Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zmienić lokalizację GPS iPhone’a lub iDevice za pomocą Foneazy MockGo

Możliwość zmiany lokalizacji GPS na iPhonie bez faktycznego przebywania w tej lokalizacji nie jest łatwa dla użytkowników, w przeciwieństwie do tego, co dzieje się z tymi, którzy korzystają z Androida.

Jednak do dziś każdy, kto używa jailbreaka iPhone’a, może go nawet uzyskać, ale co, jeśli powiemy, że nie jest to już konieczne? Unikaj utraty gwarancji, a nawet powodowania dalszych szkód z powodu jailbreaku, gdy mamy teraz fantastyczny Foneazy MockGo: ekspert w dziedzinie oprogramowania do opanowania iPhone’a, który pozwala zmienić nasze Lokalizacja GPS przez nikogo innego, nawet nie będąc w tym miejscu.

Ale o co chodzi ze zmianą lokalizacji GPS iPhone’a?

W krótkim fragmencie możemy wyjaśnić, że ta elegancka aplikacja pozwala każdemu użytkownikowi zmienić swoją lokalizację na dowolnym urządzeniu z systemem iOS bez konieczności jailbreak i nadal symulować ruch tak rzeczywisty, jak jest naturalny.

Oczywiście po wykonaniu opisu w poprzednim akapicie od razu pojawia się drugie pytanie:

Ale dlaczego ktoś miałby chcieć zmienić swoją prawdziwą lokalizację na fałszywą?

Tak naprawdę nie jest tylko jeden powód: jest ich kilka.

Oczywiście jeden z pierwszych powodów leży właśnie w blokach ograniczeń geograficznych, które występują w wielu krajach i w wielu aplikacjach, to znaczy wiemy, że możemy poruszać się po VPN, ale czasami niektóre aplikacje mogą wykryć, czy jesteśmy używając jednego VPN czy nie: tutaj Foneazy MockGo wchodzi natychmiast.

Z drugiej strony, potrzeba zmiany prawdziwej pozycji GPS na dowolnym urządzeniu iDevice może przejść przez gry, szczególnie te oparte na lokalizacji, takie jak:

    Pokemon Go, Harry Potter: Wizards Unite, Geocaching itp.

Pozostaje pytanie: czy nie byłoby o wiele więcej zabawy, gdybyśmy mogli się poruszać, nawet wirtualnie i bez wychodzenia z domu lub gdziekolwiek jesteśmy, zmieniając miejsce?

Główne cechy Foneazy MockGo

Jak wspomniano, jeśli przyjmiemy za pewnik, że niektórym aplikacjom udaje się zastosować środki bezpieczeństwa w celu wykrycia, czy użytkownik fałszuje swoją lokalizację, czy nie, Foneazy MockGo prezentuje się w taki sposób, że przekonuje nawet najbardziej wymagającą aplikację na rynku.

Jeśli nie, zobaczmy:

Wsparcie Sterowanie wieloma urządzeniami i wieloma urządzeniami

To oprogramowanie daje nam możliwość pracy z 5 różne urządzenia Apple a także kontrolowanie pozycji na wielu urządzeniach jednocześnie.

Tryb One-Stop

Ten tryb pozwala na umieszczenie pinezki na mapie i symulację przemieszczania się do zaznaczonej lokalizacji. Aby dotrzeć na miejsce, możemy wybrać prędkość pieszą, rowerową lub samochodem.

Tryb Multi-Stop

Podobnie jak wspomniany powyżej tryb One-stop, ta funkcja umożliwia upuszczenie kilku kołków na mapę i poruszanie się po wybranych punktach.

Ulubione lokalizacje i trasy

Zamiast ciągle zapisywać swoją lokalizację i od czasu do czasu umieszczać pinezki na mapie, po prostu zapisz miejsca i trasy jako ulubione. Później można ich używać z łatwością.

Importowanie plików GPX

Plik GPS Exchange Format (.gpx) to po prostu plik zawierający dane GPS, takie jak punkty, ślady i trasy. Foneazy MockGo umożliwia importowanie takich plików do oprogramowania w celu zdefiniowania pożądanej lokalizacji i tras.

