Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zostać skrybą medycznym i pracować w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać skrybą medycznym i pracować w domu

Czy słyszałeś o skrybach medycznych? Są jednymi z tych ukrytych bohaterów opieki zdrowotnej, którzy pracują za kulisami, aby upewnić się, że wszystkie istotne szczegóły są dokumentowane podczas wizyt pacjentów. Jeśli jesteś ciekawy, jak pracować z domu jako skryba medyczny, ten post Cię obejmuje!

Jeśli szukasz nowej ścieżki kariery i chcesz rozważyć dziedzinę opieki zdrowotnej, sprawdź, czy zostanie skrybą medycznym jest dla Ciebie odpowiednie.

Jakie są obowiązki zawodowe skryby medycznego?

Skrybowie medyczni dyktują w czasie rzeczywistym, co lekarze i pracownicy służby zdrowia mają do powiedzenia podczas spotkań medycznych z pacjentami. Ta praca może być wykonywana osobiście lub wirtualnie i wymaga dogłębnej znajomości terminologii medycznej i anatomii, doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności szybkiego i dokładnego pisania na klawiaturze.

Oto kilka typowych codziennych obowiązków skryby medycznego:

 • Słuchaj i dokumentuj spotkania medyczne między dostawcami usług medycznych a pacjentami w czasie rzeczywistym.
 • Prawidłowo udokumentuj historię pacjenta, ocenę, plan opieki i dalsze instrukcje w EHR (elektroniczna dokumentacja medyczna).
 • Zapewnij prywatność poufnych informacji o pacjencie.
 • Uzyskaj dostęp do wyników laboratoryjnych i radiologicznych dla pracowników służby zdrowia.
 • Skrybowie medyczni mogą pomagać w kodowaniu diagnoz i procedur medycznych w niektórych klinikach.
 • Niektóre firmy mogą zatrudniać skrybów medycznych do słuchania plików audio i świadczenia usług transkrypcji medycznej; jest to jednak rzadkie.

Skrybowie medyczni pracują w wielu różnych miejscach, w tym w szpitalach, gabinetach lekarskich iw domu. Zmiany, na których będziesz pracować, będą się różnić w zależności od środowiska pracy. Jeśli pracujesz dla lekarza, którego godziny pracy to poniedziałek – piątek od godz 9:00-5:00, to są godziny, w których zazwyczaj pracujesz. Jeśli jednak pracujesz w szpitalu, są one otwarte 24 godziny na dobę, 365 dni w roku; w takim przypadku możesz mieć nieprzewidywalny harmonogram pracy.

Jakie jest wynagrodzenie skryby medycznego?

Według danych dostarczonych przez Intuit TurboTaxmediana wynagrodzenia skryby medycznego wynosi 24 000 USD rocznie. Wynagrodzenie.com szacuje, że skrybowie medyczni zarabiają około 18 dolarów na godzinę. Podczas gdy skrybowie medyczni nie zarabiają mnóstwa pieniędzy, często mają dużą elastyczność, będąc w stanie pracować w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, PRN (w razie potrzeby) iz domu. Niektóre firmy mogą nawet zapewniać wewnętrzne szkolenia i świadczenia pracownikom zatrudnionym w pełnym wymiarze godzin.

Czy trudno jest być skrybą medycznym?

Zanim nauczysz się, jak zostać skrybą medycznym, dobrze jest sprawdzić, czy się nadajesz. Podczas gdy większość zadań wymaga przeszkolenia, istnieje kilka kluczowych umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w tej roli.

 • Zarządzanie czasem – Jest to szybka kariera, w której często będziesz pracować z wieloma dostawcami i będziesz musiał dostarczyć dokładną dokumentację. Większość skrybów medycznych musi pisać co najmniej 40-60 WPM (słów na minutę).
 • Dbałość o szczegóły – Ponieważ twoja dokumentacja odzwierciedla czyjeś zdrowie, musi być dokładna. Musisz słuchać i szybko pisać dokładnie to, co zostało powiedziane.
 • Zaawansowany technologicznie – Będziesz pracować na komputerze przy użyciu oprogramowania EHR, więc musisz być biegły w obsłudze komputera i mieć możliwość dostosowania się do różnych programów i systemów oprogramowania.
 • Sposób przy łóżku – Jeśli wchodzisz w bezpośrednią interakcję z pacjentami, musisz być w stanie wykazać się empatią i cierpliwością. Być może pomagasz im poruszać się po dokumentach i musisz być w stanie udzielić jasnych instrukcji.
 • Wspaniała komunikacja – Będziesz w kontakcie z wieloma różnymi działami i pracownikami służby zdrowia. Umiejętność jasnego i zwięzłego dokumentowania bez błędów ortograficznych i gramatycznych ma kluczowe znaczenie. Jeśli jesteś dwujęzyczny, będzie to atutem, ponieważ istnieje wiele firm poszukujących dwujęzycznych skrybów medycznych.
Rekommenderad:  10 najlepszych metod budowania linków SEO, które działają w 2022 r

Jakie są korzyści z pracy jako skryba medyczny?

