Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zostać programistą stron internetowych w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać programistą stron internetowych w 2023 r

Być może nie będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale internet to coś wielkiego. To znaczy, bez tego nie czytałbyś tego teraz.

Jednak Internet nie wyrasta w pełni uformowany z jakiejś pierwotnej mazi. Nie, zamiast tego jest to ciężka praca tysięcy oddanych i utalentowanych profesjonalistów.

Ponadto Internet rozrósł się od skromnej bazy użytkowników poniżej 500 milionów osób w 2000 r. 4 miliardów użytkowników do 2021 r. (4dokładniej 0,66 miliarda). W rzeczywistości internet powiększył się o 316 milionów ludzi tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a przewiduje się, że do 2023 roku dołączy kolejnych 640 milionów użytkowników.

Oczywiście wszyscy ci ludzie będą potrzebować miejsca, do którego mogliby się udać, czegoś do zrobienia. W tym miejscu pojawiasz się jako następna fala twórców stron internetowych. Jak zostać programistą internetowym, możesz zapytać. Cóż, zanim tam dotrzemy, jest kilka rzeczy, które musimy omówić.

Na ostateczne 5.3 miliardów internautów, Stany Zjednoczone zatrudniają tylko nieco ponad 174 000 twórców stron internetowych i projektantów cyfrowych, według ostatnich obliczeń w 2019 r. Najnowsze dane przewidują, że w 2021 r. będzie to około 320 000 – wzrost prawdopodobnie spowodowany pandemią. Chociaż Internet nie jest nowy, jego wykładnicze tempo wzrostu oznacza, że ​​wciąż jest dostępnych i tworzonych codziennie wiele miejsc pracy, z których większość to zatrudnienie w pełni online.

Chociaż jesteś trochę spóźniony, aby wejść na „parter”, Internet wciąż jest daleki od „dojrzałego” rynku z mnóstwem potencjału. Przyjrzyjmy się zatem, co trzeba zrobić, aby zostać programistą internetowym i dlaczego warto nim zostać.

Co to jest programista stron internetowych?

W zależności od tego, kogo zapytasz, twórca stron internetowych jest siłą napędową Internetu, niewolniczą pracą przed monitorem i klawiaturą, przelewając krew, pot i łzy w cyfrowy krajobraz, aby bawić, informować i łączyć nas ze sobą. Oczywiście prostszą, bardziej przyziemną odpowiedzią byłoby to, że budują i utrzymują strony internetowe – ale to nie brzmi nawet w przybliżeniu tak ważne.

Jednak niezależnie od opisu twórcy stron internetowych Czy ważny. W rzeczywistości są prawdopodobnie jedną z najważniejszych grup profesjonalistów, jakie mamy dzisiaj na świecie.

Pod względem samej siły ekonomicznej Internet jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków i szybko integruje się z każdym aspektem naszego codziennego życia do tego stopnia, że ​​jest lub wkrótce stanie się nierozerwalnie związany ze zdrowym, nowoczesnym społeczeństwem. W rzeczywistości Internet generuje ogromne 175 miliardów dolarów – z wartością ekonomiczną „B”. Liczba ta rośnie każdego roku.

Co więcej, jeśli chodzi o poświęcony czas, bo przecież czas to pieniądz, internet to kolejne 680 miliardów dolarów wartości ekonomicznej. Chociaż jakość tej wartości może być czasami wątpliwa, na przykład gdy twoja ciocia próbuje wyszukać w niej przepisy na zapiekanki z tuńczyka Facebook aktualizacje statusu.

Mimo to światowy zysk netto, jaki ma przynieść internet w latach 2013-2022, to oszałamiające 14 dolarów.4 bilion — tym razem przez „T”. Właściwie, jak się nad tym zastanowić, może lepiej byłoby poświęcić mój czas na tworzenie stron internetowych zamiast na tworzenie treści…

W 2018 r. Internet stanowił około 10% amerykańskiego PKB – równowartość około $2.1 bilion. I rośnie. Każdego roku.

Niezależnie od tego, praca programisty internetowego jest niezbędna nie tylko dla naszego życia osobistego, ale także dla światowej gospodarki. Gdyby internet zniknął, szybko byśmy z nim poszli.

