Jak zrobić pełny ekran miksera

Gracze, którzy lubią dzielić się swoją grą i oglądać transmisje innych, mają na to sposób. Na początku Twitch Była to najpopularniejsza opcja, ale dziś ma ostrą bezpośrednią konkurencję: Mikser platforma transmisyjna

Będący własnością Microsoft, Mixer to darmowa strona internetowa i usługa strumieniowego przesyłania gier. Oprócz przesyłania strumieniowego gier na żywo, niektórzy używają go również do strumieniowego przesyłania nagrań podcastów, filmów z cosplay, filmów spożywczych itp.

Jak zrobić pełny ekran miksera 1

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowszych usług, które szybko zyskują popularność, wokół Mixera jest kilka pytań. Jednym z nich jest jak to zrobić na pełnym ekranie.

komputer osobisty

Chociaż nie ma oficjalnej aplikacji Mikser dla Windows PC, transmisja jest zintegrowana z Windows 10 sistema operativo bezpośrednio Oznacza to, że nie musisz niczego pobierać do podstawowego strumienia miksera.

Jeśli używasz swojego Windows 10 komputerów, aby oglądać transmisje z Mixer, musisz przejść do Mixer.com w przeglądarce. Jeśli transmitujesz na swoim komputerze, tryb pełnoekranowy jest oczywisty. W prawym dolnym rogu każdego filmu znajduje się ikona pełnego ekranu.

Pełny ekran

Po kliknięciu strumień wideo przechodzi do pełnego ekranu. Jedynym problemem lub, co niektórzy uważają za problem, jest to, że chatbox również znika. Wielu użytkowników prosiło, aby Microsoft również uwzględnił chatboksa w trybie pełnoekranowym, ale nadal nie ma oficjalnej odpowiedzi.

Xbox One

Chociaż transmisja miksera działa dobrze w Windows 10 sztuk, jeśli chodzi o gry strumieniowe, użytkownicy wolą konsole Xbox One. Dla tych konsol jest oficjalna aplikacja miksera. Umożliwia oglądanie strumieni, subskrybowanie i śledzenie kont. Ponadto umożliwia także uczestnictwo w czatach kanałowych.

Oczywiście więcej opcji sprawia, że ​​aplikacja jest nieco bardziej skomplikowana w użyciu niż w Windows 10. Aby Mixer pojawił się na pełnym ekranie na Xbox One, musisz zrobić coś więcej niż kliknąć ikonę.

Najpierw musisz otworzyć przewodnik, naciskając przycisk Xbox. Następnie przejdź do zakładki „Przechwyć i udostępnij”. Po wybraniu opcji „Transmit” będziesz mógł zmienić kamerę pełnoekranową na „on”. Po włączeniu wybierz „Rozpocznij transmisję”, która pojawi się na pełnym ekranie.

Ukryj chatbox

Mikser na Xbox One oferuje opcję utrzymania pełnego ekranu czatu. Możesz go również ukryć, naciskając „x”. Jednak niektórzy użytkownicy skarżyli się, że nie mogą oglądać transmisji „pełnoekranowych”, ponieważ pasek u dołu ekranu nie zniknie.

Zrób mikser pełnoekranowy

Chociaż może to wydawać się denerwujące, istnieje sposób na pozbycie się tego paska. Po włączeniu pełnego ekranu przesuń kursor na pasek i naciśnij „x”. Pasek zniknie i możesz cieszyć się autentycznym obrazem pełnoekranowym.

Inne zalety transmisji pełnoekranowej

Transmisja miksera na pełnym ekranie ma jeszcze jedną zaletę oprócz oczywistej. Jeśli przełączysz się w tryb pełnoekranowy podczas przełączania gier, transmisja nie zostanie przerwana ani wstrzymana.

Warto również wspomnieć, że nie potrzebujesz oficjalnej aplikacji Mixer, aby przesyłać strumieniowo z płyty Xbox One. Windows 10, funkcjonalność transmisji jest zintegrowana z sistema operativo Xbox One Aplikacja jest dostępna, ale nie wymagana; Wybór należy do ciebie.

Mikser

Co z Play Station? 4?

Możesz oglądać transmisje z Mixera na Sony PlayStation 4, ale PS4 nie ma oficjalnej aplikacji Mixer. Brakuje także natywnego wsparcia dla Mixera. Aby przesyłać strumieniowo przez Mixer na PS4, musisz odwiedzić stronę internetową Mixer za pośrednictwem przeglądarki internetowej konsoli. Potrzebujesz także komputera kopia OBS Studioi karta przechwytująca.

Xbox i Mixer są własnością firmy Microsoft i są bezpośrednimi rywalami na rynku Sony PlayStation, więc jest mało prawdopodobne, aby PS4 otrzymało integrację z Mixerem w przyszłości.

Cel aplikacji mobilnych

Ponieważ możesz cieszyć się streamingiem Mixera na dużym ekranie za pomocą Xbox One lub PC, pozostaje pytanie, co wnoszą aplikacje mobilne Mixera do gry. Istnieją dwie oficjalne aplikacje mobilne Mixer, jedna dla Android a drugi dla iOs urządzenia

Mikser pełnoekranowy

Możesz użyć głównej aplikacji do oglądania transmisji innych streamerów, rozpocząć współhostowanie ze swojego kanału, otrzymywać powiadomienia o aktywacji obserwowanych kanałów i komentować transmisje.

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo zawartość do usługi przesyłania strumieniowego Mikser z tabletu lub smartfona, musisz użyć aplikacji Utwórz mikser. Dzięki tej aplikacji możesz przesyłać strumieniowo gry mobilne i sekwencje wideo na żywo z kamery internetowej w urządzeniu.

Proste ustawienia

Jak widać, oprócz PS4, który wymaga dodatkowego wysiłku, Mixer na Xbox One i Windows 10 komputerów PC ma dość proste konfiguracje, a opcja pełnego ekranu nie jest wyjątkiem.

Czy korzystasz z aplikacji Mikser? Jeśli tak, jakie masz z nim doświadczenia? Czy znasz lepsze aplikacje do transmisji? Daj nam znać w sekcji komentarzy.