Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zostać agentem podróży (i pracować w domu)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać agentem podróży (i pracować w domu)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co trzeba zrobić, aby zostać agentem biura podróży? Czy lubisz podróżować? Czy wiesz, jak (lub chciałbyś się nauczyć) znajdować świetne oferty na wakacje lub miejsca docelowe podróży?

A może po prostu chcesz zarabiać pieniądze z domu? Może to jedno i drugie: może chcesz zarabiać w domu i kochasz podróżować. Lub chcesz zarobić na podróże.

Niezależnie od przypadku, możesz chcieć wiedzieć, że możesz pracować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin jako biuro podróży.

Co więcej, możesz poruszać się po tej karierze i pracować z domu. Możesz uzyskać potrzebne szkolenie, klientów do obsługi i więcej, a wszystko to w zaciszu własnego biura domowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zostać biurem podróży i pracować z domu.

Jak zostać biurem podróży w domu

Jest tylko kilka kroków, które musisz wykonać, aby zostać biurem podróży i pracować z domu, wykonując swoją pracę. Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, jest to, czy chcesz pracować samodzielnie, czy za pośrednictwem agencji goszczącej.

Branża turystyczna ma ogromne możliwości pracy w biurach podróży.

Praca niezależna jako biuro podróży

Jeśli pracujesz niezależnie jako biuro podróży, musisz wybrać nazwę dla swojej firmy. Będziesz także chciał rozważyć założenie bloga lub strony internetowej.

Twój blog pomoże ludziom znaleźć Ciebie i Twoje usługi. Na szczęście łatwo jest założyć bloga w zaledwie 10 minut.

Posiadanie własnego bloga i/lub strony internetowej może być ważnym czynnikiem, jeśli zdecydujesz się rozpocząć własną działalność związaną z biurem podróży. Pomyśl o stworzeniu niszowego obszaru, takiego jak Disney Vacations lub European Historics Sites.

Pamiętaj, że jeśli wybierzesz tę trasę, będziesz odpowiedzialny za znajdowanie klientów, reklamę itp. Będziesz także odpowiedzialny za nawiązywanie relacji z różnymi firmami turystycznymi, takimi jak linie wycieczkowe.

Założenie własnego biura podróży może wymagać dużo pracy. Istnieje jednak inny potencjalnie mniej żmudny sposób pracy w domu jako biuro podróży.

Praca jako agent podróży dla agencji goszczącej

Inną opcją jest praca jako agent biura podróży dla agencji przyjmującej. Chociaż te prace są zazwyczaj klasyfikowane jako stanowiska niezależnych wykonawców (co oznacza, że ​​jesteś samozatrudniony), mają one swoje zalety.

Po pierwsze, większość stanowisk w biurach podróży w agencjach przyjmujących wiąże się ze szkoleniem. Note że być może będziesz musiał zapłacić za to szkolenie.

Po drugie, praca z agencją goszczącą może pozwolić na większe wsparcie. Zazwyczaj masz zespół wsparcia, z którym możesz się kontaktować podczas nauki i pracy z klientami.

Jeśli masz bardzo małe doświadczenie w podróżowaniu lub po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę lub podoba Ci się pomysł posiadania zespołu wsparcia, praca w agencji goszczącej może być dla Ciebie odpowiednia.

Wszystkie agencje goszczące działają nieco inaczej. Na przykład, REJSYInc.com pomaga sprzedawać rejsy klientom.

Ten artykuł o tym, jak znaleźć najlepsze biuro podróży dla gospodarzy z Recenzje agencji goszczącej może Tobie też pomoże. Podczas wyszukiwania biur podróży przyjmujących, sprawdź również informacje Better Business Bureau (BBB).

Rekommenderad:  Strzec się! Funkcje sprawdzania pisowni w przeglądarkach mogą zagrozić Twoim danym osobistym

I zapytaj, czy te firmy wymagają pójścia do miejsca pracy, takiego jak call center, lub czy oferują pracę w domu.

Note że nawet z większością agencji goszczących nadal pracujesz jako niezależny wykonawca. Oznacza to, że będziesz bezpośrednio odpowiedzialny za śledzenie swoich dochodów i wydatków do celów podatkowych.

Za każdym razem, gdy pracujesz jako niezależny wykonawca, dobrze jest uzyskać plan zarządzania księgowością i odłożyć procent swoich dochodów na płacenie podatków.

Teraz zdecydowałeś, czy chcesz pracować samodzielnie, czy dla agencji goszczącej. Następnym krokiem jest skonfigurowanie przestrzeni do domowego biura.

Skonfiguruj przestrzeń do domowego biura

Będziesz chciał mieć miejsce do domowego biura, aby pracować z domu jako biuro podróży.