Dlatego twórcy stron internetowych muszą nauczyć się niezliczonych umiejętności, aby wykonywać swoją pracę. Wielu tradycyjnie zaczyna od studiów licencjackich z informatyki lub tworzenia oprogramowania – wiedzy, która nie jest niezbędna, ale przynajmniej bardzo cenna w tworzeniu stron internetowych. Niektórzy biorą na siebie udział w mniej formalnych samouczkach online za pośrednictwem różnych platform. Co więcej, sama praca wiąże się z zawrotną liczbą zadań i obowiązków.

Niektórzy z nich są:

  • Pisanie kodu, który ostatecznie stanie się interfejsem strony internetowej z różnorodnością i kombinacją różnych języków znaczników. Zostanie to wyjaśnione bardziej szczegółowo nieco dalej.
  • Zrozumienie, jak zaspokoić swoje strony internetowe w celu uzyskania najlepszego doświadczenia użytkownika, UX, poprzez zapewnienie idealnego interfejsu użytkownika, interfejsu użytkownika, dla tej konkretnej strony i jej unikalnych gości. (Pamiętaj, że ludzie, którzy szukają podobnie myślących osób do dyskusji na temat nowego filmu Gwiezdne Wojny, prawdopodobnie szukają innych wrażeń niż ludzie, którzy chcą kupić markowe ubrania).
  • Możliwość skorzystania z narzędzia do tworzenia stron internetowych, takiego jak WordPress, Squarespace, Wix lub innego, i zbudowania od podstaw w pełni funkcjonalnej witryny internetowej. Oczywiście, chociaż bardziej zaawansowani twórcy stron internetowych mogą nadal często używać tych narzędzi do tworzenia stron internetowych, mogą też całkowicie ich unikać i tworzyć kompletne strony HTML bez kreatora stron internetowych, który by je prowadził – a czasami ograniczał.
  • Bądź w stanie szybko i fachowo tworzyć makiety i prototypy witryn / stron internetowych, aby pokazać potencjalnym klientom, co możesz zaoferować. Nie martw się, jeśli jesteś totalnym nowicjuszem. Dopóki twoje pomysły są solidne, a etyka pracy solidna, możesz nauczyć się kodowania i korzystać z wielu bezpłatnych lub premium narzędzi, które pomogą ci w tym procesie.
  • Przynajmniej rozumiesz HTML i CMS. Istnieje jednak wiele różnych języków kodowania — między innymi Python i PHP, a cały czas rozwijane są kolejne. Zrozumienie frameworków internetowych, takich jak Ruby on Rails i Node JS, jest również przydatne. Pod tym względem jest to niekończąca się ewolucja, ale nie zniechęcaj się. Większość z tych języków opiera się na sobie nawzajem, więc kiedy nauczysz się najprostszego, coraz łatwiej będzie ci nauczyć się tych, które z nich wyrosły.
  • Twórz strony internetowe i aplikacje internetowe, które są zarówno atrakcyjne, jak i funkcjonalne. Mówiąc uczciwie, jest to zestaw obowiązków, których trudność będzie się odwracać w miarę upływu czasu. W szczególności część „funkcjonalna” będzie na początku wydawać się trudniejsza, podczas gdy „atrakcyjne” wymagania będą wydawać się łatwe. Jednak gdy już nauczysz się podstaw i zobaczysz wszystko, co jest do zobaczenia, wymagania „funkcjonalne” dla strony internetowej będą wydawać się stosunkowo łatwe, ale wymyślenie oryginalny projekt, który jest atrakcyjny, będzie wydawał się znacznie bardziej zniechęcający.
  • Utrzymuj i aktualizuj utworzone przez siebie strony internetowe. Na szczęście jest to zwykle jeden z łatwiejszych obowiązków. Po rozwinięciu wystarczających umiejętności do kompetentnego stworzenia strony internetowej, generalnie powinieneś być w stanie ją utrzymać bez większych trudności – zakładając, że Twój kod był solidny od samego początku.
Rekommenderad:  Jak działa KOZA?

