Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zoptymalizować doświadczenie Salesforce dzięki automatyzacji usług profesjonalnych i zarządzaniu subskrypcjami

Jak zoptymalizować doświadczenie Salesforce dzięki automatyzacji usług profesjonalnych i zarządzaniu subskrypcjami

Salesforce to jedna z najczęściej używanych platform sprzedaży i CRM, zapewniająca firmom narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania relacjami z klientami i nie tylko. Aby jednak w pełni wykorzystać Salesforce, niezbędna jest optymalizacja jego funkcjonalności za pomocą odpowiednich usług. W tym artykule omówimy dwie kluczowe usługi, które mogą pomóc w zarządzaniu powtarzającymi się transakcjami: Automatyzacja usług profesjonalnych dla Salesforce i Zarządzanie subskrypcjami Salesforce.

Zoptymalizuj swój Salesforce

Czym jest automatyzacja usług profesjonalnych dla Salesforce?

Professional Services Automation (PSA) to zestaw narzędzi i procesów, które pomagają firmom zarządzać przepływem pracy zorientowanym na usługi. The PSA dla Salesforce rozwiązanie dostarczane przez PowerSync zapewnia firmom potężny zestaw narzędzi pomagających usprawnić ich sprzedaż, działalność biznesową i usługi. PowerSync pomaga firmom zautomatyzować wiele ręcznych, nadmiarowych procesów, aby zminimalizować koszty ogólne i przyspieszyć rozwój.

Jedną z kluczowych zalet PSA dla Salesforce jest to, że pomaga firmom dostarczać więcej i robić to konsekwentnie. Automatyzując wiele kluczowych procesów związanych ze sprzedażą i świadczeniem usług, firmy mogą zapewnić wszystkim swoim klientom ten sam poziom jakości i uwagi. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm działających w środowiskach o dużym zapotrzebowaniu i presji, takich jak doradztwo IT lub usługi profesjonalne.

Jak wykorzystać PSA dla Salesforce do optymalizacji swojej firmy?

Jeśli chcesz zoptymalizować korzystanie z Salesforce, istnieje kilka kluczowych sposobów wykorzystania mocy PSA dla Salesforce. Oto kilka przykładów:

  • Zautomatyzuj swoje procesy sprzedaży: jeśli zarządzasz stałymi klientami w Salesforce, wysiłki związane z tworzeniem możliwości odnowienia, obsługą odnowień i pobieraniem opłat za odnowienie to proces ręczny, który można łatwo zautomatyzować, co pozwoli Twojemu zespołowi skupić się na utrzymaniu klientów poprzez zapewnianie dodatkowej wartości i poszukiwanie Nowi Klienci.
  • Zautomatyzuj procesy obsługi: PSA dla Salesforce ułatwia automatyzację wielu kluczowych procesów związanych ze świadczeniem usług, takich jak kierowanie zgłoszeń, zarządzanie projektami i śledzenie czasu. Automatyzując te procesy, możesz zmniejszyć ryzyko błędów i niespójności, jednocześnie poprawiając szybkość i efektywność świadczenia usług.
  • Efektywniej zarządzaj zasobami: PSA dla Salesforce zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w obciążenie pracą i dostępność Twojego zespołu, ułatwiając przydzielanie zasobów do projektów i równoważenie obciążeń. Pomoże Ci to zoptymalizować produktywność zespołu, a jednocześnie zapewni, że właściwi ludzie będą pracować nad właściwymi projektami we właściwym czasie.
  • Popraw dokładność rozliczeń i przepływ środków pieniężnych: dzięki PSA dla Salesforce możesz zautomatyzować fakturowanie i windykację w oparciu o warunki Twoje i Twoich klientów. Takie automatyzacje redukują błędy ludzkie i gwarantują ten sam, spójny proces dla wszystkich Twoich klientów.

Czym jest zarządzanie subskrypcjami Salesforce?

Zarządzanie subskrypcjami Salesforce to rozwiązanie, które pomaga firmom zarządzać ich cykliczną działalnością. Rozwiązanie w pełni automatyzuje procesy zarządzania subskrypcjami i pomaga zredukować niepotrzebne koszty ogólne, od możliwości, po odnowienie i rozliczenia.

Automatyzując wiele kluczowych procesów związanych z zarządzaniem subskrypcjami, firmy mogą mieć pewność, że będą w dalszym ciągu zapewniać najlepszą obsługę klienta, jednocześnie przechwytując wszystkie prognozowane przychody, a także zmniejszając ryzyko błędów i rozbieżności.

Jak wykorzystać zarządzanie subskrypcjami Salesforce do optymalizacji procesów sprzedażowych?

Jeśli chcesz zoptymalizować korzystanie z Salesforce, istnieje kilka kluczowych sposobów wykorzystania możliwości zarządzania subskrypcjami Salesforce.

Oto kilka przykładów:

  • Zautomatyzuj procesy subskrypcji: zarządzaj subskrypcjami w Salesforce. Wiele kluczowych procesów związanych z zarządzaniem subskrypcjami, takich jak zbieranie zamówień, fakturowanie i odnawianie, można łatwo zautomatyzować. Automatyzując te procesy, możesz zmniejszyć ryzyko błędów i niespójności, jednocześnie poprawiając szybkość i efektywność zarządzania swoimi subskrypcjami.
  • Popraw przepływ środków pieniężnych: dzięki zarządzaniu subskrypcjami Salesforce możesz automatycznie zbierać pieniądze na fakturach. Możesz zapomnieć o zajmowaniu się opłatami za zwłokę i zarządzaniu nimi.
  • Popraw jakość obsługi klienta: zapewniając klientom usprawnione i spójne zarządzanie subskrypcjami, możesz poprawić ich ogólną satysfakcję klientów i lojalność wobec marki.