Jeśli zastanawiasz się nad zaletami i wadami tego, czy ta praca jest dla Ciebie odpowiednia, oto niektóre z kluczowych korzyści płynących z pracy jako skryba medyczny.

Zdobądź doświadczenie medyczne

Branża opieki zdrowotnej jest pełna wielu różnych specjalizacji medycznych i wynagrodzeń. Jeśli chcesz zanurzyć swoje palce u stóp lub wiesz, że chcesz kontynuować karierę w medycynie, nauczenie się, jak zostać skrybą medycznym, jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Możesz śledzić lekarzy i pracować razem z nimi lub na odległość.

Mniej stresu

W porównaniu z wieloma innymi karierami w służbie zdrowia bycie skrybą medycznym jest mniej stresujące. Pracujesz głównie za kulisami i skupiasz się na zadaniach administracyjnych i dokumentacyjnych, zamiast zapewniać opiekę nad pacjentem.

Wolność

Skrybowie medyczni to jedna z wyjątkowych karier w służbie zdrowia, którą można wykonywać w zdalnym środowisku. Możliwość pracy z domu zapewnia elastyczne godziny pracy i harmonogramy. Tak długo, jak masz prywatną przestrzeń do pracy i szanujesz prywatność pacjentów, wszystko jest gotowe do pracy.

Wysoki popyt

I tak, skrybowie medyczni są bardzo poszukiwani! Prawo federalne wymaga od dostawców usług medycznych używania EHR do przechowywania danych medycznych pacjentów. Jednak wielu lekarzy ma trudności ze skupieniem się na wypełnianiu EHR, jednocześnie zapewniając opiekę swoim pacjentom. Tutaj wkraczają skrybowie medyczni, wypełniając formularze, podczas gdy klinicysta koncentruje się na spotkaniach z pacjentami.

Jakiego szkolenia potrzebujesz, aby zostać wirtualnym skrybą medycznym?

Masz kilka opcji, jeśli chodzi o zostanie skrybą medycznym.

W niektórych przypadkach firmy zapewniają szkolenia wewnętrzne. Wszystko czego potrzebujesz to dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, doskonałe umiejętności komunikacyjne, szybkość pisania na klawiaturze 40-60 WPM i pasja do branży medycznej.

Jednak najczęściej miejsca pracy preferują studentów rozpoczynających karierę przed rozpoczęciem służby zdrowia, osoby posiadające certyfikat EHR lub osoby z doświadczeniem zawodowym w służbie zdrowia (takie jak transkrypcja medyczna lub asystent medyczny). Pamiętaj, że do tej roli musisz znać terminologię medyczną i anatomię człowieka, co zwykle wymaga przeszkolenia, wykształcenia lub doświadczenia zawodowego w dziedzinie medycyny.

Rekommenderad:  Jak zrobić DoorDash po raz pierwszy (przewodnik 2023)

Możesz także wziąć udział w szkoleniu online, które nauczy Cię podstawowych umiejętności i edukacji, aby zostać skrybą medycznym. Krok kariery jest wiodącym, uznanym w branży dostawcą szkoleń z zakresu opieki zdrowotnej. Ich szkolenie w zakresie skrybów medycznych można ukończyć online w ciągu kilku miesięcy; masz jednak do ośmiu miesięcy na ukończenie kursu. Gdy skończysz, będziesz przygotowany do przystąpienia do egzaminu Certyfikowanego specjalisty ds. elektronicznej dokumentacji medycznej (CEHRS) i gotowy do wejścia do miejsca pracy po jego ukończeniu. Aby uzyskać więcej informacji na temat ich programu szkoleniowego dla skrybów medycznych, kieruj się tutaj.

Gdzie można znaleźć zdalne stanowiska?

Jeśli chcesz pracować w domu jako skryba medyczny, jest wiele legalnych firm do odkrycia! Chociaż niektóre z nich umieściłem poniżej, możesz także przeglądać strony z ogłoszeniami o pracę, takie jak FlexJobs (która sprawdza listy pod kątem legalności) lub Indeed i LinkedIn.

