Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak znaleźć usuniętych znajomych w aplikacji Snapchat

Usuwanie znajomych ze Snapchata jest dość łatwe. Jeśli nie chcesz już obserwować niektórych użytkowników, możesz usunąć ich z listy za pomocą kilku dotknięć. Biorąc to pod uwagę, jeśli proces jest łatwy, często równie łatwo jest popełniać błędy.

Możesz przypadkowo usunąć osobę, której nie zamierzałeś. A co, jeśli jesteś w stanie załagodzić konflikt, który miałeś, ale ups! Zostały już usunięte! Czy doprowadzi to do dramatu okropnego przyjaciela?

Niekoniecznie. Nie musisz się martwić, ponieważ możesz od razu ponownie dodać znajomych. Musisz jednak podać informacje o ich profilu, zanim będziesz mógł je dodać ponownie. Co się stanie, jeśli nie będziesz w stanie zapamiętać nazwy użytkownika?

W zależności od posiadanych informacji na ich temat możesz użyć różnych metod, aby ponownie dodać znajomych Snapchata. W tym artykule wyjaśniono cztery różne metody znajdowania usuniętych znajomych.

Jak znaleźć usuniętych znajomych

Jeśli przez pomyłkę usunąłeś znajomego i chcesz go dodać ponownie, możesz to zrobić na kilka sposobów. Możesz dodać je według nazwy użytkownika, listy kontaktów, listy znajomych lub przy użyciu kodu Snap.

Jedną z przydatnych funkcji Snapchata jest to, że znajomi często pozostają na liście znajomych nawet po ich usunięciu, nawet przez bardzo ograniczony czas. Tak więc, jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika lub informacji kontaktowych znajomego, a właśnie teraz, bardzo przypadkowo je usunąłeś, pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie, czy nadal są na liście znajomych.

Dodaj usuniętego przyjaciela z listy znajomych

Jeśli nazwa użytkownika znajomego nadal znajduje się na liście znajomych, możesz łatwo dodać go ponownie. Aby to zrobić, powinieneś:

 1. Przejdź do aplikacji Snapchat.
 2. Stuknij w profil użytkownika w lewym górnym rogu ekranu.Snapchat Jak znaleźć usuniętego przyjaciela
 3. Znaleźć Przyjaciele sekcja i wybierz Moi przyjaciele.Snapchat Znajdź usuniętych znajomych
 4. Po otwarciu listy zobaczysz wszystkich obserwowanych użytkowników i obserwujących Ciebie.

Nawet jeśli usunąłeś kilku przyjaciół, mogą oni pozostać na tej liście ze znakiem plus po prawej stronie ich nazwiska. Oznacza to, że nadal za Tobą podążają i błogo nieświadomi wielkiego błędu, który właśnie popełniłeś. Aby dodać je ponownie, po prostu dotknij znaku plus. Twój usunięty przyjaciel będzie ponownie Twoim przyjacielem.

Oczywiście ta metoda będzie działać tylko wtedy, gdy ten przyjaciel również za tobą podąży.

Dodaj usuniętego znajomego, używając jego nazwy użytkownika Snapchat

Jeśli pamiętasz nazwę użytkownika znajomego, możesz go szybko dodać z powrotem. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z opcji wyszukiwania, aby je znaleźć. Wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Snapchat z menu aplikacji.
 2. Wybierz Dodaj znajomych ikona w prawym górnym rogu ekranu (profil ze znakiem plus powyżej)Snapchat Znajdź usuniętego przyjaciela
 3. Zacznij wpisywać nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania.
 4. Profil powinien się pojawić.Jak znaleźć usuniętych znajomych na Snapchacie
 5. Stuknij w Dodaj przycisk po prawej stronie.

Po wykonaniu tych kroków ponownie pomyślnie dodasz znajomego.

Dodaj usuniętego znajomego z Kontaktów

Snapchat synchronizuje również wszystkie kontakty, dzięki czemu można je łatwo znaleźć i dodać za pośrednictwem aplikacji. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby dodać znajomego z listy kontaktów:

 1. Otwórz aplikację Snapchat.
 2. Stuknij w Dodaj znajomych ikona w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Kran Wszystkie kontakty po prawej stronie ekranu.Jak znaleźć usuniętego przyjaciela na Snapchacie
 4. Zobaczysz listę wszystkich kontaktów, które mają konto Snapchat.
 5. Znajdź swojego przyjaciela i kliknij Dodaj przycisk po prawej stronie.

Jeśli nie możesz znaleźć usuniętego znajomego w swoich kontaktach i wiesz, że miałeś jego dane kontaktowe, istnieje szansa, że ​​dezaktywował on swoje konto Snapchat. Z drugiej strony mogą po prostu użyć innego adresu e-mail lub numeru dla Snapchata.

Dodaj znajomego z kodem Snap

Innym sposobem na znalezienie przyjaciela jest użycie jego kodu Snapcode. Jeśli masz na telefonie zdjęcie kodu Snapcode swojego znajomego, Snapchat z łatwością znajdzie jego profil. Aby to zrobić, powinieneś:

 1. Idź do Snapchata.
 2. Stuknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu.
 3. Wybierz Dodaj znajomych z ekranu profilu.Snapchat Znajdź usuniętych znajomych
 4. Stuknij w ikona ducha po prawej stronie paska wyszukiwania.Znajdź usuniętych znajomych na Snapchacie
 5. Znaleźć Snapcode obraz z galerii.
 6. Stuknij obraz.

Snapchat zeskanuje kod, znajdzie twojego przyjaciela i doda go z powrotem do listy znajomych.

Pamiętaj, że Snapcode musi mieć odpowiedni rozmiar. Jeśli obraz zostanie przycięty, rozciągnięty lub zmieniony w jakikolwiek inny sposób, nie zadziała.

Będziesz musiał wyjaśnić coś do zrobienia

Gdy usuniesz znajomego z listy znajomych, nie będzie żadnych powiadomień. Twoi znajomi nie będą wiedzieć, że je usunąłeś. Jednak po dodaniu ich ponownie prawdopodobnie otrzymają powiadomienie z aplikacji wskazujące, że „(Twoja nazwa użytkownika) dodała cię!”

W takim przypadku konieczne może być wyjaśnienie, że usunąłeś je przypadkowo. To, czy jest to prawda, czy małe białe kłamstwo, zależy wyłącznie od Ciebie. Ale hej, przynajmniej udało nam się przywrócić rzeczy takimi, jakie były, zanim sprawy wymknęły się spod kontroli!

Czy przypadkowo usunąłeś znajomego? Jakie są wskazówki, które pomogły Ci przywrócić prawidłową sytuację na Snapchacie?

Aby uzyskać więcej świetnych wskazówek Snapchat, zapoznaj się z naszymi innymi artykułami, takimi jak Jak powiedzieć, czy ktoś sprawdził Twoją lokalizację na Snapchacie.