Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zobaczyć polubione posty na Facebook [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć polubione posty na Facebook [2023]

Facebook codziennie przesyła absurdalną ilość treści, ponieważ ma miliony użytkowników na całym świecie. Użytkownicy codziennie udostępniają także wiele treści. Dlatego dla wielu użytkowników znalezienie ekscytującego filmu, zdjęcia lub innego elementu, który im się podobał lub podobał im się w przeszłości, może być mylące i nużące.

Dziennik aktywności serwisu społecznościowego obsługiwanego przez Meta jest centralnym miejscem, w którym możemy przeglądać wszystkie działania na naszym koncie. W tym dzienniku możesz także przeglądać swoje wyszukiwania, komentarze i inne działania. Procedura znalezienia dziennika aktywności jest dość prosta. Zobaczmy teraz, jak możesz łatwo przeglądać wszystkie posty, które polubiłeś na swoim koncie w Facebook aplikacji i na stronie internetowej.

Jak zobaczyć polubione posty na Facebook Aplikacja

The Facebook aplikacja na platformy iOS i Android ma podobne funkcje, dlatego stworzyliśmy prosty przewodnik krok po kroku, dzięki któremu zobaczysz wszystkie posty, które polubiłeś w swoim kanale w aplikacji. Chociaż mówimy tutaj o aplikacji na Androida, procedura jest prawie taka sama na iOS i iPadOS.

 1. Otworzyć Facebook aplikację na swoim smartfonie.
 2. Stuknij ikonę w prawym dolnym rogu, aby wyświetlić aplikację na iOS, i w prawym górnym rogu, aby wyświetlić aplikację na Androida.
 3. Teraz dotknij Ustawienia i prywatność. Następnie musisz dotknąć Ustawienia.
 4. Otrzymasz teraz wiele opcji dla swojego konta. Przewiń w dół do Twoja informacja i wybierz Dziennik aktywności.
 5. Następnie musisz przewinąć w dół do Interakcje sekcję, a następnie dotknij Polubienia i reakcje.
 6. Wszystkie posty, które do tej pory polubiłeś, znajdziesz teraz w zakładce Facebook aplikacja. Jeśli klikniesz zakładkę „”, możesz szybko nie lubić lub usunąć wszystkie posty, które polubiłeś w swoim Facebook konto.
 7. Możesz także ponownie wyświetlić każdy polubiony post indywidualnie lub przejść do profilu osoby przesyłającej.
Rekommenderad:  Najważniejsze akcesoria do laptopów, które warto mieć przy sobie

Jak zobaczyć swoje polubione posty na Facebook Aplikacja Lite

Kroki, aby wyświetlić wszystkie polubione posty na Facebook Aplikacja Lite jest również dość podobna, jeśli porównamy ją ze zwykłą aplikacją. Poniżej znajdują się wymienione kroki:

 1. Kliknij zakładkę menu znajdującą się w prawym górnym rogu Facebook aplikacja lekka.
 2. Następnie przejdź do sekcji Ustawienia i prywatność i wyszukaj Dziennik aktywności.
 3. Tutaj znajdziesz zakładkę Zarządzaj tagami. Teraz pod zakładką zobaczysz Interakcje Następnie kliknij Polubienia i reakcje.
 4. Teraz możesz Zaznacz wszystko aby nie lubić wszystkich polubionych postów lub indywidualnie, w przeciwieństwie do konkretnego postu.

Jak zobaczyć polubione posty na Facebook Strona internetowa

Możesz także łatwo przeglądać i kategoryzować wszystkie polubione posty z poziomu Facebook także strona internetowa. Poniżej znajdują się kroki, aby zrobić to samo:

 1. Na stronie głównej kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknij Ustawienia i prywatność > Dziennik aktywności.
 2. W lewym okienku kliknij Interakcje i wybierz Polubienia i reakcje.
 3. Wyświetli listę filmów, zdjęć, stron itp., które Ci się podobały, w kolejności od najnowszego do najstarszego.
 4. Zobaczysz teraz wszystkie posty, które polubiłeś na swoim koncie. Wybierz konkretny post, którego chcesz odrzucić, lub kliknij Wszystko aby nie lubić lub usunąć wszystkie polubione posty.

Podsumowując

To wszystko są proste metody znajdowania polubień Facebook posty, w tym filmy, obrazy i inne rodzaje treści. Po odkryciu postów, które wcześniej Ci się podobały, możesz je wybrać, wybierając trzy kropki obok postu. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż ręczne przewijanie postów lub używanie przycisku Facebook pasek wyszukiwania. Możesz użyć dziennika aktywności, aby śledzić wszystkie swoje Facebook polubienia i inne działania.

Dalsza lektura: