Jak zrobić pakiet naklejek na Telegramie

Jak wiadomo, telegram to aplikacja do przesyłania wiadomości. Możesz rozmawiać z innymi ludźmi, dzwonić do nich i prowadzić z nimi rozmowy wideo. Aby to zrobić, musisz mieć tylko połączenie z tabelą! Aplikacja została uruchomiona w 2013 roku i od tego czasu jej popularność bardzo wzrosła przez lata. Telegram to aplikacja, która sprawia, że ​​użytkownicy są zadowoleni. I zawsze znajdują sposoby, aby to zrobić. Ostatnio dodali funkcję, która pozwala użytkownikom tworzyć pakiety naklejek w swojej aplikacji. Tak, możesz stworzyć własny zestaw naklejek. I nie, nie musisz mieć żadnego specjalnego konta na Telegramie, aby to zrobić, możesz zrobić naklejki już teraz! Jest to bardzo łatwy i szybki proces. Bądź więc kreatywny i pozwól swojej wyobraźni płynąć, aby stworzyć naprawdę fajne naklejki, które polubisz ty i twoi znajomi.

W tym artykule nauczymy Cię, jak tworzyć własne pakiety naklejek w Telegramie. Bądź na bieżąco i czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Zobacz także: Jak archiwizować i archiwizować czaty telegramowe

Jak zrobić pakiet naklejek na Telegramie 1

Zanim zaczniemy, oto kilka wymagań dotyczących naklejek, które musisz podać, zanim zaczniesz je tworzyć. Naklejki muszą być obrazami PNG. Obrazy PNG to te, które mają przezroczyste tło. Pakiet naklejek powinien zawierać co najmniej 10-20 naklejek. Ponadto ich wymiary powinny wynosić 512 x 512 pikseli.

  • Aby utworzyć własne naklejki, możesz użyć dowolnej aplikacji lub programu poza aplikacją Telegram. Morze aplikacji jest pełne w App Store lub w Google Play Store. Możesz również użyć programu takiego jak Adobe Illustrator lub Adobe Photoshop, jeśli wolisz pracować na komputerze. Przesyłanie i tworzenie naklejek na komputerze będzie znacznie łatwiejsze niż na telefonie. Ale oto niektóre aplikacje, których można użyć w telefonie, aby utworzyć naklejkę, PicsArt, Canva, SickerMaker itp. Każda z tych aplikacji będzie bardzo łatwa w użyciu, więc pozwól swojej wyobraźni i kreatywności płynąć.

Note: Jeśli podczas tworzenia naklejek używasz cytatów z piosenek, filmów lub programów telewizyjnych, pamiętaj, że mogą zostać usunięte z powodu praw autorskich. Oczywiście nie zostaną usunięte, jeśli masz pozwolenie autora.

  • Po naklejeniu nalepek będziesz musiał znaleźć bota na Telegramie, który prześle je. Aby to zrobić, przejdź do paska wyszukiwania w aplikacji Telegram i wyszukaj naklejki.
  • Gdy pojawią się wyniki wyszukiwania, otwórz pierwszy czat, który się tam pojawi.
  • W tym nowym czacie wpisz polecenie / newpack, aby utworzyć całą nową paczkę, lub / addsticker, aby dodać nową naklejkę do paczki, która już istnieje.
  • Znajdź przycisk Start i kliknij go, aby rozpocząć proces instalacji.
  • Podczas rozmowy na czacie wpisz polecenie / newpack. Zostaniesz poproszony o podanie nazwy nowego pakietu naklejek.
  • Następnie prześlij naklejki ze swojego urządzenia, a gdy skończysz, wpisz polecenie / opublikuj.
  • Na koniec będziesz musiał wysłać botowi nazwę adresu URL naklejek. Potem jesteś skończony.

Jeśli być może nie możesz znaleźć bota na pasku wyszukiwania, możesz go znaleźć, klikając ten link tutaj: https://telegram.me/stickers