Jak zrobić film z trillerem

Aplikacja Triller pozwala użytkownikowi tworzyć fajne, przyciągające uwagę teledyski, które wyglądają, jakby zostały zrobione i edytowane przez profesjonalistów. Jeśli kiedykolwiek chciałeś stworzyć teledysk, aby zmieść ludzi z nóg, bez faktycznego uczenia się o edycji wideo, ta aplikacja jest dla Ciebie idealna.

Chociaż korzystanie z Trillera jest bardzo łatwe w obsłudze i proste, zapoznanie się z kilkoma wskazówkami przed wskoczeniem do niego może pomóc, aby pierwsze spojrzenie wyglądało znacznie lepiej niż się spodziewałeś. Oto trochę więcej na temat Trillera.

Co to jest?

Krótko mówiąc, Triller to aplikacja do tworzenia wideo. Chociaż ma konkurentów na rynku, Triller ma za sobą znane, rodowodowe nazwy. Twórcą aplikacji był David Leiberman, który spotkał się z Colinem Tilleyem, dyrektorem muzycznym znanym ze współpracy ze wszystkimi – od Nicki Minaj po Justina Biebera. Najwyraźniej korzystasz z tej aplikacji. To jednak nie odpowiada na pytanie, o co tak naprawdę chodzi w aplikacji.

Zasadniczo Triller pozwala wybrać utwór i nagrać się. Efektem końcowym jest automatycznie wyprodukowany i utworzony film wideo z utworem, który wybrałeś w tle. Triller wykorzystuje genialny algorytm, który automatycznie edytuje wiele ujęć w jedno. Pod tym względem aplikacja wykonuje świetną robotę. Nie musisz się martwić o nic innego niż nagrywanie siebie.

Jak zrobić film z trillerem 1

Tworzenie wideo

Jak zobaczycie, wszystko jest dość proste i zrozumiałe. Wszystko odbywa się za pomocą telefonu, więc nie musisz używać żadnych dodatkowych urządzeń. Oczywiście jakość wideo zależy od aparatu w telefonie. Aby uzyskać najlepsze wyniki, unikaj używania aparatu do selfie.

Zainstaluj aplikację

Przed kontynuowaniem musisz pobrać i zainstalować aplikację Triller. Jest dostępny na Androida i Apple pomysłowość. Dlatego będzie można go znaleźć w Google Play i App Store. Sama aplikacja jest darmowa, chociaż istnieją zakupy w aplikacji.

Utwórz nowy projekt

Aby rozpocząć, otwórz aplikację i dotknij pierwszego przycisku plus, aby rozpocząć nowy projekt. Następnie wybierz utwór, którego chcesz użyć w swoim filmie. Triller ma przyzwoitą bazę danych muzycznych (zawiera nawet utwory regionalne), ale możesz też po prostu wybrać utwór z telefonu.

nakręć film trillera

Wybierz Snippet

Najprawdopodobniej nie będziesz nagrywać teledysku na całej długości danego utworu (jeśli chcesz, możesz oczywiście). Możesz wyświetlić podgląd utworu w aplikacji, dotykając przycisku odtwarzania znajdującego się na środku ekranu. Wybierz porcję i naciśnij haczyk.

Rekord

Teraz zobaczysz wizjer aparatu. Tutaj możesz wybrać, czy zamierzasz używać selfie, czy tylnego aparatu. Ponownie zaleca się korzystanie z tylnej kamery, aby uzyskać jakość wideo. Możesz wybierać z wielu dostępnych filtrów, a także nagrywać w zwolnionym, normalnym i szybkim tempie. Wystarczy dotknąć przycisku przechwytywania, aby rozpocząć nagrywanie wideo. Po zakończeniu ujęcia naciśnij przycisk plus, aby zrobić kolejny.

Zrób wideo

Teraz dotknij Zrób wideo Trillera i pozwól aplikacji działać magicznie. Film powinien być świetny, ale jeśli masz jakieś pomysły na jego zmianę, zawsze możesz Ponownie edytuj to z Dzielić menu. Po zakończeniu filmu możesz przesłać go do mediów społecznościowych i wysłać znajomym i rodzinie.

Filmy Triller

Jak widać, tworzenie teledysków jest proste i wymaga minimalnego wysiłku w Twoim imieniu. Cała edycja odbywa się automatycznie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać utwór, wybrać filtr / prędkość i nagrać się. Oczywiście możesz użyć menu Re Edycja, aby wstrząsnąć zgodnie z własnymi preferencjami.

Czy kiedykolwiek używałeś Trillera? Jaka jest twoja ulubiona funkcja? Czy jesteś zadowolony z algorytmu teledysków? Czy jest coś, co chciałbyś zmienić? Możesz podzielić się swoimi przemyśleniami, wskazówkami i pytaniami w sekcji komentarzy poniżej.