Twoja przestrzeń biurowa musi składać się tylko z kilku podstawowych elementów:

 • Domowy komputer z dostępem do internetu
 • Biurko lub stolik do przechowywania komputera
 • Zestaw słuchawkowy do komputera, dzięki któremu możesz rozmawiać z klientami
 • Linia telefoniczna
 • Drukarka domowa

Jeśli masz te rzeczy w swojej domowej przestrzeni biurowej, jesteś gotowy do pracy jako biuro podróży z domu, jeśli chodzi o zaopatrzenie.

Zdobądź swój trening

Aby pracować z domu jako biuro podróży, musisz przejść szkolenie. Najlepszymi miejscami do znalezienia szkoleń są prawdopodobnie biura podróży przyjmujące, które zatrudniają pracowników z domowych biur podróży.

Jak wspomniałem wcześniej, agencja przyjmująca pomoże Ci we wszystkich szkoleniach potrzebnych do zostania biurem podróży. Każda agencja goszcząca oferuje specjalne szkolenia, które możesz ukończyć, aby pomóc Ci być bardziej biegłym w swojej pracy.

Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz pracować z agencją goszczącą, musisz samodzielnie znaleźć i ukończyć szkolenie. Niektórzy ludzie decydują się pójść na studia, aby zostać biurem podróży.

Zrozumienie, co to znaczy być przedstawicielem obsługi klienta i zapewniać najlepszą obsługę klienta, zaprowadzi Cię daleko w roli konsultanta ds. podróży.

Pomocny w tym może być stopień naukowy lub licencjat z turystyki. Jednak stopień nie jest konieczny, aby zostać biurem podróży. Prowadzi to do naszego następnego pytania: Czy potrzebujesz licencji na sprzedaż podróży?

Czy muszę mieć licencję na sprzedaż podróży?

W większości stanów nie ma wymagań licencyjnych, aby zostać biurem podróży. Note że w niektórych stanach USA musisz się zarejestrować, zanim zaczniesz pracować jako biuro podróży.

Stany te obejmują:

 • Kalifornia
 • Hawaje
 • Iowa
 • Floryda
 • Stan Waszyngton
 • Delaware

Przepisy obowiązujące w każdym z tych stanów różnią się, więc skontaktuj się z odpowiednimi rządami, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli mieszkasz w jednym z tych stanów lub chcesz sprzedawać plany podróży mieszkańcom tych stanów, musisz się zarejestrować.

Jeśli pracujesz z agencją goszczącą, Twój zespół wsparcia zajmie się obsługą Twojej rejestracji lub powie Ci, jak to zrobić.

Co robi biuro podróży Work From Home?

Być może zastanawiasz się dokładnie, co byś robił jako pracownik domowego biura podróży. Oto niektóre z obowiązków związanych z pracą w domu jako agenta turystycznego.

Rekommenderad:  Jak przesyłać strumieniowo filmy z VLC do Chromecasta (metoda pracy)

Wyszukiwanie, planowanie i rezerwacja imprez turystycznych

Oczywiście jednym z głównych obowiązków biura podróży jest rezerwacja wakacji dla ludzi. Aby to zrobić, musisz zacząć od przeprowadzenia badań.

Jako dobry planista wakacji musisz skupić się na potrzebach wakacyjnych każdego klienta. Będziesz musiał przeprowadzić badania na podstawie tego, czego szukają, najlepszych ofert hoteli, zajęć i najlepszych organizacji podróży.

Jeśli pracujesz dla agencji goszczącej jako agent sprzedaży, będzie to łatwiejsze, ponieważ zadbają o to, aby oferty były dla Ciebie łatwo dostępne.

Koordynacja wydarzeń

Jako biuro podróży możesz zajmować się koordynacją wydarzeń. Na przykład, jeśli twój klient planuje ślub w miejscu docelowym, będziesz potrzebować pomocy w planowaniu podróży.

Możesz również potrzebować pomocy w rezerwacji miejsca na wesele i nie tylko. Lub, jeśli planujesz wydarzenie, takie jak przyjęcie urodzinowe, może być konieczne skoordynowanie działań i innych aspektów przyjęcia.

Ponownie, jeśli pracujesz dla agencji goszczącej, będziesz mieć pomoc w robieniu tego dla klientów.

Jak wspomniano wcześniej, głównym obowiązkiem biura podróży jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta. Musisz mieć serce do pomagania ludziom i pracowitość w wyszukiwaniu ich opcji podróży.

Jeśli masz ten poziom troski w swoim sercu, możesz nauczyć się reszty. Następnie porozmawiajmy o tym, ile pieniędzy może zarobić biuro podróży.

Ile zarabia biuro podróży?

Pieniądze, które zarabia biuro podróży, mogą się różnić. Według najnowszych Dane Biura Pracy i Statystyki, biura podróży zarabiają średnio 40 660 USD rocznie.

