Jak zmienić kolor bąbelka iMessage w iOS

Większość użytkowników iOS jest zagorzałymi fanami AppleSystem iMessage, ponieważ umożliwia użytkownikom łatwe dodawanie zdjęć z aparatu, animacji, emoji, notatek głosowych itp. Do wiadomości w celu dodatkowego dostosowania. iMessage jest również dostępny na macOS i iPadOS, umożliwiając obsługę na różnych urządzeniach. Tradycyjne kolory na AppleAplikacja Wiadomości pokazuje zielony bąbelek dla wiadomości wysłanej od użytkownika niebędącego użytkownikiem iMessage oraz niebieski bąbelek, aby pokazać wiadomość wysłaną / odebraną przez iMessage. Ale czy wiesz, że można również zmienić kolor bańki iMessage? Pokażemy Ci, jak poniżej.

Aby zmienić kolor bańki iMessage w iOS / iPadOS, musisz pobrać aplikację innej firmy z Apple Sklep z aplikacjami. Aplikacja jest znana jako „Kolorowe bąbelki tekstowe w iMessage” i pozwala dostosować kolor bąbelków iMessage, rozmiar czcionki i styl czcionki, które są wysyłane. Aplikacja oferuje zarówno wersję bezpłatną, jak i płatną poprzez zakupy w aplikacji. Darmowa wersja pozwala na podstawowe dostosowanie koloru bąbelków i zawiera reklamy, natomiast wersja płatna pozwala na pełną personalizację tekstów iMessage.

Aby rozpocząć dostosowywanie iMessage, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem:

1. Otwórz App Store i wyszukaj „Kolorowe bąbelki tekstu w iMessage”. Alternatywnie możesz bezpośrednio otworzyć strona aplikacji w App Store.

Pobierz aplikację Color Imessage Bubbles

2Stuknij w Uzyskaj i wprowadź Apple Identyfikator / hasło, jeśli pojawi się monit o weryfikację. Aplikacja powinna zostać pobrana i zainstalowana na Twoim urządzeniu.

3. Po pomyślnym zainstalowaniu aplikacji otwórz aplikację Wiadomości na swoim urządzeniu. Skomponuj nowy iMessage, dotykając przycisku Utwórz w prawym górnym rogu.

Komponuj bąbelki z obrazem kolorowym

4. Po otwarciu kliknij ikonę Aplikacje. Przewiń w prawo w menu nad klawiaturą i wybierz „Kolor”.

Ikona aplikacji Kolor bąbelków

5. Wybierz „Wpisz własną wiadomość” i wpisz swoją wiadomość w dymku. (Alternatywnie możesz wybrać bezpośrednie wysyłanie jednej z domyślnych wiadomości szablonu).

Komunikat o typie aplikacji Color Imessage Bubbles

6. Z kolorowej bańki (poniżej zaznaczone poniżej) wybierz jedną z palet kolorów, aby wysłać wiadomość.

Kolorowe bąbelki App Imessage

7. Po wpisaniu dotknij Wyślij. Pojawi się reklama i musisz ją odczekać pięć sekund, zanim ją pominiesz, klikając „Później”.

Pęcherzyki Imessage Color Później

8. Po zakończeniu możesz wysłać iMessage w postaci kolorowej wiadomości.

Kolorowe bąbelki z obrazkiem Wyślij wiadomość

Aktualizacja do płatnej wersji aplikacji oferuje wiele funkcji, takich jak nieograniczona liczba kolorów, dostosowywanie rozmiaru czcionki, stylu czcionki itp. Płatna wersja kolorowych tekstowych bąbelków kosztuje $4.99 i jest opłacalną inwestycją, jeśli chcesz dodać smaku swoim wiadomościom. Natomiast darmowa wersja pozwala jedynie zmieniać kolor (ograniczony zakres) i dodawać kilka naklejek (które są domyślnie dołączone).

Zmiana koloru bańki iMessage na urządzeniu z systemem iOS / iPad jest tak prosta. Mamy nadzieję, że Apple oferuje tę funkcję natywnie w przyszłej wersji systemu iOS, dzięki czemu nie musimy polegać na aplikacjach innych firm, wykonując tak stosunkowo łatwe zadanie.

Czy przewodnik okazał się przydatny? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?