Jak zrobić piosenkę Post Malone w TikTok

Spóźniłeś się na przyjęcie i dopiero co odkryłeś TikTok? Nie martw się Ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, szczególnie jeśli czytasz ten artykuł. Pomoże Ci lepiej zrozumieć TikTok i pokaże, jak stworzyć piosenkę Post Malone.

TikTok pozwala to zrobić bez żadnych problemów. W rzeczywistości mają już wiele piosenek Post Malone dostępnych w aplikacji. Kiedy skończysz czytać, dowiesz się, jak stworzyć piosenkę niemal każdego znanego artysty. Proces jest praktycznie taki sam, tylko utwory będą się różnić, w zależności od gustu i nastroju muzycznego.

Potrzebujesz konta TikTok

Zacznijmy od TikTok. Zanim będziesz mógł tworzyć fajne piosenki i filmy, musisz założyć konto. Najpierw musisz pobrać aplikację TikTok dla swojego Android lub iOS urządzenie. Ta aplikacja jest bezpłatna, wystarczy połączenie Wi-Fi lub niektóre dane komórkowe.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji można jej używać do przeglądania filmów. Ponieważ chcesz samodzielnie tworzyć teledyski, musisz zarejestrować konto. Jest na to wiele sposobów: możesz zarejestrować się za pomocą Facebook, twój numer telefonu, adres e-mail itp.

Ten krok należy do Ciebie, ale zalecamy korzystanie z poczty e-mail, aby utrzymać niski profil w Internecie. Po zakończeniu rejestracji otrzymasz losowo wygenerowaną nazwę użytkownika, którą możesz oczywiście zmienić. Stuknij ikonę swojego profilu (prawy górny róg ekranu) i wybierz Edytuj profil.

Tam możesz spersonalizować swój profil, zmienić swoje biografie, zdjęcie profilowe, nazwę użytkownika itp. Dzięki temu możesz zacząć tworzyć piosenkę TikTok.

Jak zrobić piosenkę Post Malone w TikTok 1

Jak stworzyć piosenkę TikTok

Ponieważ tematem jest tworzenie piosenki Post Malone, pomożemy Ci to zrobić dokładnie. Wykonaj kroki:

  1. Uruchom TikTok na swoim urządzeniu.
  2. Stuknij ikonę + (plus) u dołu ekranu.
  3. Wybierz Dodaj dźwięk po prawej stronie tego ekranu.
  4. Przeglądaj popularne propozycje muzyki, w tym wiele utworów z Post Malone. „Wow” jest bardzo popularnym wyborem na platformie, więc może spróbuj tego.
  5. W przeciwnym razie możesz użyć utworów z Apple Muzyka, która jest szczególnie przyjemna dla osób z urządzeniami iOS.
  6. Możesz przyciąć piosenkę, aby pasowała do twojego filmu, pamiętaj, że TikToks działa tylko do 15 sekund.

Gdy skończysz, możesz zastosować różne filtry i efekty do swojej piosenki. Możesz także wybrać prędkość odtwarzania wideo, która sprawi, że utwór będzie odtwarzany szybciej lub wolniej niż zwykła prędkość. Po zakończeniu edycji wybierz miniaturę filmu.

Pozostaje tylko dodać hashtagi i podpisy. Następnie możesz udostępnić swój film w TikTok i innych mediach społecznościowych.

Kreatywność się opłaca

Film, który będzie śledził Twoją piosenkę Post Malone na TikTok, zależy całkowicie od Ciebie. Aplikacja oferuje różne popularne wyzwania i każdy może wziąć w niej udział. Możesz robić synchronizację obrazu z ust, zabawne klipy, nazywasz to.

Później możesz sprawdzić, ile osób widziało Twoje filmy. Będziesz także otrzymywać powiadomienia o polubieniach w komentarzach do Twojego filmu. Ponieważ TikTok jest również platformą mediów społecznościowych, zalecamy nawiązanie kontaktu z jak największą liczbą znajomych, aby Twoje filmy zyskały największą przyczepność.

Możesz śledzić popularnych TikTokerów i czerpać od nich pomysły. Do wyboru jest mnóstwo, a dzięki tej wspaniałej aplikacji wielu zarabia dużo pieniędzy. Wiele marek takich jak TikTok i chętnie wypłacają sponsoring kreatywnym TikTokerom. Być może będziesz kolejną wielką gwiazdą aplikacji!

post malone

Bądź sobą

Jeśli jesteś fanem Post Malone, prawdopodobnie znasz jego pochodzenie i motto życiowe. Chodzi o bycie sobą i wyrażanie siebie poprzez swoją muzykę. W ten sposób osiągnął sławę i wielkość, a wspaniałe jest to, że wciąż jest pokorny i miły.

Może możesz być taki jak Post, jeśli wierzysz w siebie i używasz wyobraźni. Który utwór wybrałeś do swojego filmu TikTok? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.