Jeśli korzystasz z tego drugiego, upewnij się, że przeglądasz oferty pracy pod kątem legalności, ponieważ duże tablice ogłoszeń często mają oszustów i oszustów udających prawdziwe firmy. Pamiętaj, aby zweryfikować ofertę pracy w witrynie firmy i upewnić się, że e-maile od firmy zawierają nazwę jej domeny. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących zapobiegania oszustwom, sprawdź ten post.

1. Athreon

Athreon zatrudnia skrybów w niepełnym i pełnym wymiarze godzin, którzy mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Aby objąć te wirtualne stanowiska, musisz mieć przeszkolenie w zakresie skryby medycznego lub sześć miesięcy doświadczenia. Athreon oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia pracownikom pełnoetatowym.

2. DeepScribe

DeepScribe zatrudnia zdalnych skrybów medycznych w niepełnym i pełnym wymiarze godzin. Aby złożyć wniosek, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej, prędkość pisania 40 WPM, an Apple komputer (z tym zgodne jest ich oprogramowanie) oraz połączenie przewodowe lub Wi-Fi z minimalną prędkością pobierania 5.0 Mb/s. Są to niezależne role kontraktowe z początkową stawką płacy 10 USD za godzinę. oferty DeepScribe 3-godzinne zmiany, elastyczny grafik i płatny bonus szkoleniowy. Doświadczeni skrybowie medyczni zarabiają od 12 do 14 USD za godzinę.

3. iScribeZdrowie

iScribeHealth zatrudnia wirtualnych skrybów medycznych w cenie 11 USD za godzinę. Po 30 dniach otrzymasz zapłatę za ukończony wykres. Nie ma zbyt wielu informacji o potrzebnych kwalifikacjach, ale wygląda na to, że zapewnią szkolenie w ciągu pierwszych 30 dni.

Rekommenderad:  10 szablonów biuletynów e-mail, które pokochają subskrybenci

4. Niuans

Firma Nuance zatrudnia skrybów do pracy z domu w Stanach Zjednoczonych i Indiach. Na to zdalne stanowisko musisz mieć doświadczenie w dziedzinie opieki zdrowotnej i znajomość terminologii medycznej. Nuance oferuje konkurencyjne płace i świadczenia pracownikom pełnoetatowym.

5. Zakazać

ProScribe zatrudnia dwujęzycznych (hiszpańsko-angielski) wirtualnych skrybów w następujących stanach: AL, GA, IA, ID, IN, KY, LA, MS, NC, ND, NH, OK, PA, SC, TN, TX, UT, WI i WY. Aby zostać wziętym pod uwagę na te stanowiska, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, umiejętność zaliczenia sprawdzania przeszłości, doskonałe umiejętności komunikacyjne, szybkość pisania na klawiaturze 45 WPM i znajomość technologii. ProScibe oferuje płatne szkolenia ($9-12 USD) za godzinę; preferowani są kandydaci z wyższym wykształceniem medycznym i znajomością terminologii medycznej. Dużo miejsca na awans, a pełnoetatowe stanowiska przynoszą korzyści.

6. Vesta Opieka Zdrowotna

Vesta Healthcare zatrudnia zdalnych dwujęzycznych skrybów medycznych. Kandydaci muszą posiadać certyfikat asystenta medycznego lub skryby medycznego oraz dwa lata doświadczenia. Wynagrodzenie początkowe wynosi 18 USD za godzinę i musisz mieć możliwość pracy w nocy iw weekendy.

7. Vituity

Vituity zatrudnia doświadczonych skrybów medycznych do pracy z domu. Stanowiska te są pełnoetatowe i wiążą się z korzyściami. Mają również osobiste stanowiska, na których będą prowadzić szkolenia dla tych ról; jednak musisz być chętny do podjęcia rocznego zobowiązania.

Wniosek

Jeśli szukasz pracy w domu na poziomie podstawowym w dziedzinie opieki zdrowotnej i lubisz pracę z wprowadzaniem danych, zostaniesz skrybą medycznym może być Twoim powołaniem. Dzięki wielu opcjom włamania się do branży możesz stosunkowo szybko rozpocząć pracę w domu jako skryba.

Chociaż wynagrodzenie nie jest wspaniałe, jest miejsce na rozwój i awans! Kto wie, może ta kariera wzbudzi Twoje zainteresowanie innymi zawodami medycznymi, takimi jak pielęgniarstwo lub kodowanie medyczne i rozliczanie — z których oba oferują zdalne oferty w swoich dziedzinach!