To niektóre ze standardowych obowiązków, które większość twórców stron internetowych będzie wykonywać w trakcie swojej kariery w zakresie tworzenia stron internetowych. Jednak różne stanowiska mogą dodawać lub odejmować tę listę, więc bądź przygotowany na wykazanie się profesjonalną sprawnością.

Co więcej, różne stanowiska niekoniecznie muszą wymagać programisty internetowego ze wszystkimi możliwymi do wyobrażenia zestawami umiejętności – lub chcieć płacić taką pensję, jaką ta osoba by osiągnęła. W takim przypadku łatwiej o zatrudnienie może okazać się wybór specjalizacji na danym etapie tworzenia serwisu.

Oczywiście możesz też po prostu być bardziej zainteresowany jednym aspektem rozwoju niż innymi. W tym przypadku musisz być świadomy tego, jakie są różne specjalności:

Przód Deweloper

Front-end to część strony internetowej, którą zna większość osób, które nie tworzą stron internetowych. Czasami określany jako strona internetowa po stronie klienta, to jest to, co widzisz kosmetycznie podczas odwiedzania strony internetowej. Twórcy stron internetowych front-end muszą wykorzystać swoje umiejętności, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających. Wszystko, od obrazów po filmy, formularze i rozwijane menu, wszystko, co możesz zobaczyć, usłyszeć lub kliknąć, jest częścią interfejsu użytkownika. Jeśli jesteś bardziej kreatywny, programowanie front-endowe jest prawdopodobnie specjalnością, która najbardziej Ci się spodoba.

Zaplecze Deweloper

To jest strona internetu, której nie widzisz – ciemna, mroczna strona… żartuję. To tutaj odbywa się większość prac konserwacyjnych. Zajmuje się aplikacjami, serwerami i bazami danych. Dla was, ludzi „lewopółkulowych”, może się okazać, że nieco wyższy poziom logiki wymagany do jak najlepszej obsługi rozwoju zaplecza jest atrakcyjny i dobrze pasuje do waszych naturalnych zestawów umiejętności.

Pełny stos Deweloper

To jest dla renesansowych twórców stron internetowych, ludzi, którzy potrafią to wszystko. Mówiąc uczciwie, jeśli poświęcisz temu wystarczająco dużo czasu i wysiłku, każdy może zostać pełnoprawnym programistą internetowym. Jednak nierzadko zdarza się, że nowy programista wybiera specjalizację, która jest dla niego łatwiejsza i ostatecznie z czasem staje się programistą pełnego stosu. Kolejną wspaniałą rzeczą w rozwoju pełnego stosu jest to, że rozszerza wszystkie korzyści, które uzyskujesz dzięki każdej ze specjalizacji.

Pełnoetatowi programiści mogą żądać wyższego wynagrodzenia za swoje usługi i kwalifikować się na więcej stanowisk. Co więcej, potencjalni pracodawcy i klienci docenią dodatkową wartość wynikającą z posiadania kompleksowego twórcy stron internetowych.


Korzyści z zostania programistą internetowym:

Poza faktem, że twórcy stron internetowych są bardzo poszukiwani, rynek twórców stron internetowych dopiero się rozwija – prawdopodobnie w coraz szybszym tempie – istnieje wiele innych powodów, aby wejść w tę dziedzinę. Po prostu bycie programistą stron internetowych oferuje prawie idealną sytuację dla wielu różnych osób.

Niektóre z największych zalet bycia programistą internetowym to:

Wysoko płatny. Mediana średniego wynagrodzenia dla programisty stron internetowych w 2016 roku wyniosła ponad 66 000 USD rocznie. Pamiętaj, że obejmuje to osoby, które wykonują tę pracę od dłuższego czasu i zdobyły imponującą listę umiejętności i języków znaczników, które znają. Jednak liczba ta obejmuje również osoby, które są kompletnymi nowicjuszami lub pracują jako twórcy stron internetowych tylko w niepełnym wymiarze godzin. Oznacza to, że dla oddanej osoby niebo jest granicą. Jeśli zastosujesz się i uzyskasz różnorodny zestaw umiejętności związanych z tworzeniem stron internetowych, możesz łatwo zarobić 6 liczby w krótkim czasie.

