Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 1

Są chwile online, kiedy naprawdę potrzeba aby zdobyć punkt… szczególnie na Facebook. Czy masz pojęcie, ile razy chciałbym „wykrzyczeć” kogoś na FB bez konieczności używania wszystkich kapsli? Chcę tylko odważnego przycisku, Zuckerberg. Gdy jesteś przy tym, kursywą, podkreśleniem i kilkoma innymi również byłoby miło. Cholera, oczywiście nie chodzi tylko o krzyczenie.

Jak często masz ważne rzeczy do powiedzenia Facebook? Jak wyróżniasz swój post? Czy wykorzystujesz te głupie tła? Zaufaj mi… ci są pomijani bardziej niż zwykły post. Jak wspaniale byłoby móc odważnie drobne fragmenty posta lub komentarza, aby przyciągnąć uwagę tych, którzy są najważniejsi w życiu i przyczynach?

Niestety Facebook nie ma wbudowanej funkcji, która pozwala nam to robić w komunikatach o stanie lub komentarzach. Możemy jednak użyć pogrubienia w notatkach… ale kto do cholery nawet wykorzystuje Uwagi na temat Facebook już? Na szczęście istnieje darmowa i całkowicie bezpieczna aplikacja innej firmy, którą gorąco polecam, o nazwie YayText.

YayText pozwala nie tylko tworzyć tekst Facebook Odważne, pomaga również podkreślać, przekreślać, używać kursywy i tworzyć dziwne lub szalone (zabawne!) Teksty. Aplikacja działa nie tylko Facebook, albo: użyj go na Twitter, Instagram lub gdziekolwiek indziej wybierzesz.

Przyjrzyjmy się, jak używać YayText, aby zwrócić uwagę na swoje posty lub komentarze Facebook za pomocą funkcji pogrubienia.

Pogrubienie w postach i komentarzach do Facebook

Pamiętaj, że nie musisz się rejestrować ani pobierać niczego. Ten proces może wydawać się nieco dziwny, ale działa i jest łatwy!

Otwórz swoje Facebook stronę i napisz komunikat o stanie normalnie, ale nie publikuj go jeszcze!

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 2

Teraz wybierz fragment tekstu, który chcesz pogrubić, a następnie naciśnij „CTRL” i "DO" klucze w tym samym czasie.

Następnie otwórz YayText Pogrubiona strona Generatora tekstu. Przewiń stronę w połowie strony, aż zobaczysz pole tekstowe wyglądające tak:

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 3

Kliknij w polu, a następnie wklej wcześniej skopiowany tekst z Facebook do pudełka. Jak tylko to zrobisz, zobaczysz kilka różnych opcji, które możesz teraz wprowadzić Facebook:

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 4

Wybierz ten, którego chcesz użyć. Po prawej stronie tej linii kliknij "Kopiuj" przycisk. Wróć do swojego Facebook i skopiuj tę skopiowaną wersję na oryginalny tekst, który chcesz pogrubić. Twój następny wybór tekstu pojawi się natychmiast!

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 5

Gdy tylko będziesz zadowolony z wyglądu swojego postu, przejdź dalej i kliknij "Wchodzić" przycisk, aby opublikować swój status i cieszyć się nowym wyglądem! Ten sam proces działa również w przypadku komentarzy ORAZ w wiadomościach Messenger.

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 6

Powiedzmy, że chcesz, aby niektóre części Twojego profilu wyróżniały się pogrubionym tekstem. YayText też ci pomaga! Przejdź do swojego profilu i kliknij „Edytuj biografię” (lub Utwórz biografię, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 7

Tak jak poprzednio, zaznacz tekst, który chcesz pogrubić lub pochylony, i skopiuj go. Wróć do tego samego YayText Bold Text Generator i wklej go w to pole, aby uzyskać potencjalne wyniki.

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 8

Zanim zaczniesz kopiowanie, pamiętaj, że z jakiegokolwiek nieznanego powodu dla programistów opcje Sans zwykle działają i lepiej się prezentują Facebook niż opcje Szeryfowe. Wybierz swoje preferencje i skopiuj je do swojego biografii. Rób to, dopóki nie będziesz zadowolony z tego, jak to wygląda, a następnie kliknij ten niebieski "Zapisać" przycisk tuż pod twoim profilem Bio.

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 9

Jeśli pogrubienie i kursywa nie są dla Ciebie wystarczające, przejdź do główna strona YayText. Zobaczysz ogromną listę opcji, z którymi możesz się bawić w następnym komunikacie o stanie. Należą do nich (ale nie są one wcale ograniczone): przekreślenie, ukośniki, podkreślenie, dodanie błyskawicy lub emotikonów nad tekstem i WIĘC. DUŻO. WIĘCEJ!! Szczerze mówiąc, kiedy po raz pierwszy to odkryłem, kusiło mnie niewiarygodne, by zacząć pisać wszystko, co napisałem, w odmienny sposób. Zachowałem się jednak, obiecuję!

Jak zrobić pogrubiony tekst Facebook Status 10

Teraz, gdy wiesz, jak sprawić, by komunikaty o statusie, sekcje profilu, komentarze i wiadomości były jeszcze bardziej wyróżniające się, w czym jeszcze mogę Ci pomóc? Facebook? Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś zrobić, ale nie jesteś pewien, czy jest to możliwe? Uwierz mi: jeśli istnieje sposób, znajdę go dla ciebie!

Happy Bolding!