Jak zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail dotyczących przedłużenia subskrypcji Apple

przestań otrzymywać Apple Samouczek e-mail odnowienia subskrypcji

Aby pomóc Ci być na bieżąco z subskrypcjami, Apple domyślnie wysyła potwierdzenia odnowienia za każdym razem, gdy jedna z subskrybowanych usług obciąża twoją metodę płatności zapisaną kolejną ratą. Na szczęście możesz łatwo zrezygnować z otrzymywania AppleE-maile o odnowieniu subskrypcji, jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o miesięcznej opłacie za dziesięć dolców Apple Opłata za muzykę lub Netflix lub inne niedawne odnowienie subskrypcji. Postępuj zgodnie z instrukcjami w naszym samouczku, aby dowiedzieć się, jak przestać otrzymywać wiadomości e-mail dotyczące odnowienia subskrypcji Apple.

Domyślnie, Apple wyśle ​​Ci e-mail, gdy tylko aktywne subskrypcje zostaną odnowione.

Na przykład, jeśli miesięcznie Apple Opłata za subskrypcję Arcade jest wyższa 15, w tym dniu otrzymasz potwierdzenie e-mailem z informacją o naliczeniu opłaty. Jeśli subskrypcja odnawia się co tydzień lub co dwa tygodnie, otrzymasz e-maile o przedłużeniu subskrypcji Apple co tydzień lub co drugi tydzień dla tej konkretnej subskrypcji.

INSTRUKTAŻ: Jak poprosić o zwrot pieniędzy za zakupioną aplikację Mac

Jeśli wolisz nie otrzymywać potwierdzenia e-maila za każdym razem, gdy odnawia się subskrypcja cykliczna, nie musisz blokować tych potwierdzeń e-mail od Apple wprost.

przestań otrzymywać Apple Samouczek e-mail odnowienia subskrypcji

Możesz zrezygnować z potwierdzeń przedłużenia subskrypcji w App Store na telefonie iPhone, iPadzie lub komputerze Mac.

Z dniem 11 lutego 2020 r. Gigant technologiczny Cupertino zapewnił dedykowaną zmianę klientom, którzy chcieliby zrezygnować z otrzymywania od firmy wiadomości e-mail dotyczących przedłużenia subskrypcji. Jest to zmiana po stronie serwera, więc nie jest wymagana aktualizacja oprogramowania, aby włączyć tę funkcję.

Przełącznik dotyczy obu AppleUsługi i subskrypcje w aplikacjach innych firm, takich jak Netflix.

Śledź krok po kroku nasz samouczek krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak przestać odbierać Apple Wiadomości e-mail dotyczące odnowienia subskrypcji za każdym razem, gdy odnawia się jedna z twoich cyklicznych subskrypcji.

Jak przestać odbierać Apple E-maile odnowienia subskrypcji

Zrób to, aby zatrzymać wiadomości e-mail dotyczące odnowienia subskrypcji Apple od spamowania skrzynki odbiorczej:

1) Uzyskaj dostęp do swojego lista subskrypcji na iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac:

  • iPhone i iPad: Uruchom aplikację App Store i dotknij swojej Apple Konto ID w prawym górnym rogu, a następnie kliknij opcję Subskrypcje.
  • Prochowiec: Uruchom aplikację App Store i kliknij swoją Apple Konto identyfikacyjne w lewym górnym rogu okna. Teraz kliknij Wyświetl informacje w prawym górnym rogu, a następnie kliknij link Zarządzaj obok Subskrypcji, znajdujący się pod nagłówkiem Zarządzaj.

2) Teraz wyłącz opcję oznaczoną tekstem „Otrzymuj potwierdzenia odnowienia”.

przestań otrzymywać Apple Samouczek e-mail odnowienia subskrypcji

Włącz lub wyłącz potwierdzenia odnowienia subskrypcji.

Gdy ta opcja jest wyłączona, potwierdzenie e-mail nie będzie wydawane za każdym razem, gdy jedna z twoich cyklicznych subskrypcji odnawia się automatycznie. Zgodnie z opisem funkcji, potwierdzenia są zawsze dostępne w sekcji Historia zakupów w Twoim Apple Ustawienia identyfikatora.

Aby nadal otrzymywać potwierdzenia e-mailem dotyczące odnowienia subskrypcji, pozostaw przełącznik włączony.

przestań otrzymywać Apple Samouczek e-mail odnowienia subskrypcji

Jest to globalny przełącznik, który dotyczy wszystkich urządzeń zalogowanych na Twoim urządzeniu Apple ID.

Podczas gdy system operacyjny tvOS umożliwia dostęp do subskrypcji na Apple TV, przełącznik wyłączający wiadomości e-mail dotyczące przedłużenia subskrypcji Apple nigdzie nie można znaleźć.

przestań otrzymywać Apple Samouczek e-mail odnowienia subskrypcji

Możesz także zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail dotyczących przedłużenia subskrypcji Apple w App Store na komputerze Mac.

Z watchOS 6 aktualizacja oprogramowania (w fazie testów programistycznych w czasie), Apple aktywował zakupy w aplikacji dla Apple Watch aplikacje, co sugeruje, że poręczne przełączenie rezygnacji z iOS i macOS może ostatecznie trafić do aplikacji App Store na urządzeniu do noszenia.

INSTRUKTAŻ: Jak wyeksportować Amazon historia zakupów do arkusza kalkulacyjnego

Mówiąc o otrzymywaniu wiadomości e-mail od Apple, Upewnij się, że sprawdź dokument wsparcia w witrynie internetowej firmy, wyjaśniając kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, aby potwierdzić, że wiadomości otrzymywane od firmy nie są wiadomościami phishingowymi.

Potrzebuję pomocy? Zapytaj iDB!

Jeśli podoba Ci się ten samouczek, przekaż go znajomym i zostaw komentarz poniżej.

Utknąć? Nie wiesz, jak zrobić pewne rzeczy na swoim Apple urządzenie? Daj nam znać za pośrednictwem [email protected] a przyszły samouczek może stanowić rozwiązanie.

Prześlij własne sugestie za pośrednictwem [email protected].