Sterowanie joystickiem

Za pomocą joysticka możliwe jest ręczne sterowanie naszym ruchem na mapie, jeśli nie zdecydujesz się na korzystanie z żadnego z trybów automatycznych (jeden przystanek i/lub kilka przystanków).

tryb realistyczny

Nazwa mówi wszystko: po wybraniu tej opcji aplikacja symuluje rzeczywisty ruch, dodając od -30% do +30% zmienność wybranej prędkości.

Jak działa Foneazy MockGo?

Najpierw zapraszamy naszych czytelników do obejrzenia oficjalnego wideo Fonezy. Będzie to najjaśniejszy i najprostszy sposób na zrozumienie, jak wszystko będzie działać. I działa, zobacz jak:

Ale co ze szczegółami? Jak obsługiwać Foneazy MockGo?

Niemniej jednak korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo łatwe i jest w zasięgu każdego użytkownika: niezależnie od tego, czy jesteś bardzo lub mało obeznany z komputerem.

Jednak ta łatwość wynika wyraźnie z jego nieskomplikowanego interfejsu, który na pierwszy rzut oka może zwieść pokorą, która jest widoczna. Ale nie daj się zwieść.

Pod względem funkcjonowania musimy podłączyć urządzenie Apple (iPhone, iPad lub iPod Touch) przez USB i uruchom za pomocą oprogramowania. Następnie w kilku krokach osiągnęliśmy nasz cel:

    Zaakceptuj Zastrzeżenie i kliknij przycisk Start. Może się zdarzyć, że aplikacja poprosi Cię o odblokowanie urządzenia, aby kontynuować. Jest to niezbędne do działania aplikacji, aplikacja pokazuje teraz mapę z aktualną lokalizacją naszego urządzenia, a następnie wystarczy wpisać żądaną lokalizację w wyznaczonym pasku znajdującym się w lewym górnym rogu. Po zlokalizowaniu po prostu kliknij PRZENIEŚ TUTAJ i plim! Jesteśmy natychmiast teleportowani do tego miejsca, oczywiście wirtualnie! Ważne: Otrzymamy powiadomienie, które wspomina o zagrożeniach związanych z nagłą zmianą lokalizacji. Marka zaleca zamknięcie aplikacji korzystających z GPS na iOS, zanim zaczniesz podążać. Jeśli nie widzisz żadnych problemów, po prostu kontynuuj. Jeśli jednak jesteś pewien, że nie powinno być żadnych problemów, zignoruj ​​to i kliknij przycisk Teleportuj. I to wszystko: lokalizacja Twojego iPhone’a lub iPada jest automatycznie zmieniana na wybraną w aplikacji.

Wielką zaletą jest to, że nie jest konieczne ani obowiązkowe utrzymywanie smartfona podłączonego do komputera, aby utrzymać fałszywą lokalizację aktywną. Wybrana lokalizacja będzie zawsze zachowana, nawet po odłączeniu kabla między iPhonem a komputerem.

Dopiero po zresetowaniu urządzenia zresetuje ono Twoją lokalizację do aktualnej. Na stronie Foneazy MockGo znajdziemy kompletny przewodnik, aby aplikacja była jeszcze wydajniejsza, wystarczy odwiedzić ten link.

Wniosek

Niewątpliwie są plusy i minusy, ale uważamy, że zalety przeważają nad wadami.

Z jednej strony jest to jedna z tych aplikacji, która zapobiega jailbreakowi, który nie zawsze idzie dobrze… Z drugiej strony prezentuje się jako solidny i spełniający swoje działania.

Co więcej, podkreślamy fakt, że dostępnych jest wiele narzędzi i opcji, dzięki czemu oprogramowanie jest dostępne dla każdego użytkownika i wydaje się, że jest całkiem bezpieczne w użyciu.

Wreszcie, mamy najmniej pozytywną część, która mimo to jest coś, co możemy dodać: jest to oprogramowanie komercyjne. Jednak cena jest wystarczająca i są abonamenty miesięczne lub roczne, a dla chętnych nawet abonament dożywotni (na zawsze), który będzie tańszy!

Podsumowując, dla użytkowników, którzy tego potrzebują, Foneazy MockGo jest warte każdego grosza, o który prosisz.

Dodatkowa zniżka 30%

Podczas pisania artykułu zdaliśmy sobie sprawę, że trwa ogólnoświatowa kampania.

W zależności od marki wystarczy skorzystać z kuponu FPU5YU, a automatycznie otrzymamy dodatkowe 30% zniżki w przedstawionym cenniku.