Jak zrobić film na iPhonie i chronić go przed kradzieżą

Łatwiej jest używać iPhone'a do nagrywania filmów w sieciach społecznościowych, ponieważ zawsze jest on w twoich rękach. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy w drodze do pracy, możesz tworzyć klipy, dodawać animacje, ścieżki dźwiękowe, publikować historie i kreatywne filmy z Instagram w YouTubena przykład.

W tym artykule omówimy, jakich aplikacji do edycji użyć, aby dowiedzieć się, jak zrobić film na iPhonie. Ponadto pokażemy Ci, jak chronić cenne treści przed kradzieżą. Sprawdź to poniżej!

Najlepsze aplikacje do edycji wideo na iPhone'a

Adobe Premiere Rush

Nowo uruchomiony program Adobe został zaprojektowany, aby pomóc każdemu, kto musi produkować wideo poza domem. Może być używany zarówno do nagrywania, jak i do postprodukcji.

Wśród narzędzi Adobe Premiere Rush możesz tworzyć filmy z edytowalnych szablonów, udostępniać swoje dzieła w sieciach społecznościowych i dodawać różne efekty specjalne, wszystko bez wychodzenia z ekranu iPhone'a.

Dlatego Kliknij link teraz, aby dowiedzieć się więcej o Adobe Premiere Rush!

iMovie

how-to-make-a-video-on-iphone-imovie "width =" 600 "height =" 338 "src =" https://www.apptuts.com/wp-content/uploads/2019/12/como -make-a-video-on-iphone-imovie.jpg "/></p>
<p>Jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych w obsłudze aplikacji do edycji wideo na iOS. Natywna aplikacja na iPhone'a ma pełny zestaw podstawowych narzędzi: motywów, szablonów, filtrów, przejść, utworów i efektów.</p>
<p>Możesz zapisać gotowy plik w iCloud, wysłać go pocztą e-mail lub przesłać do YouTube. <a href=Kliknij link aby pobrać go na iPhone'a.

Quik

quik "width =" 600 "height =" 255 "src =" https://www.apptuts.com/wp-content/uploads/2019/12/how-to-do-video-no-iphone-quik .jpg "/></p>
<p>Czy chcesz stworzyć dzieło sztuki za kilka minut? Ta aplikacja do przetwarzania wideo na telefonie iPhone wykonuje automatyczną edycję. Wystarczy pobrać zawartość, a Quik wybierze najlepsze momenty, zorganizuje przejścia, zsynchronizuje obraz z dźwiękiem.</p>
<p>Możesz dodawać tekst lub emotikony, spowalniać lub przyspieszać ręcznie. A jeśli potrzebujesz więcej czasu na edycję, Quik zapisze wersję roboczą na siedem dni. <a href=Pobierz aplikację ze sklepu App Store.

Klipy

how-to-make-a-video-on-iphone-clips "width =" 600 "height =" 366 "src =" https://www.apptuts.com/wp-content/uploads/2019/12/como -make-a-video-on-iphone-clips.jpg "/></p><div class='code-block code-block-4' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Fani sieci społecznościowych uwielbiają ten program do robienia filmów na iPhonie. Klipy szybko tworzą krótkie klipy z efektami specjalnymi. Możesz użyć efektu filmu niemego, naklejek z bohaterami Gwiezdnych wojen, Toy Stories lub Mickey Mouse.

Zasób Nagłówek na żywo jest w stanie napisać o tym, o czym mówisz i o funkcjonalności Sceny przeniesie postacie do laboratorium naukowego lub kreskówki. Uzyskaj dostęp do linku pobierać klipy.

Kamea

how-to-make-a-video-on-iphone-cameo "width =" 532 "height =" 600 "src =" https://www.apptuts.com/wp-content/uploads/2019/12/como -make-a-video-on-iphone-cameo.jpg "/></p>
<p>Kamea jest produktem Vimeo. Podstawowe narzędzia pomagają edytować wideo za pomocą kilku dotknięć. Wytnij, scal, dodawaj napisy i muzykę, organizuj przejścia i stosuj filtry.</p><div class='code-block code-block-5' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Film można natychmiast wysłać do Vimeo lub mediów społecznościowych. Zobacz więcej o Cameo przez link.

Pinnacle Studio Pro

Ten program do montażu wideo iPhone'a może tworzyć animacje 3D, spowalniać i przyspieszać oraz dodawać efekty dźwiękowe. Efekty reprodukcji, takie jak dźwięki deszczu lub odgłosy zwierząt, to tylko niektóre z przykładów.

Możesz dodać komentarz głosowy podczas przetwarzania. Użytkownicy chwalą aplikację za przyjazny interfejs i sistema Pomoc Kliknij link pobrać Pinnacle Studio Pro.

Który edytor wideo wybrać?

Zalecamy wybranie programu do tworzenia i edycji filmów zgodnie z umiejętnościami, kryteriami i celami, jak widać poniżej.

  • Tylko podstawowe funkcje edycji: iMovie and Cameo;
  • Szybka edycja w celu udostępniania w sieciach społecznościowych: Adobe Premiere Rush and Clips;
  • Opcja autokorekty: Quik;
  • Zaawansowane funkcje i wiele narzędzi: Pinnacle Studio Pro.

Jak stworzyć logo wideo i dlaczego jest potrzebne?

Gdy treść staje się popularna w Internecie, jest często kradziona i możesz znaleźć swoje filmy w Internecie YouTube od kogoś innego. Gdy nauczysz się robić wideo na iPhonie, najlepiej dodać logo, które pomoże zapobiec kradzieży i udowodni twoje prawa autorskie do materiału.

Istnieją trzy sposoby utworzenia logo. Pierwszym z nich jest skorzystanie z narzędzi dla projektantów takich jak Photoshop lub Illustrator. Jeśli nie jesteś profesjonalnym projektantem, zajmie to dużo czasu.

Możesz również zatrudnić projektanta. Profesjonalne usługi z reguły nie są tanie, a wynik nie zawsze jest przyjemny.

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest skorzystanie z usługi Twórca logo Logaster. Wystarczy wpisać nazwę marki i wybrać branżę. Następnie możesz dostosować i edytować swoje logo za pomocą kilku kliknięć: zmieniaj elementy, wybierz ikonę, kolor i czcionkę.

Po zakończeniu możesz pobrać obraz z przezroczystym tłem w formacie PNG i użyć go jako znaku wodnego.

Jak zrobić wideo na iPhone'a z wydawcami

Nauczenie się, jak tworzyć wideo na iPhonie, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności – wszystkie mają dość przyjazną dla użytkownika funkcjonalność. Niektórzy wydawcy, tacy jak Pinnacle Studio Pro, mają sistema na przykład wygodne porady dotyczące narzędzi.

Tworzenie i edycja wideo może zamienić nawet materiały niskiej jakości w oryginalne treści, które mogą dotrzeć do tysięcy wyświetleń. Jeśli nigdy nie tworzyłeś filmów, zacznij od prostych edytorów i stopniowo poznaj bardziej zaawansowane funkcje.

Przed przesłaniem pliku przez Internet należy użyć Logaster, aby dodać logo do filmu w celu ochrony praw autorskich. Kliknij link, aby go użyć!