Jak zresetować gniazdo do ustawień fabrycznych Witaj

System dzwonkowy Nest Hello to jeden z najnowszych produktów Google. Ma on na celu podniesienie bezpieczeństwa twojego domu na wyższy poziom, a także pozwala ci monitorować drzwi wejściowe i wszystko wokół niego 24 /7. Nie tylko widzisz, kto puka, ale także dokładnie wiesz, kiedy otrzymałeś paczkę.

Jak każde inne urządzenie, może czasami napotkać tymczasowe błędy, które zwykle można rozwiązać za pomocą prostego ponownego uruchomienia. Czasami jednak może być konieczne zresetowanie Nest Hello do ustawień fabrycznych. Zobaczmy, jak to zrobić.

Kiedy należy ponownie uruchomić lub zresetować gniazdo?

Oto niektóre problemy, które możesz naprawić, ponownie uruchamiając lub resetując Nest Hello. Powinieneś spróbować to zrobić, jeśli:

 1. W ogóle nie można go podłączyć do sieci Wi-Fi.
 2. Twój aparat odłącza się od Wi-Fi.
 3. Twój aparat jest podłączony, ale wydaje się być w trybie offline.
 4. Jakość wideo jest niska.
 5. Obraz w telefonie jest zamrożony.
 6. Film przeskakuje lub wstrzymuje się.Nest Hello

Przed zresetowaniem Nest Hello do ustawień fabrycznych

Ponowne uruchomienie Nest Hello nie powoduje automatycznego usunięcia wszystkich danych, które podałeś od pierwszej instalacji. Jednak usuwa dane po przywróceniu ustawień fabrycznych. Utracisz wszystkie ustawienia i po resecie konieczne będzie ponowne skonfigurowanie aparatu.

Zanim zdecydujesz się zresetować Nest Hello do domyślnych ustawień fabrycznych, upewnij się, że chcesz to zrobić, i może zrobić zrzut ekranu z niezbędnymi ustawieniami, abyś wiedział, co zrobić później.

Jeśli nie jesteś ostrożny, możesz przez pomyłkę zresetować dzwonek do ustawień fabrycznych. Gdy ponownie uruchamiasz urządzenie za pomocą narzędzia do przypinania, upewnij się, że nie naciskasz przedniego przycisku. Naciśnięcie przycisku otworkowego i przedniego nie powoduje ponownego uruchomienia aparatu, ale przywraca go do ustawień fabrycznych.

Przywracanie ustawień fabrycznych gniazda Witaj

Oto jak zresetować Nest Hello do ustawień fabrycznych. Zrób to dopiero po wypróbowaniu wszystkich innych sposobów rozwiązania problemu.

 1. Użyj narzędzia do przypinania dołączonego do urządzenia lub spinacza do papieru, aby odłączyć dzwonek od podstawy na ścianie. Na dole Nest Hello znajduje się dziura, więc włóż narzędzie zwalniające i oddziel dzwonek od stojaka.
 2. Teraz włóż narzędzie pinezki do otworu z tyłu Nest Hello.
 3. Jak wspomniano wcześniej, jeśli naciśniesz przycisk dzwonka z przodu, gdy trzymasz narzędzie zwalniające, urządzenie zresetuje się do ustawień fabrycznych.
 4. Zobaczysz, jak światło zaczyna wirować na niebiesko, miga na żółto i wreszcie gaśnie.
 5. Po zwolnieniu przycisków kamera zabrzmi, a światła zmienią kolor na niebieski.
 6. Usuń kamerę z aplikacji Nest, stukając Ustawienia, a następnie Usuń kamerę. Potwierdź swój wybór i poczekaj, aż otrzymasz wiadomość e-mail od zespołu wsparcia Nest.
 7. Teraz możesz ponownie skonfigurować dzwonek do drzwi Nest Hello.Hard Factory Reset the Nest Witaj

Co powinienem zrobić z abonamentem My Nest Aware?

Jeśli planujesz zachować aparat i używać go ponownie po resecie, nie anuluj subskrypcji. Anulowanie prowadzi do utraty historii wideo, migawek, stref aktywności, a kamera zostanie usunięta z aplikacji. Ponieważ nie ma kopii zapasowych, odzyskanie filmów nie będzie możliwe. Aby zapisać filmy, musisz je pobrać na komputer lub smartfon.

Ponowne uruchamianie gniazda Witaj

Ponowne uruchomienie systemu dzwonka Nest Hello jest bardzo łatwe. Jeśli zdecydujesz się spróbować, zamiast przywracać ustawienia fabryczne urządzenia, wykonaj następujące kroki:

 1. Oddziel dzwonek od podstawy. Użyj szpilki lub rozłożonego spinacza biurowego.
 2. Umieść narzędzie szpilkowe w otworze z tyłu urządzenia.
 3. Naciśnij i przytrzymaj przez około 10 sekund i poczekaj, aż zgaśnie światło.
 4. Ponowne uruchomienie wkrótce się zakończy. Twoje ustawienia zostaną automatycznie przywrócone, a Nest Hello sam połączy się z Wi-Fi.

Co jeszcze możesz spróbować?

Jeśli Twój Nest Hello nadal nie działa, możesz wykonać następujące czynności:

 1. Upewnij się, że telefon i urządzenie Nest Hello są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi.
 2. Zaktualizuj aplikację Nest na swoim telefonie.
 3. Uruchom ponownie router i upewnij się, że jest wystarczająco blisko dzwonka do drzwi.
 4. Upewnij się, że obecny system dzwonka jest zgodny z systemem Nest Hello.
 5. Upewnij się, że przewody dostarczają odpowiednie napięcie.

Świeży start

Opisane powyżej metody powinny rozwiązać problemy z Nest Hello. Jeśli jednak nic nie pomoże i nadal występuje ten sam problem, skontaktuj się z producentem lub pomocą Google dla urządzeń Nest.

Jak rozwiązałeś problem z Nest Hello? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej!