Jak zobaczyć najnowsze 7 dni swojego ulubionego programu w Movistar Home

Movistar Home zawiera nową funkcjonalność najnowszego 7 Dni (U7D), dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie programy, które najbardziej Ci się podobają, nie tracąc niczego. Teraz, szukając treści i bez konieczności planowania nagrań, możesz wybrać literę spośród siedmiu ostatnich programów telewizyjnych i uruchomić ją w telewizji.

Wielu z nas kiedykolwiek doświadczyło utraty rozdziału naszej ulubionej serii i pozostawienia niepewności co do tego, co się stało…. Jeśli poczujesz się zidentyfikowany, na pewno Cię to zainteresuje.

Jeśli jesteś klientemMovistar Fusioni Ty maszMovistar Home, masz na wyciągnięcie ręki nowy sposób, aby cieszyć się i kontrolować Movistar +.

W starych postach znaliśmy wiele funkcji inteligentnego urządzenia Movistar Home. Teraz, po nowej aktualizacji, urządzenie zawiera bardzo przydatną funkcję, jeśli chodzi o treści w telewizji. To jest jeden zNajnowszy 7 Dni (U7D), za pomocą którego możesz wyszukiwać treści według tytułu i oglądać najnowsze transmisje w tych datach.

Poproś Aurę, aby umieściła określone treści z najnowszych7dni twoich ulubionych programów Movistar

Przed tą ostatnią aktualizacją, gdy szukałeś programu, który nie był w tym czasie transmitowany na żywo, Aura dostarczyła Ci interesujących informacji o tym programie. Jednak dzięki tej nowości możesz równieżsprawdź na ekranie urządzenia najpóźniej7dni programu, który chcesz uruchomić w telewizji.

Na przykład, jeśli chciałeś zobaczyć wczoraj program nadawany z MasterChef, musisz tylko powiedzieć „OK Aura, umieść MasterChef”, a na ekranie głównym Movistar pojawi się karuzela z ostatnimi siedmioma nadawanymi programami. Aby zacząć korzystać z tej zawartości, wystarczy powiedzieć „OK Aura, włóż to do telewizji”I używaj, wygodnie i łatwo, urządzenia Movistar Home jako rozszerzonego ekranu.

Dalej, Możesz sprawdzić szczegóły treści, które przeglądasz jako tytuł, data i godzina wydania, a nawet czas wygaśnięcia. Aby to zrobić, musisz kliknąć kartę „co widzę” lub, jeśli wolisz używać głosu, powiedzieć „ OK Aura, co ja widzę?

W ten sam sposób będziesz mógł oglądać ostatnie siedem odcinków serialu. Po wyszukaniu tytułu danej serii musisz przejść do karty „przejdź do odcinków”. Aby cieszyć się tym w telewizji, możesz poprosić Aurę, mówiąc na przykład:OK Aura, włóż rozdział 3„ A ponieważ nie chcesz przegapić ani jednej scenymożesz wstrzymać lub przewinąć zawartość do tyłu.

Zalecenia i spersonalizowane wyszukiwania

Oprócz najnowszego dodatku Movistar Home możesz zapomnieć o pilocie iodkryj nowy sposób sterowania telewizorem.

Niektóre z jego wielu funkcji to na przykład możliwośćszukaj według tytułu, aktor, gatunek, reżyser lub rodzaj treści, między innymi. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś zdecydowany przy wyborze filmu, Aura może ci pomóc. Mówiąc „OK Aura, jaki film polecasz„Twój wybór będzie łatwiejszy, a jedyne, za czym tęsknisz, to dobry popcorn. A jeśli chcesz, aby Twój dom stał się prawdziwym kinem, ciesz się filmem w oryginalnej wersji z magicznymi słowami „OK Aura, umieść go w oryginalnej wersji

Nie przegap najwybitniejszych tweetów na temat oglądanych treści

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć odcinek serialu i wolą cieszyć się nim, gdy jest nadawany na żywo, oprócz tegoMożesz dowiedzieć się wszystkiego, co mówi się o tej zawartości w Twitter.

Jak to zrobić? Musisz tylko uzyskać dostęp do arkusza informacyjnego programu nadawanego w telewizji i uzyskać do niego dostęp na urządzeniu. Jeśli program ma oficjalne konto na Twitter, możesz wejść do sekcji „komentarze” i zobaczyć te polecane tweety. Nadal nie wiesz wszystkiego, co możesz zrobić z HomeMovistar? Musisz tylko zapytać Aurę mówiąc:OK Aura, co wiesz, jak to zrobić„ Możesz również sprawdzić tutaj wszystkie funkcje oferowane przez urządzenie.

Nie zapominaj, że urządzenie stale się rozwija i wkrótce będzie miało nowe funkcje. Odkryj na nowo swój dom dzięki Movistar Home i nie przegap wszystkiego, co nadejdzie!