Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zoptymalizować Amazon Strona dla twojej książki z pomocą Reedsy’ego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zoptymalizować Amazon Strona dla twojej książki z pomocą Reedsy’ego

Publikowanie w dniu Amazon daje Twojej książce własną szczegółową stronę produktu dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na jej temat, dzięki czemu już przykułeś uwagę czytelnika.

Ale czy potrafisz zaczepić i przekonać ich do kupienia Twojej książki? Jeśli chodzi o promowanie tego rodzaju produktów, trzy części Twojego Amazon najważniejsze są: okładka książki, opis i metadane, w tym słowa kluczowe i kategorie.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Reedsy może pomóc Ci wykorzystać je do zwiększenia widoczności Twojej książki i szans na sprzedaż za każdym razem, gdy ktoś ją sprawdzi Amazon strona.

Zaprojektuj profesjonalną okładkę książki

Oprócz szeregu przewodników Reedsy oferuje dobrze sprawdzonych projektantów okładek książek, którzy współpracowali z Big 5 wydawcy, jak również odnoszący sukcesy autorzy niezależni.

Profesjonalna okładka zachęci potencjalnych czytelników do sięgnięcia po Twoją książkę i dowiedzenia się o niej więcej – podczas gdy amatorsko wyglądająca robota typu „zrób to sam” może ich zniechęcić i zrobić złe wrażenie.

Z tego powodu jak najlepiej wykorzystaj niezależnych projektantów książek Reedsy, znajdując kogoś pracującego w Twoim gatunku i przedziale cenowym.

Napisz świetny opis dla siebie Amazon Strona

Bez względu na to, jak dobrze promujesz swoją książkę AmazonKDP i inne metody, blurb przekona odwiedzających, czy ten produkt jest dla nich. Ale to wymaga czegoś więcej niż tylko opisania swojej historii — w rzeczywistości istnieje przepis, który możesz zastosować.

Jak wyjaśnia przewodnik Reedsy’ego po opisach książek, streszczenie, które dołączasz, powinno przynajmniej przedstawiać głównych bohaterów, konflikt i stawkę – nie wspominając o żadnych porównywalnych książkach i referencjach, które posiadasz.

Elementy te mogą służyć jako haczyki dla właściwych czytelników. Dlatego ważne jest, aby starannie napisać notkę, co jest znacznie łatwiejsze dzięki wsparciu ekspertów.

Rekommenderad:  Jak cicho wybić szybę w samochodzie? [Solved] 2022

Wybierz odpowiednie słowa kluczowe, aby zwiększyć wykrywalność

Jeżeli twój Amazon strona książki ma być użyteczna, ludzie muszą być w stanie ją znaleźć. I tu pojawiają się słowa kluczowe.

Ponieważ badanie słów kluczowych jest koniecznością w cyfrowym świecie, nie brakuje odpowiednich narzędzi i wsparcia. Jeśli potrzebujesz pomysłów, możesz nawet zajrzeć do innych branż. Sprawdzone metody generowania słów kluczowych dla YouTube na przykład filmy mogą przynieść korzyści także książkom.

Podczas publikowania na Amazonmożesz przypisać słowa kluczowe do swojej książki, aby platforma poprawnie ją zindeksowała i wyświetlała użytkownikom szukającym odpowiednich produktów.

Istnieje kilka sposobów na ustalenie, jakie hasła lub wyrażenia najlepiej pasują do Twojej książki — w rzeczywistości nie jest to tak proste, jak wybranie najpopularniejszych słów kluczowych, ponieważ mogą one być dość konkurencyjne.

Wskazówki Reedsy’ego dla Amazon słowa kluczowe obejmują zarówno określanie głównych elementów Twojej historii, jak i próby Amazonfunkcja autouzupełniania wyszukiwania i narzędzia innych firm.

Znajdź profesjonalną pomoc dla siebie Amazon Metadane strony

Właściwe uporządkowanie publikacji, w tym jej opis, cena, współautorzy i biografia autora, zapewnia doskonałą promocję Twojej książki na Amazon.

Poświęcając czas na wypełnienie każdej sekcji, nie zapominaj, że zawsze możesz zwrócić się do marketerów w Reedsy, specjalizujących się w optymalizacji opisów i metadanych książek, którzy mogą sprawić, że Twoja książka stanie się jeszcze łatwiejsza do znalezienia.

Innymi słowy, nie musisz być specjalistą SEO, aby optymalizować swoją stronę Amazon strona. Możesz po prostu zatrudnić profesjonalnego sprzedawcę książek i współpracować z nim, aby zapewnić swojej książce najlepsze możliwe perspektywy.

Mistrz wydawniczy Książek dot Amazon

Reedsy ma wiedzę, narzędzia i specjalistów, którymi może się dzielić, a wszystko to może pomóc udoskonalić Twoje Amazon stronę książki i zwiększyć liczbę odbiorców oraz współczynnik konwersji.

Rekommenderad:  Szczyt 5 Darmowy rejestrator ekranu dla Windows 10

Nie polegaj jednak całkowicie na ekspertach. Warto samemu się przekonać, co to znaczy wydać książkę nt Kindle Wydawnictwo bezpośrednie i nie tylko.