Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zmienić stały region Google Play, aby uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji

Ty, Will, przeczytaj, jak trwale zmienić kraj w Google Play i uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji bez dodawania karty bankowej.

W ciągu ostatniego miesiąca irańscy użytkownicy napotkali wiele problemów z pobieraniem aplikacji z Google Play, a nawet napotkali ograniczenia w pobieraniu aplikacji irańskich i krajowych. Dzięki dalszym badaniom przeprowadzonym przez Imana Rahmatizadeha, irańskiego inżyniera Google, problem ten rozwiązano kilka dni temu. Podobnie jak w przeszłości, w Iranie można uzyskać dostęp do ograniczonego zakresu aplikacji Google Play.

Jednak dwa z największych wyzwań stojących przed irańskimi użytkownikami w korzystaniu ze sklepu z oprogramowaniem Google nadal nie zostały rozwiązane. Jednym z nich jest minimalny dostęp do programu, a drugim nie doładowywanie konta za pomocą karty podarunkowej. W przypadku pierwszego problemu istniało rozwiązanie z ubiegłych lat, które nadal jest możliwe do zastosowania, natomiast w przypadku drugiego przypadku, który wymaga skomplikowanego i długotrwałego procesu, a jeśli zostaną spełnione wszystkie punkty, odniesie sukces z bardzo małym prawdopodobieństwem .

Jak wiadomo, konta Google utworzone przy użyciu irańskiego adresu IP i telefonu z systemem Android powiązanego z raportem są domyślnie przekierowywane na stronę Iran Google Play, która wyświetla ograniczony zakres aplikacji (zwykle aplikacji krajowych) i umożliwia pobranie wielu Aplikacje.

Zamiast opcji pobierania wyświetlany jest czerwony komunikat Ten element nie jest dostępny w Twoim regionie.

Istnieje powszechna i ogólna metoda, którą użytkownicy mogą zastosować, korzystając z narzędzi do zmiany adresu IP. Aby zmienić kraj Google Play i wyczyścić pamięć podręczną Google Play. Wielu użytkowników chce, aby te zmiany zostały trwale zastosowane na ich koncie Google Play. Problem jednak w tym, że wracając do pierwotnego adresu IP, Google Play od razu powróci do poprzedniego.

Wiodącym rozwiązaniem zmiany regionu jest utworzenie przez użytkowników swojego profilu płatności w Google Play lub Google Pay poprzez dodanie danych konta bankowego lub karty kredytowej. W ten sposób region Google Play zmieni się na stałe w zależności od obszarów, z których może korzystać karta kredytowa lub konto bankowe.

W okresie, gdy użytkownicy mieli problemy z pobieraniem z Google Play, mogli zmienić region i rozwiązać problem za pomocą tej metody.

Jednak zmieniając w ten sposób region, jeśli dana osoba nie posiada ważnego konta lub karty kredytowej, musi wprowadzić dane fałszywej karty kredytowej, co w większości przypadków Google może dowiedzieć się, że jest ona produkowana i uniemożliwić jej akceptowane. Załóżmy, że Google dowie się, że kilka razy wprowadziłeś nieprawidłowe dane. W takim przypadku może to tymczasowo lub trwale uniemożliwić wprowadzenie danych rzeczywistej karty kredytowej.

Dlatego nawet jeśli spróbujesz tą metodą zmienić region Google Play, powinieneś poszukać numerów BIN, które działają tylko w przypadku korzystania z próbnej subskrypcji aplikacji w Google Play i niedługo po ich wydaniu.

Ale na szczęście inne rozwiązania w tym zakresie niekoniecznie wymagają dodania numeru karty do konta. W tym artykule zostaną przedstawione dwie metody trwałej zmiany regionu Google Play.

Zmiana regionu Google Play przy użyciu prywatnego DNS na Androidzie

Jedną z korzystnych funkcji, która została dodana do Androida i różnych systemów operacyjnych w ostatnich latach, jest obsługa prywatnego DNS. Żądania DNS nie są domyślnie szyfrowane, zatem żądania przesyłane pomiędzy klientem wysyłającym a serwerami odpowiadającymi nie są prywatne ani ujawniane. Umożliwia hakerom atakowanie, infiltrację, manipulowanie lub sabotaż.

Za pomocą prywatnego DNS, który jest dostępny w dwóch formach, DoT i DoH, żądania przechodzą przez zaszyfrowany kanał przy użyciu dwóch protokołów TLS lub HTTPS i są chronione przed lukami w zabezpieczeniach. Niektórzy dostawcy ułatwili korzystanie z prywatnego DNS na Androidzie, udostępniając DNS oparty na nazwie hosta i mogą z niego korzystać.

Obecnie niektórzy dostawcy DNS wdrożyli mechanizm kierowania żądań do określonych witryn, w tym witryn, do których dostęp jest zabroniony w niektórych krajach. Gdy użytkownik chce otworzyć zablokowaną witrynę, te żądania DNS są inteligentnie kierowane do serwera znajdującego się w niesankcjonowanym kraju, który jest przekierowywany, więc witryna z ograniczeniami nie może znaleźć oryginalnego adresu IP i DNS.

W ten sposób możesz uzyskać dostęp do innych aplikacji Google Play, korzystając z DNS jednej z wewnętrznych usług o nazwie „Shaken” i konfigurując ją na telefonach z Androidem.

Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

 • Przejdź do ustawień telefonu, wpisz Prywatny DNS w sekcji wyszukiwania i dotknij wyniku.

Konfigurowanie prywatnego DNS na Androidzie

 • Stuknij w Prywatny DNS, a w oknie, które zostanie otwarte, wybierz nazwę hosta prywatnego dostawcy DNS i wprowadź adres. Ona może. Ir. Na koniec kliknij Zapisz.

Konfigurowanie prywatnego DNS na Androidzie

 • Wróć do głównego ekranu telefonu, przytrzymaj ikonę Google Play i wybierz Informacje o aplikacji.
 • Wybierz opcję Wymuś zatrzymanie u dołu ekranu i dotknij OK.

Wymuszone zatrzymanie aplikacji Google Play na Androidzie

 • Na tej stronie przejdź do sekcji Pamięć i dotknij Wyczyść pamięć podręczną u dołu strony. W telefonach Xiaomi kliknij Wyczyść dane u dołu ekranu i wybierz Wyczyść sklep.

Wyczyść dane Google Play na Androidzie

Teraz, gdy otworzysz Google Play, jego region również się zmieni i będziesz mieć dostęp do większej liczby aplikacji.

Notatka: Ta metoda zwykle zmienia region Google Play na Stany Zjednoczone. Jednakże obszar może zostać przeniesiony do innych krajów.

Zmień region Google Play, korzystając z programu Google Rewards.

Innym sposobem na trwałą zmianę regionu Google Play jest skorzystanie z programu Nagrody za ankiety Google, jednego z programów Google, w którym użytkownicy mogą zdobywać punkty i nagrody, odpowiadając na kwestionariusze i ankiety, których Google zwykle używa do ulepszania swoich usług i produktów. Odbierz je i zamień na środki Google Play, a nawet przelej na swoje konto bankowe.

Za pomocą tego programu możesz zarejestrować swój profil w Google Play i trwale zmienić jego region bez podawania karty kredytowej. Zmienia także obszar Google Play. Wystarczy podać kraj, kod pocztowy, przedział wiekowy i płeć. Oczywiście zmiana regionu możliwa jest jedynie poprzez podanie określonych kodów pocztowych.

Aby to zrobić, najpierw pobierz ten program z Google Play. Pamiętaj jednak, aby wcześniej zmienić lokalizację na Wielką Brytanię, korzystając z niezawodnych narzędzi do zmiany adresu IP, które nie sprawiają problemów, takich jak Wyciek DNS lub Wyciek WebRTC.

 • Po zainstalowaniu aplikacji uruchom ją i kliknij „Rozpocznij”.

Uruchomienie programu Premie za ankiety Google

 • W sekcji Historia lokalizacji wybierz Nie, dziękuję.

Uruchomienie programu Premie za ankiety Google

 • Kliknij trzy linie u góry i wybierz Ustawienia.

Uruchomienie programu Premie za ankiety Google

 • Wybierz opcję Profil.

Uruchomienie programu Premie za ankiety Google

 • W otwartym menu ustaw kraj na Wielką Brytanię. W polu Kod pocztowy wpisz IM9 3DB. W poniższych obszarach określ swój wiek i płeć oraz wybierz angielski jako język, a następnie dotknij opcji Gotowe.

Uruchomienie programu Premie za ankiety Google

 • Następnie zostaniesz poproszony o akceptację regulaminu. W tym celu dotknij Akceptuj.

Uruchomienie programu Premie za ankiety Google

 • Poczekaj kilka minut, aż Twój profil zostanie utworzony. Po zakończeniu tego procesu Twój region Google Play zmieni się na Anglię.

Pamiętaj, że musisz użyć kodu pocztowego wymienionego powyżej. W przeciwnym razie obszar się nie zmieni. Nie każdy kod pocztowy może zmienić region, dlatego aby uzyskać wynik, musisz przetestować różne kody. Jeśli nie uda ci się tego zrobić, możesz spróbować użyć narzędzi do generowania fałszywych profili lub Map Google, aby znaleźć kody pocztowe miast europejskich.

Podziękowania dla użytkowników moby10102005 i MasoudAjorlou, którzy przyczynili się do powstania tego poradnika.

Często zadawane pytania

Jaki element nie jest dostępny w Google Play w Twoim kraju i dlaczego warto zmienić region Google Play?

Ten błąd oznacza, że ​​użytkownicy nie mogą instalować programów, które wyświetlają ten błąd. Ze względu na sankcje w Iranie ten komunikat jest widoczny w wielu programach w Google Play, a rozwiązaniem jest zmiana regionu Google Play na inny kraj w celu zainstalowania objętych sankcjami programów.

Jak najszybciej i najłatwiej zmienić kraj w Google Play?

Aby zmienić kraj Google Play, otwórz ustawienia na swoim telefonie z Androidem i wyszukaj Prywatny DNS. Po otwarciu wejdź do darmowego. Ona może. Identyfikator w polu Nazwa hosta prywatnego dostawcy DNS i kliknij Zapisz. Zatrzymaj aplikację Google Play, wyczyść pamięć podręczną i uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie XiaomiPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpłatny kurs udemy do pobrania za darmo