Pracuj zdalnie. Jedną z najlepszych rzeczy w tworzeniu stron internetowych jest to, że można to zrobić w dowolnym miejscu, w którym masz niezawodne połączenie z Internetem. Oznacza to, że możesz pracować z domu bez namysłu, zamiast tradycyjnego pełnoetatowego stanowiska biurowego. Co więcej, wiele firm coraz częściej zatrudnia na stanowiskach zdalnych, ponieważ pozwala im to zaoszczędzić na kosztach utrzymania biura. Oczywiście będziesz musiał być oddany i unikać licznych zakłóceń, które może przynieść praca z domu.

Dzień Niepodległości. Kolejną wielką zaletą zostania programistą stron internetowych jest możliwość pracy jako niezależny wykonawca, znany również jako freelancer. Zasadniczo stajesz się swoim własnym szefem. Wybierasz zadania, które chcesz wykonywać, i ustalasz własny harmonogram. Jednak oznacza to również, że będziesz potrzebować szerszego zestawu umiejętności, ponieważ będziesz musiał aktywnie znajdować i zabezpieczać klientów. Co więcej, może to powodować takie same problemy z rozpraszaniem uwagi, jak praca w domu, chociaż obie te zalety często idą w parze.

Twórz własne strony internetowe. Jeśli masz pomysł na witrynę internetową, która z pewnością podbije Internet, o wiele łatwiej – i znacznie taniej – jest po prostu zbudować witrynę samodzielnie, zamiast wytropić i wybrać kogoś, kogo czujesz może zamanifestować swoją wizję. Jako programista internetowy możesz nawet mieć niezależne występy, które przynoszą bekon do domu, pracując jednocześnie nad własną witryną internetową.

Wyrazić się. Ile razy surfowałeś po Internecie i byłeś oszołomiony przez naprawdę niesamowitą stronę internetową. Projekt jest bezbłędny, estetyka wysublimowana, interfejs łatwy. Znalezienie naprawdę dobrze wykonanej strony internetowej jest jak odkrycie dzieła sztuki — jedynego, z którym można wejść w interakcję. Jako programista stron internetowych będziesz mieć do dyspozycji cały zestaw umiejętności i narzędzi, aby wyjść i stworzyć kolejne wspaniałe dzieło sztuki hipertekstowej.

Różnorodność jest przyprawą życia. Być może budowanie stron internetowych tak naprawdę nie napędza twojego silnika. Nie bój się, ponieważ Internet ma rozwiązanie również dla Ciebie. Po raz pierwszy w swojej krótkiej historii więcej osób łączyło się z Internetem za pośrednictwem urządzeń mobilnych niż komputerów osobistych. Co więcej, w niektórych regionach świata, takich jak Azja Wschodnia, od 70 do 90 procent ruchu internetowego odbywa się za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Oznacza to, że nie tylko tworzenie mobilnych stron internetowych będzie nadal rosło, ale także inne podstawowe zastosowania smartphones i tablety — czyli aplikacje.

Rekommenderad:  Jak całkowicie usunąć program Photoshop z komputera Mac?

To prawda, jeśli chcesz podążać tą ścieżką kariery, będziesz musiał trochę bardziej się przyłożyć i nauczyć więcej języków, niż jest to absolutnie konieczne do samego tworzenia stron internetowych. Ale wtedy będziesz mógł tworzyć zabójcze aplikacje, które mogą przynieść ogromne tantiemy, jeśli wystartują.


Jak zostać programistą internetowym:

Zostanie programistą stron internetowych zaczyna się najpierw od zdobycia wymaganych umiejętności niezbędnych do tworzenia i utrzymywania witryn internetowych, zapewniając ich dobre działanie w różnych przeglądarkach internetowych, w tym w mobilnych wersjach Twojej witryny. Na szczęście języki kodowania wymagane do tworzenia stron internetowych nie są tak skomplikowane, a ich nauka nie zajmuje tyle czasu, co tradycyjne języki programowania, takie jak C++ czy Haskell. Istnieją nawet kursy tworzenia stron internetowych i bootcampy z kodowania dostępne online i offline, takie jak Code Academy, które mogą ci pomóc.

