Jak znaleźć kogoś w Tinder bez otwierania konta

Wyobraź sobie scenę. Spotkałeś kogoś na Tinderze i kiedy już zacząłeś mówić poważnie, obie obiecywałyście, że przestaną korzystać z aplikacji. Następnie twój partner pojawia się w stosie znajomego i jest gotowy do przesunięcia. Czy możesz powiedzieć, czy nadal są na Tinderze, jeśli nie masz konta? Czy możesz powiedzieć, czy nadal są aktywne w aplikacji?

Po pierwsze, pomimo tego, co powie Ci kilka płatnych usług, nie ma sposobu, aby sprawdzić, czy ktoś jest na Tinderze bez konta. Te płatne usługi będą korzystały z konta lub nie będą w stanie dostarczyć tego, co obiecały. Potrzebujesz konta, aby wpuścić Cię do ekosystemu Tinder, w przeciwnym razie nie będziesz mógł zobaczyć, co się dzieje.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć fałszywe konto i przejrzeć. Jesteś trochę pochylony do ich poziomu, ale jeśli naprawdę musisz wiedzieć…

Jak znaleźć kogoś w Tinder bez otwierania konta 1

Znajdź kogoś w Tinderze

Według Tinderopuszczone konta nie pojawią się w stosach użytkowników. Karty profilowe są wybierane spośród aktywnych użytkowników w ramach ustalonych kryteriów. Nie ma sensu pokazywanie profili osób, które nie będą odpowiadać ani przesuwać palcem w tył, aby nie zostały wykryte przez algorytm.

Krótko mówiąc, jeśli twoja druga połowa pojawiła się na czyimś stosie, korzystają z aplikacji.

To nie znaczy, że aktywnie z niego korzystają. Mogliby się po prostu zalogować, aby usunąć swoje zdjęcia lub coś nieszkodliwego. Istnieją dwa sposoby, aby się dowiedzieć. Pierwszym i prawdopodobnie najlepszym jest usiąść i porozmawiać na ten temat. Wyjaśnij, co się stało, że wymyślili jako mecz Tinder przyjaciela i że nie powinni. Odpowiadają, że właśnie usuwali zdjęcia i zamykali swoje konto. Odpowiedź na pytanie i żyjesz długo i szczęśliwie.

Lub. Utworzyłeś fałszywe konto Tinder i sam przekonałeś się, co się dzieje. Chociaż pierwsza opcja jest najlepsza, założę się, że większość z was wybierze tę. Teraz Tinder nie wymaga Facebook, możesz założyć konto z dowolnym adresem e-mail i cieszyć się czasem spędzonym w aplikacji w tajemnicy.

Jak znaleźć kogoś w Tinder bez otwierania konta 2

Podpisuje, że konto Tinder jest nadal w użyciu

Istnieją trzy oznaki, że konto Tinder jest nadal w użyciu. Aktualizują swój profil. Dodają zdjęcia z wiadomościami. Ich lokalizacja się zmienia.

Aktualizacje profilu

Osoba musi być trochę głupia, aby zmienić lub zaktualizować swój profil Tinder podczas randkowania z kimś i nie oczekiwać, że się dowie. Ale to się zdarza. Znam dwie rzekomo inteligentne osoby, które zaktualizowały swój profil Tindera bez zastanowienia się, czy ich partner się dowie. Myśleli, że są bezpieczni, ponieważ ich partner nie używał już Tindera lub że nie mogli otwarcie się z nimi skonfrontować bez przyznania się do korzystania z aplikacji. Mylili się.

Zupełnie zapomnieli o tym, że mieli samotnych przyjaciół, którzy otwarcie korzystali z Tindera.

Aktualizacje zdjęć

To samo dotyczy aktualizacji zdjęć profilowych. Jeśli opracowali ciało plażowe, naturalnie będą chcieli to pochwalić. Ale nie na Tinderze. Jeśli zalogujesz się przy użyciu swojego fałszywego konta lub poprosisz znajomego o skorzystanie z jego konta i zobaczenie nowych zdjęć, dwie rzeczy są złe. Po pierwsze, używają konta Tinder, aby pojawili się na stosie. Po drugie, aktualizacja ich zdjęć oznacza, że ​​nadal są inwestowani w aplikację.

Aktualizacje lokalizacji

Tinder aktualizuje lokalizację tylko podczas korzystania z aplikacji. Jeśli jest zamknięty i nie jest używany, nie odczytuje danych lokalizacji ani nie aktualizuje go w aplikacji. Jeśli ich profil pokazuje nową lub nowszą lokalizację, wiesz, że korzystali z aplikacji. Tinder wykorzystuje dane o lokalizacji do skompilowania stosu z miejsca, w którym się znajdujesz. Każda zmiana lokalizacji pokazuje, że profil był używany i przesuwa się.

Co zrobic nastepnie?

Znaki, że ktoś używa Tindera, nie oznaczają, że oszukiwał. Jeśli oboje obiecaliście, że porzucicie aplikację i pozostaniecie wyłączni, są pewne rzeczy, które wymagają omówienia, ale oszustwo niekoniecznie jest jedną z nich.

Jeśli w przeszłości unikałeś tej rozmowy, nie możesz już. Czas usiąść i przedyskutować ich zachowanie. Musisz przyznać się do udziału w CSI: Tinder na nich, a może możesz poprosić przyjaciela, by kłamał za ciebie, ale w każdym razie czas porozmawiać. Lepiej dowiedzieć się teraz, czy nie jesteś tak ekscytujący, jak się spodziewałeś!