Jak zmienić nazwę użytkownika SnapChat

Jak zmienić nazwę użytkownika SnapChat 1

Snapchat to popularne aplikacje społecznościowe, które są niezwykle popularne wśród młodych ludzi. Wykorzystuje wiele filmów i zdjęć, aby umożliwić ludziom dzielenie się czasem osobistym. Snapchat jest podobny do wielu aplikacji, które są obecnie używane. Facebook, Powiększenie, Instagram i więcej jest wśród rodzajów używanych przez ludzi, którzy chcą pozostać w kontakcie. Te aplikacje są dla osób zmotywowanych, które chcą pozostać w kontakcie w jak największym stopniu.

Teraz jesteś użytkownikiem Snapchata, ale minęło trochę czasu od utworzenia konta. Może jesteś jednym z tych użytkowników, którzy lubią być pierwszymi użytkownikami nowych aplikacji. Byłeś w tym samym miejscu w 2011 roku, kiedy uruchomiono Snapchat. Twoja nazwa użytkownika była taka fajna. Bobsterclaw, geeohsnapandyesjulzwas. Tak więc wymyśliłeś nazwę użytkownika, która wyróżniałaby się i przetrwała próbę czasu. Jest to jednak dziesięć lat temu. Dojrzałeś, zmieniłeś karierę, masz nowy znaczący inny i przeprowadziłeś się kilka razy. Ta nazwa użytkownika, która wyglądała tak znakomicie wiele lat temu, po prostu już nie pasuje.

Jeśli czytasz ten artykuł, to natknąłeś się na ścianę Snapchata. Twórcy Snapchata nie mogliby wyobrazić sobie nikogo, kto chciałby zmienić ukochaną nazwę użytkownika Snapchata. W końcu w 2011 roku Snapchat był najnowszą aplikacją i byłaby jedyną aplikacją, która rozwiąże wszystkie nasze obawy związane z mediami społecznościowymi. W każdym razie programiści Snapchat nie pozostawili opcji zmiany nazw użytkowników po utworzeniu konta. Ich uzasadnieniem są względy bezpieczeństwa i dziwne teorie spiskowe, ale jesteś gotowy na zmianę. Czy nie jest frustrujące, gdy natrafisz na nowoczesną technologię, która zachowuje się tak, jakby właśnie odkryła elektryczność? Minęło wiele lat i musimy się zastanawiać, czy musimy żyć z tą Snapchattą do końca naszego wirtualnego życia. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musimy żyć z tym wirtualnym tatuażem. Dostępnych jest kilka obejść i rozwiązań alternatywnych, ponieważ powinniśmy oczekiwać, że technologia zrobi za nas.

Poniżej znajduje się kilka przydatnych metod zaspokajania potrzeb związanych z nazwą użytkownika.

Prosta metoda

Jeśli nie jesteś zbytnio zainteresowany niektórymi bardziej inwazyjnymi metodami zmiany nazwy użytkownika, które pojawiają się poniżej, możesz przejść prostą drogą zmiany nazwy wyświetlanej.

  Otwórz aplikację Snapchat, przejdź do opcji Mój profil i dotknij ikony koła zębatego. Spowoduje to otwarcie opcji w sekcji Moje konto.
  Nazwa taśmy w tej sekcji Moje konto. Pojawi się okno dialogowe, które pozwoli Ci wprowadzić nową Nazwę wyświetlaną.
  Wpisz nową, aktualną Nazwę wyświetlaną i wybierz opcję Zapisz.

Twoja nazwa użytkownika się nie zmieniła, ale twoja nowa nazwa wyświetlana jest aktualna, powiązana z twoją bieżącą tożsamością i łatwiej ją znaleźć w wyszukiwaniu Snapchata.

Snapchat ++

Ta metoda jest bardziej wygodna technicznie w społeczności Snapchat. Dzięki tej aplikacji możesz zmienić swoją nazwę użytkownika w Snapchat ++ i powrócić do zwykłej aplikacji Snapchat z tą nową nazwą użytkownika.

  Użytkownicy IOS będą musieli przejść do Ustawień, potem do Ogólnych, a następnie do Odświeżania aplikacji w tle i upewnić się, że Wi-Fi i Dane komórkowe są włączone. Użytkownicy Androida nie muszą się martwić tym krokiem.
  Przejdź do strony smmsky.co lub sideload.net.
  Wpisz Snapchat w wyszukiwaniu.
  Zobaczysz opcję Snapchat ++. Stuknij w to, aby rozpocząć iniekcję. Wykonanie tej czynności może zająć do 20 minut.
  Będziesz musiał wypełnić dwie oferty. Oznacza to pobranie niektórych aplikacji, o które nie musisz się martwić. Uruchom je na chwilę, około 30 sekund lub cokolwiek trzeba zrobić, aby spełnić wymagania, a Snapchat ++ się załaduje.
  Otwórz Snapchat ++ i zaloguj się na swoje konto, a opcja zmiany nazwy użytkownika będzie dostępna.

Zapytaj Snapchata

Czy ktoś ci kiedyś powiedział: Jeśli chcesz, po prostu zapytaj? Problem polega na tym, że ludzkie zachowanie sprawia, że ​​jest to najtrudniejsza rzecz, nawet jeśli ktoś mówi ci, że da ci to, o co prosisz.

Cóż, ta sama opcja jest dostępna w Snapchacie dla kilku wybranych szczęśliwych użytkowników. Tak, czasami Snapchat zmieni twoją nazwę użytkownika, jeśli o to poprosisz. Można to zrobić, przechodząc do pomocy technicznej Snapchat i postępując zgodnie z instrukcjami, aby przekazać pytanie odpowiednim osobom, które mogą nad tym popracować. Nie ma gwarancji; jednak ci, którzy mają wiarygodne usprawiedliwienie w celach biznesowych, zwykle idą dość daleko w swoim uzasadnieniu.

Ostateczne rozwiązanie nuklearne

Ostatnią opcją jest rozwiązanie nuklearne. To oczywiste, ale zabawmy się. Opcja jądrowa polega na usunięciu konta i rozpoczęciu od zera. Nie jest to popularna opcja, ale dostajesz nową nazwę użytkownika.