Całe zarobki z 2019 r. wahają się od średniej 23 660 USD dla osób z 10% najuboższych do 69 420 USD średnio dla osób z 10% najlepiej zarabiających.

Note że powyższe liczby to średnie płace. Nie musi to oznaczać, że Twoje dochody jako biura podróży mieszczą się w tych parametrach.

Twoje dochody z pracy w biurze podróży będą się różnić w zależności od wielu czynników. Niektóre z tych czynników obejmują to, czy pracujesz samodzielnie, czy z agencją przyjmującą, ile godzin pracujesz i inne.

Jakie są zalety pracy w biurze podróży?

Być może zastanawiasz się, jakie są inne zalety bycia biurem podróży. Oto kilka korzyści, o których warto pamiętać.

Pierwsze powiadomienie o świetnych okazjach

Jedną z głównych zalet pracy w biurze podróży jest to, że często otrzymujesz pierwsze informacje o świetnych ofertach turystycznych. To fenomenalna zaleta, jeśli lubisz dużo podróżować.

Otrzymując z wyprzedzeniem informacje o ofertach podróży, możesz zarezerwować własne wakacje, zanim wycieczki zostaną wyprzedane. Ponadto możesz poinformować klientów o tego typu ofertach podróży.

Kolejna korzyść: możesz jako jeden z pierwszych dowiedzieć się o nowych możliwościach podróżowania, takich jak nowe motywy rejsów.

Wyjazdy zapoznawcze

Kolejną zaletą pracy w biurze podróży są „wyjazdy zapoznawcze”. Niektóre hotele, statki wycieczkowe i inne miejsca wypoczynku oferują tego typu wycieczki biurom podróży.

Powodem, dla którego oferują wycieczki zapoznawcze, jest to, że uważają, że o wiele bardziej kuszące jest sprzedawanie ucieczki, jeśli sam tego doświadczyłeś.

Rekommenderad:  Jak umieścić Ivacy Vpn na Firestick?

Możesz powiedzieć klientom z pierwszej ręki, co podobało ci się w rejsie lub wycieczce. Możesz też udzielić im wskazówek dotyczących zabytków i atrakcji, które warto zobaczyć i których należy unikać. Wycieczki zapoznawcze często mają niskie, prawie zerowe ceny dla biur podróży.

Głębokie zniżki na podróże

Trzecią zaletą pracy w biurze podróży jest to, że często kwalifikujesz się do dużych zniżek na ogólne wycieczki. Miejsca docelowe podróży zwykle oferują świetne oferty podróży, tak samo jak korzyści płynące z bycia agentem.

To jeden ze sposobów, w jaki pomagają rozpowszechniać informacje o cechach miejsc docelowych podróży. Ośrodki wypoczynkowe, linie wycieczkowe i inne firmy kierują swój rynek do biur podróży.

I często oferują im przyjazd i poznanie miejsca docelowego po znacznie obniżonych cenach. Możesz skorzystać z tych zniżek przy planowaniu podróży dla siebie i/lub swojej rodziny.

Odliczenia podatkowe na podróż

Czwartą zaletą lub zaletą bycia biurem podróży jest to, że możesz odliczyć część własnych kosztów podróży od zeznania podatkowego. Ponieważ podróże pomagają ci efektywniej wykonywać swoją pracę, możesz zaliczyć część z nich jako wydatki na pracę.

Note że wszystkie sytuacje związane ze złożeniem zeznania podatkowego są różne. Oznacza to, że możesz lub nie możesz odliczyć kosztów podróży od swoich podatków. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z zaufanym doradcą podatkowym.

Jak więc widzisz, bycie biurem podróży ma wiele zalet. Praca w domu jako biuro podróży to jeden z wielu legalnych sposobów zarabiania pieniędzy w domu.

Streszczenie

Praca w domu jako biuro podróży nie jest dla wszystkich. Jednak może to być dla Ciebie. Jeśli kochasz podróżować, uwielbiasz uczyć się o podróżach i lubisz pomagać ludziom, może to być dla Ciebie idealna dodatkowa rozrywka.

Oprócz poznawania różnych rodzajów podróży, możesz uzyskać poufne informacje na temat możliwości podróży dla własnej rodziny. Możesz mieć pierwszą szansę na świetne oferty podróży.

Ponadto możesz dowiedzieć się więcej o nowych kierunkach podróży. Może to nowy rejs dookoła świata lub nowy ośrodek na Twojej ulubionej wyspie.

A może to poufne informacje na temat najnowszego kurortu w Twoim ulubionym stanie na wakacje. Niezależnie od przypadku, jako biuro podróży możesz być jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o nowych i ekscytujących możliwościach wakacyjnych.

Możesz wykorzystać te informacje, aby służyć innym podróżującym oraz służyć sobie i swojej rodzinie.