Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak znaleźć i usunąć zduplikowane zdjęcia na urządzeniu Samsung Galaxy

Czy chcesz zwolnić miejsce w smartfonie Samsung Galaxy, usuwając zduplikowane obrazy? Ponieważ większość współczesnych smartfonów ma dużą pamięć, ludzie zapominają usunąć niepotrzebne pliki, ponieważ uważają, że na ich smartfonach jest dużo miejsca.

Jednak z czasem pamięć zapełnia się wieloma niechcianymi plikami, w tym zduplikowanymi zdjęciami. Potem w końcu zdajesz sobie sprawę, że nie masz już miejsca na ważne dane, ponieważ Twoje urządzenie jest już pełne zduplikowanych plików. W tym miejscu możesz znaleźć i usunąć zduplikowane zdjęcia na swoim urządzeniu.

Możesz podjąć różne kroki, aby zwolnić miejsce na smartfonie. Obejmuje to usuwanie niepotrzebnych plików, odinstalowywanie oprogramowania typu bloatware, czyszczenie pamięci podręcznej, optymalizację urządzeń i usuwanie zduplikowanych zdjęć. W tym przewodniku dowiesz się, jak znaleźć i usunąć zduplikowane zdjęcia na urządzeniu Samsung Galaxy.

Jak znaleźć zduplikowane zdjęcia?

Zanim będziesz mógł usunąć te pliki, najpierw musisz znaleźć zduplikowane obrazy zapisane na Twoim urządzeniu. Firma Samsung ułatwiła użytkownikom identyfikację zduplikowanych obrazów. Oto jak znaleźć zduplikowane pliki –

  • Otwórz domyślny Menedżer plików
  • Przewiń w dół i dotknij opcji „Analizuj pamięć”.
  • Zawiera pełny przegląd miejsca do przechowywania, w tym kilka sugestii
  • Następnie dotknij opcji „Duplikuj pliki”.
  • Otrzymasz wszystkie podobne pliki, w tym zdjęcia, filmy i inne pliki

Jak usunąć zduplikowane zdjęcia ze smartfona Samsung Galaxy?

Jak znaleźć i usunąć zduplikowane zdjęcia na urządzeniu Samsung Galaxy

Istnieje wiele powodów, dla których warto usunąć zduplikowane pliki. Po pierwsze, ważne jest, aby zachować porządek w pamięci masowej, aby móc łatwo znaleźć potrzebne pliki. Innym powodem będzie wyczyszczenie pamięci, aby zrobić miejsce na nowe pliki. Oto jak usunąć zduplikowane zdjęcia.

  • Przejdź do sekcji Duplikaty plików, korzystając z metody opisanej powyżej
  • Wybierz zduplikowane pliki, które chcesz usunąć
  • Na koniec dotknij ikony usuwania i potwierdź usunięcie wybranych duplikatów plików