Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak znaleźć kogoś na Snapchacie; 4 Metody dodawania kogoś

Być może dołączyłeś do Snapchata pod presją swoich rówieśników lub by sprawdzić, jak dobre są filtry. Ale pusta lista przyjaciół wydaje się przerażająca. Pomogę ci znaleźć kogoś na Snapchacie. W końcu nie jest fajnie korzystać z aplikacji z niesamowitymi funkcjami! Zanurzmy się!

Jak znaleźć kogoś na Snapchacie

Wymieniłem kilka metod, które pomogą Ci bez problemu znaleźć kogoś na Snapchacie!

metoda 1: Wyszukiwanie nazwy użytkownika Snapchat

Nazwa użytkownika Snapchat jest unikalna, ponieważ nigdy nie można jej zmienić. Możesz łatwo znaleźć kogoś na Snapchacie poprzez jego nazwę użytkownika.

Jak znaleźć kogoś na Snapchacie

Zdał 1: Uruchom Snapchat i kliknij pole wyszukiwania.

Zdał 2: Wpisz nazwę użytkownika swojego znajomego.

Zdał 3: Wszystkie nazwy użytkowników pojawiające się w wynikach zostaną wyświetlone poniżej pola wyszukiwania.

Zdał 4: Jeśli znajdziesz prawidłowe dopasowanie, kliknij + Dodaj.

metoda 2: Synchronizuj kontakty

Ta metoda nie zajmie dużo twojego cennego czasu. Snapchat automatycznie wykrywa osoby na liście kontaktów i sugeruje dodanie ich do listy.

Zdał 1: Uruchom Snapchat i przejdź do swojego profilu.

Zdał 2: Kliknij Dodaj znajomych> Kontakty.

Zdał 3: Teraz graj Znajdź przyjaciół przycisk w kolorze niebieskim.

Zdał 4: Snapchat poprosi cię o dostęp do kontaktu. Będziesz musiał udzielić niektórych uprawnień.

Zdał 5: Wróć do Kontaktów i kliknij Wyszukaj znajomych> Kontynuuj.

Zdał 6: Zobaczysz wyskakujące okienko z prośbą o potwierdzenie uprawnień. Stuknij OK. Pamiętaj, że wyskakujące okienko pojawi się tylko, jeśli udzieliłeś uprawnień.

Zdał 7: Zobaczysz konta osób, które dodały swoje numery telefonów do twojego konta Snapchat. Zobaczysz wyraźnie jego nazwę użytkownika Snapchat.

Zdał 8: Kliknij + Dodaj obok ich numerów telefonów. I

Zdał 9: Możesz zaprosić tych, którzy nie są na Snapchacie. Zobaczysz listę osób, które nie dodały swoich numerów telefonów do Twojego konta Snapchat, lub tych, które w ogóle nie używają Snapchata.

Krok 10: Kran + Zaproszenie obok liczb.

metoda 3: Dodaj szybko

Szybkie dodawanie to łatwa opcja znalezienia kogoś na Snapchacie. W tej sekcji sugerujemy użytkownikom na podstawie wspólnych znajomych i osoby, które subskrybują.

Zdał 1: istnieć trzy miejsca gdzie możesz zobaczyć opcję Dodaj szybko:

 • Podczas wyszukiwania nazwy użytkownika pod polem wyszukiwania.
 • Na dole Rozmowy język.
 • W centrum Odkryć język.
 • Zdał 2: Jeśli zobaczysz kogoś, kogo znasz lub kogoś, z kim chcesz się zaprzyjaźnić, dotknij + Dodaj przycisk

  Zdał 3: Jeśli uważasz, że nie ma połączenia z sugerowanymi nazwami użytkowników, kliknij X aby usunąć je jako sugerowanego przyjaciela.

  metoda 4: Zeskanuj kod Snap

  Snapchat przypisuje każdemu użytkownikowi unikalny Snapcode Można go zeskanować w samej aplikacji, co pozwala szybko dodawać znajomych.

  Snapcodes

  Zdał 1: Aby rozpocząć, poproś znajomego o jego Snapcode. Powiedz im, aby znaleźli kod, dotykając jego profilu lub ikony Birmoji. Kod Snap wygląda jak żółty kwadrat z kropkowanym wzorem.

  Zdał 2: Teraz uruchom Snapchata na swoim telefonie.

