Jak znaleźć Facebook Profil obrazu lub zdjęcia

Znajdź Facebook Profil osoby może być bardzo trudny, nawet jeśli masz jej zdjęcie. W rzeczywistości nie można wyszukiwać profilu w Facebook za pomocą wyszukiwania grafiki, ale istnieje alternatywne rozwiązanie, którego można użyć. Ponadto możesz polegać na niezawodnej wyszukiwarce grafiki Google, która jest prawdopodobnie jeszcze lepsza.

Te dwie są jego dwiema głównymi metodami znalezienia Facebook profil, gdy masz tylko jedno zdjęcie, aby kontynuować. Czytaj dalej, aby znaleźć szczegółowe instrukcje, jak to zrobić i zagłębić się w ten interesujący temat.

Prosta metoda

Istnieją dwie główne metody wyszukiwania osób Facebook Profile oparte na twoim wizerunku. Oczywiście istnieją inne metody, które obejmują witryny stron trzecich, ale nie zalecamy ich używania. Pierwsza metoda, którą zamierzamy wykonać, jest prawdopodobnie łatwiejsza niż druga.

Jest to o wiele prostsze i być może już o tym słyszałeś. Zgadza się, mówimy o wyszukiwaniu obrazów Google, zwanym także metodą wyszukiwania obrazów odwróconych. Jeśli nie wiesz, jak go używać, nie martw się. Postępuj zgodnie z krokami opisanymi poniżej:

  1. Odwiedź Obrazy Google w dowolnej przeglądarce
  2. Kliknij przycisk Wyszukaj według obrazu (kamera po prawej stronie paska wyszukiwania).
  3. Można to zrobić na dwa sposoby. Możesz wkleić adres URL obrazu (link) lub załadować obraz ze swojego komputera. Dla tych, którzy mają trudności, przesyłanie obrazu z komputera powinno być dość proste. Aby skopiować adres URL obrazu w trybie online, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Kopiuj adres obrazu lub lokalizację.szukaj po obrazie
  4. Gdy wykonasz jedną z tych czynności (prześlij obraz lub wklej adres URL), kliknij Wyszukaj według obrazu.wyszukiwarka grafiki google
  5. Zobaczysz listę wszystkich wyników przesłanego obrazu. Możesz teraz dodać stronę: facebook.com do paska wyszukiwania, aby ograniczyć wyszukiwanie Facebook. Naciśnij klawisz Enter, aby sprawdzić, czy istnieją wyniki dla Facebook Profil, który chcesz znaleźć.

Nie taka łatwa metoda

Ta metoda sama w sobie nie jest trudna, ale nie jest tak skuteczna jak odwrotne wyszukiwanie obrazów Google. Jest to ograniczone, ponieważ wyniki będą uzyskiwane tylko wtedy, gdy dana osoba je ukończyła Facebook profil publiczny dla wszystkich do zobaczenia.

Jeśli Twój profil jest prywatny, Twoje zdjęcia również. Dlatego niczego nie znajdziesz. Tak nie jest, żeby nie wydawać się pesymistą. W każdym razie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby znaleźć Facebook profile wykorzystujące obrazy z Facebook:

  1. Otwórz zdjęcie w Facebook aby znaleźć profil, z którego pochodzi
  2. Spójrz na numer po https://www.facebook.com/photo.php?fbid= linia w adresie URL obrazu. W naszym przykładzie ta liczba to 1011100762386533.
  3. To jest Facebook Numer identyfikacyjny obrazu. Po dodaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem po poprzednim adresie URL otrzymaliśmy to https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10111007623865331. Okazuje się, że szukany obraz należy do profilu nie mniej niż Mark Zuckerberg.

Wskazówka dla naszych czytelników

Jak widać, te metody nie są takie złe, jeśli chcesz znaleźć Facebook profil na podstawie zdjęcia lub zdjęcia, które znalazłeś w Facebook. Pamiętaj, że odrobina ciekawości nigdy nikogo nie boli, a zainteresowanie osobą, gdy widzi jej wizerunek, jest całkowicie normalne.

Możesz znaleźć ładną, atrakcyjną lub uroczą osobę, a nawet skądś ją spotkać. Mimo to odradzamy wysyłanie wiadomości Facebook zanim znajdą się na liście znajomych.

Można je dodać, nawet jeśli jeszcze ich nie znasz. Jednak wysyłanie zbyt wielu wiadomości do nieznajomych jest ogólnie uważane za niegrzeczne. Zwłaszcza dziewczyny tego nie lubią, ufają nam. Nie chcesz być kolejnym zaproszeniem, które nie jest akceptowane na liście.

Wysyłanie szalonych wiadomości może tylko pogorszyć sytuację. Bądź bardziej subtelny, jeśli chcesz się z nimi skontaktować, nawet jeśli są starym zapomnianym przyjacielem z dzieciństwa lub czymś takim. Powiedz jednak „Cześć, pamiętasz mnie?” Jest całkowicie w porządku. Jest znacznie lepszy niż skomplikowany dwustronicowy przekaz. Ludzie nawet nie zawracają sobie głowy czytaniem całej ściany tekstowej, jeśli pochodzi od kogoś, kogo uważają za obcego.

Powodzenia

Mamy nadzieję, że porady zawarte w tym artykule pomogły Ci znaleźć profil lub profile, których szukasz Facebook. Przepraszam za konferencję pod koniec, wydawało się słuszne udzielić rozsądnej porady, którą zebraliśmy na podstawie doświadczeń z pierwszej ręki.

Byłoby wspaniale, gdybyśmy pomogli Ci nawiązać kontakt z zapomnianymi przyjaciółmi Facebook. W takim przypadku możesz podzielić się swoją historią w sekcji komentarzy poniżej.