Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androida 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak znaleźć ukryte aplikacje na Androida 2023

Znajdź ukryte aplikacje/Wykryj ukryte aplikacje: Obserwowanie aplikacji na ekranie głównym systemu Android jest całkiem dobre, ale nie pokazuje wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniu z systemem Android. Aby znaleźć wszystkie aplikacje zainstalowane na telefonie, w tym aplikacje w skarbcu, musisz postępować zgodnie ze mną, a dowiesz się, jak łatwo znaleźć ukryte aplikacje na Androida.

Jeśli otworzysz szufladę aplikacji, dotykając ikony w dolnej środkowej części ekranu lub przesuwając palcem w górę, aby otworzyć szufladę aplikacji. Po dotknięciu tutaj zostanie wyświetlona pełna lista aplikacji w porządku alfabetycznym.

Nie spowoduje to jednak wyświetlenia aplikacji, które mogły zostać ukryte przez Ciebie lub kogoś innego na Twoim telefonie. Aby wykryć te ukryte aplikacje, wykonaj następujące czynności:

Zobaczmy teraz, jak znaleźć ukryte aplikacje na Androida

Przejdźmy więc do samouczka, który pomoże Ci odkryć wszystkie ukryte aplikacje zainstalowane na Twoim urządzeniu z Androidem. Niezależnie od tego, czy jest zainstalowany przez Ciebie, czy przez kogoś innego, możesz go łatwo znaleźć za pomocą tego samouczka i to jest moja gwarancja.

metoda 1: Znajdowanie ukrytej zainstalowanej aplikacji na Androida za pomocą dowolnego menedżera plików

To najbardziej ekscytująca sztuczka, której możesz użyć do znalezienia ukrytych aplikacji.

 • Otwórz Menedżera plików.
 • Teraz otwórz pamięć telefonu / pamięć wewnętrzną.
 • Stuknij tutaj w Android > Dane.
 • Teraz możesz zobaczyć wszystkie listy zainstalowanych aplikacji na swoim urządzeniu.

Poczekaj zanim pójdziesz ..!!!!!!

Ponieważ jest to ostatni krok, który musisz wykonać, aby sprawdzić, czy aplikacja jest potajemnie zainstalowana na urządzeniu z Androidem przez kogoś lub przez Ciebie.

Teraz zaczniesz widzieć foldery o dziwnych nazwach, takie jak com.brave.browser lub coś w tym stylu.

Rekommenderad:  Jak utworzyć raport odbioru VB.NET
lista wszystkich ukrytych aplikacji zainstalowanych na urządzeniu

Aby sprawdzić, która aplikacja jest zainstalowana, skopiuj nazwę folderu i wyszukaj ją w Google. Będziesz wiedział, która aplikacja jest zainstalowana, jak wspomniałem com.brave.browser, możesz zobaczyć, że to nazwa kodowa dzielnej przeglądarki.

Jest jeszcze jedna rzecz, którą możesz zrobić, aby sprawdzić ukryte aplikacje zainstalowane na urządzeniu z Androidem.

 • Otwórz menedżera plików i przejdź do pamięci wewnętrznej telefonu.
 • Tutaj zobaczysz wszystkie foldery, takie jak pliki do pobrania z aparatu na Androida, ale musisz wymyślić nazwę aplikacji, tak jak w moim przypadku.
 • Istnieje kilka aplikacji, takich jak Aisle, AzRecorderFree i inne.
 • Te foldery zostały utworzone przez zainstalowanie dowolnej aplikacji na urządzeniach z Androidem. Być może ta aplikacja została przez kogoś odinstalowana.

metoda 2: Wykryj ukryte aplikacje na Androida za pomocą ustawień mobilnych

Znalezienie ukrytych aplikacji zainstalowanych na urządzeniu z Androidem za pomocą ustawień mobilnych jest jedną z najłatwiejszych rzeczy, które możesz zrobić, więc zobaczmy, jak to zrobić.

 • Otwórz Ustawienia na Androidzie
 • Stuknij w Aplikacje > Wszystkie aplikacje
 • Teraz pojawi się lista, na której możesz zobaczyć wszystkie zainstalowane aplikacje.
Wejście do listy aplikacji
lista wszystkich zainstalowanych aplikacji

W ten sposób możesz sprawdzić wszystkie zainstalowane aplikacje na swoim urządzeniu, niezależnie od tego, czy zainstalowałeś je Ty, czy ktokolwiek inny.

Jeśli masz urządzenie Samsung, powinieneś wypróbować to

 • Aby znaleźć ukryte aplikacje zainstalowane na twoim urządzeniu, otwórz szufladę aplikacji> kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu> teraz kliknij pokaż ukryte aplikacje, a otrzymasz wszystkie aplikacje na swoim urządzeniu.

Technika, której powinienem użyć powyżej w akapicie o misce, jest przeznaczona tylko dla użytkowników Samsunga. Jeśli masz urządzenie Samsung z Androidem, powinieneś spróbować tego, a nawet możesz wypróbować metodę 1 I 2 pierwsza metoda jest moją ulubioną, ponieważ nikt się przed nią nie ukryje.

Przeczytaj także:

Wniosek

Mam więc nadzieję, że ten samouczek będzie dla Ciebie pomocny. Zrobiłem ten samouczek z całą moją miłością i potrzebuję twojego wsparcia. Po prostu dodaj zakładkę do swojej witryny Backdroid.com. Dzięki temu zapamiętasz naszą stronę internetową.

Rekommenderad:  Jak zainstalować Citrix Receiver w systemie Windows 10?

I nie zapomnij wypróbować numeru metody 1. Może uratować Cię w wielu sytuacjach.

Więc to tyle na dzisiaj, chłopaki. Dzisiaj pokazałem ci, jak znaleźć ukryte aplikacje na Androida. Dajcie znać w komentarzach, jeśli macie dla mnie jakieś sugestie. Do tego czasu miłego dnia.