Przydatne zasoby:

HTML: Znany również jako hipertekstowy język znaczników, jest pradziadkiem języków kodowania stron internetowych. W rzeczywistości wszystkie strony internetowe są nadal technicznie plikami HTML, które są odczytywane przez przeglądarkę z serwera. Ten język jest dość prosty i łatwy do nauczenia. Nawet jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin, możesz nauczyć się HTML w ciągu kilku miesięcy. To prawda, że ​​można się tego nauczyć znacznie szybciej, poświęcając więcej czasu i wysiłku. Jednak opanowanie HTML często zajmuje więcej czasu, ale możesz zdobyć wiedzę funkcjonalną, aby dość szybko rozpocząć eksperymentowanie z tworzeniem stron internetowych.

Przydatne zasoby:

CSS: CSS, czyli kaskadowe arkusze stylów, robi dokładnie to, co sugeruje jego nazwa: dodaje styl do plików html. Bez CSS strony internetowe są nieco mdłe i nie tak łatwo uczynić je atrakcyjnymi lub interesującymi. W dzisiejszych czasach, wraz z html, CSS jest jednym z podstawowych języków kodowania wymaganych do stworzenia współczesnej strony internetowej ze wszystkimi funkcjami i estetyką, jakich oczekujemy.

Przydatne zasoby:

JavaScript: W tym miejscu sprawy mogą zacząć się komplikować. Jest to język używany do tworzenia większości różnorodnych obiektów interaktywnych w odwiedzanej witrynie internetowej. Jeśli kiedykolwiek brałeś udział w ankiecie online lub quizie online, to miałeś interakcję z aplikacjami, aplikacjami internetowymi lub stronami internetowymi zakodowanymi w JavaScript. Szczerze mówiąc, początkowe umiejętności są tak łatwe do nauczenia jak html czy css. Jednak javascript jest dość solidny i ma stromą krzywą uczenia się, która szybko staje się trudna. Szczególnie jeśli chodzi o korzystanie z bibliotek jquery i innych frameworków.

Przydatne zasoby:

Interfejs użytkownika/UX: Technicznie rzecz biorąc, nie ma określonego języka kodowania, który skupiałby się wyłącznie na UI i UX. Zamiast tego różne inne języki frontendowe na ogół łączą się, aby określić te dwie cechy. Jednak interfejs użytkownika będzie często polegał nieco bardziej na html i css – językach opartych na grafice – podczas gdy UX skupi się bardziej na javascript – interaktywnym języku obiektowym. Pamiętaj, że jako programista niekoniecznie musisz być projektantem.

Istnieje zupełnie inna dziedzina projektowania stron internetowych. Mimo to, ponieważ często będziesz pracować z projektantami stron internetowych, a nawet może być konieczne samodzielne projektowanie stron internetowych w ramach pracy kontraktowej, nadal jest to świetna umiejętność, przynajmniej na podstawowym poziomie. Adobe Creative Suite i Sketch są 2 programy, które mogą być świetnym początkiem i inspiracją dla podstaw projektowania stron internetowych – chociaż opanowanie tych programów może przynieść mistrzowskie rezultaty w projektowaniu stron internetowych.

Przydatne zasoby:

SQL: Ten język skryptowy, wymawiany jako „ess-que-el”, jest wyłącznie językiem programowania zaplecza. Ten język obsługuje bazy danych po stronie serwera stron internetowych. Nawet jeśli planujesz specjalizować się w tworzeniu frontendów internetowych, dobrym pomysłem jest nauczenie się SQL. Język ten umożliwia organizowanie zawartości witryny internetowej w sposób dostępny dla sprzętu użytkownika. Jednak SQL jest nieco trudniejszy niż HTML czy CSS.

Mimo to znajomość tego języka wyróżni Cię i zapewni przewagę nad wieloma innymi początkującymi programistami internetowymi, którzy mogą robić to w niepełnym wymiarze godzin lub nie są tak naprawdę oddani podejściu pełnego stosu. SQL to świetny język do nauki zarówno dla programistów, programistów, programistów, jak i twórców stron internetowych.