  Zdał 3: Przejdź do ekranu aparatu, dotykając przycisku koła w dolnej środkowej części ekranu lub przesuwając w lewo / prawo od Rozmowy język.

  Zdał 4: Po wyświetleniu ekranu aparatu skieruj urządzenie na Snapcode znajomego, tak jak w przypadku zeskanowania kodu QR.

  Zdał 5: Teraz dotknij i przytrzymaj Snapcode na ekranie. Możesz upuścić po dwóch lub trzech sekundach. W ten sposób Snapchat wie, że prosi o zeskanowanie kodu Snapcode.

  Zdał 6: Snapchat pokaże teraz użytkownika, którego kod Snap właśnie zeskanowałeś.

  Zdał 7: Kliknij fioletowy Dodaj znajomego przycisk, aby dodać użytkownika.

  Zdał 8: Istnieje inny sposób dodawania znajomych za pomocą Snapcode. Musisz przesłać zdjęcie Snapcode znajomego na Snapchata.

  Zdał 9: Aby to zrobić, najpierw kliknij migawkę kodu Snapcode lub powiedz znajomemu, aby wysłał Ci zrzut ekranu swojego Snapcode.

  Krok 10: Kliknij swój profil lub ikonę Bitmoji i dotknij Dodaj znajomych.

  Krok 11: Kliknij Snapcode znajdujący się w górnej części menu.

  Krok 12: Teraz kliknij zdjęcie Snapcode.

  Krok 13: Snapchat zeskanuje kod na zdjęciu i pokaże użytkownikowi, do którego należy Snapcode.

  Krok 14: Stuknij w Dodaj znajomego przycisk, aby dodać użytkownika.

  3 Sposoby znalezienia kogoś na Snapchacie (wideo)

  Częste pytania

  Jak znaleźć kogoś na Snapchacie bez jego nazwy użytkownika?

  Możesz znaleźć kogoś na Snapchacie, nawet jeśli nie znasz jego nazwy użytkownika. Wpisz imię i nazwisko znajomego w polu wyszukiwania. Algorytmy Snapchat automatycznie sugerują listę użytkowników Snapchata z napisaną przez ciebie nazwą.

  Jak znaleźć czyjąś nazwę użytkownika Snapchat?

  Aby znaleźć nazwę użytkownika znajomego, wpisz jego pełne imię i nazwisko w polu wyszukiwania. Możesz znaleźć znajomych w „Moich znajomych”, a innych użytkowników w sekcji „Dodaj znajomego”. Ich nazwa użytkownika jest wymieniona pod ich pełnym imieniem i nazwiskiem obok ich Bitmoji lub Avatar. Teraz dotknij „Pokaż więcej”, aby rozwinąć listę.

  Jak znaleźć kogoś na Snapchacie za pomocą telefonu?

  Innym sposobem na znalezienie kogoś na Snapchacie jest wybranie jego numeru telefonu. Kliknij ikonę „Dodaj znajomego” znajdującą się w prawym górnym rogu. Teraz dotknij „Wszystkie kontakty” lub „Wyszukaj znajomych”. Niezależnie od wybranej opcji zostanie wyświetlona lista użytkowników. Następnie możesz dodać je do swojego Snapchata.

  Jak znaleźć kogoś na mapie Snapchat?

  Snap Map to fajna funkcja, która mówi, a raczej pokazuje, gdzie są twoje kontakty Snapchat. Możesz udostępnić im swoją bieżącą lokalizację. Aby znaleźć kogoś na mapie, przesuń palcem w dół na ekranie aparatu. Dotknij znajomego na mapie, aby zobaczyć jego lokalizację. Teraz poszukaj nazwy użytkownika znajomego. Jeśli dana osoba ma dostęp do lokalizacji, możesz zobaczyć, gdzie towarzyszą jej dodatkowe informacje.

  wniosek

  Znalezienie użytkowników na Snapchacie nie jest trudne. Możesz dodać swoich rówieśników i dobrze się bawić, patrząc na swoje życie. Ci z was, którzy codziennie używają Snapchata, będą wiedzieć, że ich filtry są atrakcyjne! Funkcja prywatności, w której Twoje Snapy i czaty znikają w ciągu 24 godzin, była główną funkcją od jakiegoś czasu.

  Czy udało Ci się znaleźć współpracowników na Snapchacie przy użyciu wyżej wymienionych metod? Daj nam znać w komentarzach poniżej.