Jak zrezygnować z subskrypcji Reddit

Reddit to bardzo znana platforma internetowa. Jest to w zasadzie jedno ogromne forum, na którym ludzie mogą dyskutować na wiele różnych tematów.

W tym artykule pokażemy ci sposób zakończenia subskrypcji subreddit. Nauczysz się dwóch sposobów, jak opuścić subreddit. Czytaj dalej ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak to zrobić w ciągu kilku minut.

Zobacz także: Jak zapisywać komentarze Reddit

Jak zrezygnować z subskrypcji Reddit 1

Pokażemy ci sposób wypisania się z domyślnych subredditów, którymi już nie jesteś zainteresowany. Będziesz musiał otworzyć przeglądarkę na swoim komputerze (użyj Google Chrome, jeśli to możliwe) i udać się do Reddit teren. Zaloguj się na swoje konto, zanim zaczniesz wykonywać poniższe czynności.

  • Kiedy na ekranie pojawi się ekran główny Reddit, musisz znaleźć menu rozwijane Moje subreddity w lewym górnym rogu ekranu komputera. To menu jest faktycznie dostępne na dowolnej stronie Reddit, więc nie ma znaczenia, czy strona główna Reddit nie jest pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po zalogowaniu się na swoje konto. Klikając to menu, powinieneś zobaczyć wszystkie podreddity, których jesteś częścią, które pojawią się na ekranie.
  • Przewiń w dół do końca tego menu rozwijanego, aż zobaczysz przycisk Edytuj subskrypcje. Klikając ten przycisk, rozwiniesz to menu na ekranie.
  • Teraz na ekranie powinny być widoczne wszystkie subreddity, których jesteś częścią. Tuż obok ich nazw powinny zostać wyświetlone niektóre przyciski. Wśród tych przycisków powinien znajdować się przycisk rezygnacji z subskrypcji. Możesz wypisać się z jednego subreddita na raz, nie ma możliwości wypisania się z nich jednocześnie. Więc po prostu znajdź subreddit, z którego chcesz się wypisać, i kliknij przycisk wypisania się, który znajduje się tuż obok ich nazwy.
  • Zostaniesz zapytany, czy na pewno chcesz zrezygnować z subskrypcji i opuścić ten subreddit. Potwierdź, klikając przycisk Tak na końcu tej wyskakującej wiadomości.

Jeśli chcesz, możesz anulować subskrypcję wszystkich subredditów, wystarczy kliknąć przycisk anulowania subskrypcji jeden po drugim.

Przejdź do drugiego akapitu tego artykułu, aby znaleźć drugi sposób na zrobienie tego.

Znasz już ćwiczenia, otwórz Reddit w przeglądarce i zaloguj się na swoje konto. Następnie powtórz pierwszy krok z poprzedniego akapitu.

  • Gdy na ekranie pojawi się menu rozwijane, znajdź subreddit, z którego chcesz zrezygnować, i otwórz go.
  • Po wprowadzeniu tego subreddita i wyświetleniu postów, członków i wszystkiego tam znajdź przycisk anulowania subskrypcji u góry tej strony. Powinieneś być w stanie to zobaczyć w prawym górnym rogu ekranu komputera.
  • Klikając ten przycisk anulowania subskrypcji, zostaniesz zapytany, czy jesteś całkowicie pewien, czy chcesz opuścić ten subreddit. Jeśli tak, po prostu kliknij przycisk Kontynuuj na końcu tego komunikatu, który właśnie się pojawił.

Pamiętaj, że za każdym razem, gdy chcesz opuścić subreddit, musisz opuścić go ręcznie, nie ma możliwości pozostawienia kilku z nich jednocześnie.