PHP: Ten język idzie w parze z SQL. W związku z tym jest to kolejny język kodowania zaplecza, który koncentruje swoje efekty na stronie internetowej na końcu funkcji serwera. Ten język kodowania jest często używany, aby tworzenie stron internetowych było dynamiczne, dokładne i łatwiejsze do wykonania. Na szczęście ten odpowiednik zaplecza jest znacznie łatwiejszy do nauczenia się niż SQL, chociaż oba są ogólnie postrzegane jako niezbędne w projektach zaplecza. Pamiętaj, że PHP można technicznie osadzić w wielu różnych językach kodowania, więc nie skupiaj się po prostu na uczeniu się, jak działa z SQL na wyłączność.

Przydatne zasoby:

SEO: Prawie 99 procent wszystkich stron internetowych jest odkrywanych przez odwiedzających za pośrednictwem Google lub innej wyszukiwarki. W związku z tym, jeśli zamierzasz zarabiać na tworzeniu stron internetowych, konieczne jest zrozumienie, jak działają wyszukiwarki, abyś mógł upewnić się, że potencjalni odwiedzający najpierw zobaczą Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania. W tym miejscu w grę wchodzi SEO, czyli optymalizacja wyszukiwarek.

Na szczęście twórcy stron internetowych na ogół muszą znać tylko podstawy SEO – w przeciwieństwie do twórców treści… Rzeczy takie jak metatagi, tagi tytułu i kolejność tagów nagłówków, malejąca, to ważne czynniki, które należy zrozumieć.

Przydatne zasoby:

Poznaj różne frameworki i CMS: Istnieją dziesiątki różnych frameworków, kreatorów stron internetowych i systemów zarządzania treścią. Jednym z najłatwiejszych CMS-ów, od których możesz zacząć, jest WordPress. Jest używany przez ponad 25% stron internetowych, więc będziesz mieć wiedzę, na którą jest duże zapotrzebowanie.

Rekommenderad:  Jak zmienić wersję z iOS 13 5 na iOS 13 4 1?

Przydatne zasoby:


Jak zdobyć pracę jako programista stron internetowych:

Gdy nauczysz się wymaganych umiejętności niezbędnych do stworzenia zabójczej strony internetowej, następny krok może wydawać się łatwiejszy w porównaniu. Nie lekceważ jednak wagi – ani ilości pracy – jaką trzeba włożyć w znalezienie pierwszej pracy związanej z tworzeniem stron internetowych.

Nauczenie się umiejętności tworzenia stron internetowych może wymagać sporo wysiłku, ale jest to stosunkowo proste zadanie: nauczyć się, jak działa kod i jego różne zasady, czyli „składnia”. To się nie zmienia, nie ma znaczenia, kiedy i gdzie zaczniesz się uczyć – chociaż różne języki będą miały różne zasady. Jednak zasady dla każdego języka zawsze pozostaną takie same.

Jednak dla początkujących programistów internetowych rynek pracy nie jest tak stabilny. To prawda, że ​​istnieje wiele możliwości wzrostu zatrudnienia i możliwości, ale zrozumienie ogólnych tajników tego procesu może być trudne. Co więcej, nie ma oficjalnego „standardu”, chociaż istnieją pewne ogólne zasady.

Ogłoszenia o pracy

Twoim początkowym najlepszym sposobem na uzyskanie niezależnego zatrudnienia jako programista stron internetowych będzie dołączenie do różnych witryn z ofertami pracy, szczególnie w branży technologicznej. Uczciwe ostrzeżenie, są bardzo z nich, jak przytłaczająca ilość. Nie czuj, że musisz zapisywać się na każdą tablicę ogłoszeń. Co więcej, różne tablice będą obsługiwać różne rzeczy. Niektórzy z nich płacą więcej, podczas gdy inni są lepsi w pozyskiwaniu początkujących — czyli Ciebie — szybko pracują, aby pomóc im w zdobyciu doświadczenia.

Zdecydowanie powinieneś poświęcić trochę czasu na zbadanie możliwości i dokładne ustalenie, czego potrzebujesz, zanim dołączysz do każdej możliwej tablicy ogłoszeń i złożysz podanie o każdą możliwą ofertę pracy. Oczywiście, jeśli jesteś tym pistoletem, nie krępuj się. Po prostu nie czuj zobowiązany to zrobić.

Na spec

Zasadniczo oznacza to utworzenie witryny z portfolio, aby pochwalić się swoimi szalonymi umiejętnościami. Pamiętaj, że sama strona powinna być nieco neutralna, profesjonalna, ale wyrafinowana. Nawet jeśli zamierzasz specjalizować się w tworzeniu front-endowych stron internetowych dla efektownych wizualnie stron internetowych poświęconych fotografii, modzie i sztuce, nie każdy klient będzie szukał tego samego.

W związku z tym lepszą taktyką jest posiadanie prostej, ale eleganckiej strony internetowej, która zawiera liczne przykłady tego, co ty Móc tworzyć. W związku z tym wypada wyjść poza strefę komfortu i stworzyć przykłady stron internetowych, które niekoniecznie są takie, jakie preferujesz – aby zademonstrować wszechstronność. Oczywiście upewnij się, że zawierasz również wiele informacji, w tym szczegółowe informacje o sobie i swoim zestawie umiejętności oraz o tym, jak możesz je wykorzystać dla potencjalnych klientów w sposób, który oferuje coś, czego nikt inny nie może.

Tam, gdzie to możliwe, dobrym pomysłem jest wizualne zaprezentowanie różnych umiejętności. Jeśli możesz stworzyć responsywny projekt, zrób to. Jeśli potrafisz korzystać z frameworków, takich jak bootstrap, pokaż swoje zrozumienie. Zawsze możesz mieć krótki blog w swojej witrynie, aby pochwalić się bardziej technicznymi umiejętnościami i umiejętnościami rozwiązywania problemów. Jeśli chcesz zapewnić sobie najlepsze miejsca pracy dla programistów internetowych, bądź przygotowany na pokazanie, że jesteś dobrą inwestycją.

To nie jest to, co wiesz, to jest Kto Wiesz, że.

Może to być zaskoczeniem, choć ma to sens, ale ludzie na ogół ufają temu, co już znają. Chociaż może to dotyczyć rodzajów żywności w nowej restauracji, generalnie obejmuje całą gamę sytuacji – w tym rynek pracy. W rzeczywistości, niedawne badanie wykazało, że od 60 do 80 procent wszystkich miejsc pracy można znaleźć albo dzięki znajomości kogoś, albo poprzez networking. Jednak w przeciwieństwie do ogłoszeń o pracę, jest to obszar, w którym więcej znaczy ogólnie lepiej.

Nie czuj się zmuszany do dołączenia do każdego profesjonalnego serwisu społecznościowego, ale zdecydowanie dołącz do tych największych. Poza tym może się to wydawać staromodne, ale chodzenie na osobiste wydarzenia networkingowe lub targi pracy może być również świetnym sposobem na networking. Pod tym względem lepsze jest kilka wydarzeń w miesiącu, ale nie odczuwaj potrzeby chodzenia na jedno co drugi dzień.

Nawet jeśli wydaje ci się, że masz trochę do nadrobienia, nie martw się. Wraz z ciągłym rozwojem Internetu i potrzebą większej liczby profesjonalnych programistów internetowych do pomocy w tworzeniu treści, na tym stale rozwijającym się rynku jest mnóstwo czasu i możliwości, aby nadal rozpocząć nową karierę.

Co więcej, gdy już zdobędziesz umiejętności, aby zostać programistą stron internetowych, korzyści z nawiązką przewyższają marną inwestycję czasu i energii wymaganą do tego. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, jesteś swoim własnym szefem, czy zarabiasz pokaźną wypłatę, tworzenie stron internetowych to niesamowita branża, w którą można wejść z nieograniczonymi możliwościami.

Pamiętaj tylko, aby się przyłożyć i dobrze opanować różne rodzaje języków, których wymaga tworzenie stron internetowych. Oczywiście, jeśli planujesz specjalizować się i pozostać w tej specjalności, możesz pominąć niektóre z tych języków.

Następnie, gdy już z powodzeniem nauczysz się różnych umiejętności tworzenia stron internetowych i języków niezbędnych do faktycznego tworzenia stron internetowych, równie ważne jest, aby skierować całą energię na rzeczywistą pracę. Dzięki tablicom ogłoszeń, portfolio i nawiązywaniu kontaktów może to być pracochłonny proces, ale ostatecznie opłaca się dzięki poświęceniu.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.