Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zrobić swój Galaxy S10 rozpoznawalny

Samsung Galaxy S10 jest jednym z najlepszych smartphones w tej chwili, ale niektórzy użytkownicy mają problem z funkcją Bluetooth. Jeśli chcesz nauczyć się rozpoznawać S10, jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej i poznaj podstawy, jak włączyć Bluetooth w S10.

Oczywiście uwzględnimy niektóre zaawansowane rozwiązania i techniki rozwiązywania problemów z Bluetooth, które wydają się dość częste wśród użytkowników S10.

Podstawowe wytyczne

Włączając Bluetooth w S10, inne urządzenia Bluetooth mogą go wykryć. Możesz to zrobić w krótkim czasie, ale są pewne problemy i problemy z tą funkcją. Oto samouczek, jak połączyć się z trybem wykrywania na S10, a rozwiązania zostaną przedstawione wkrótce. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zrobić swój Samsung Galaxy S10 rozpoznawalny:

 1. Na ekranie głównym przesuń palcem od góry do dołu. Upewnij się, że masz fabryczny układ ekranu głównego. W przeciwnym razie to nie zadziała. Upewnij się także, że używasz trybu standardowego.
 2. Otwórz aplikację konfiguracyjną.
 3. Wybierz Połączenia.
 4. Przesuń suwak obok opcji Bluetooth w prawo. Po aktywacji powinien zmienić kolor na niebieski.

Po wykonaniu tej czynności wszystkie znajdujące się w pobliżu urządzenia Bluetooth powinny zobaczyć Twój S10 na liście dostępnych urządzeń. Upewnij się, że korzystasz z kompatybilnego urządzenia i że Bluetooth jest również aktywny na danym urządzeniu.

Uczyń S10 rozpoznawalnym

Uczyń S10 wykrywalnym przez twój samochód

Biorąc pod uwagę porady w poprzednim rozdziale, możesz także podłączyć S10 do samochodu, jeśli jest kompatybilny. Oto ogólny przewodnik:

 1. Po włączeniu Bluetooth w S10 możesz zabrać go ze sobą do pojazdu.
 2. Uruchom silnik pojazdu, ale zostaw go zaparkowany. Jeśli Twój samochód jest w ruchu, prawdopodobnie nie będziesz w stanie sparować go z S10.
 3. Rozpocznij parowanie Bluetooth z ekranu samochodu. Zobacz powyższy link, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub skontaktuj się z obsługą producenta samochodu.
 4. Teraz wybierz Połączenia z menu Ustawienia na S10 i wybierz Bluetooth.
 5. Wybierz samochód z listy dostępnych urządzeń.
 6. Twój samochód powinien połączyć się automatycznie. Istnieje jednak możliwość wprowadzenia kodu wyświetlanego na samochodzie. Zrób to, a połączy się z S10.
 7. Każde kolejne połączenie Bluetooth między S10 a pojazdem będzie automatyczne. Ponadto dźwięk telefonu zostanie przesłany do telefonu sistema Dźwięk przestrzenny Twojego samochodu.
Rekommenderad:  Jak stworzyć własny serwer na Discordzie?

Poprawki S10 Bluetooth

Parowanie Bluetooth z Galaxy S10 jest zwykle ostry, ale czasem źle się zachowuje z kilku powodów. Istnieje wiele prostych rozwiązań tego problemu, więc spójrzmy lepiej:

Najprostszym rozwiązaniem jest przywrócenie połączenia Bluetooth. Wyłącz Bluetooth zarówno na S10, jak i na drugim urządzeniu, z którego korzystasz. Poczekaj chwilę i włącz ponownie Bluetooth. To często rozwiązuje problem.

Czasami problem może dotyczyć innych urządzeń, a nie S10. Spróbuj sparować inne urządzenie Bluetooth z S10. Jeśli wszystko działa, problem stanowi drugie urządzenie.

Czasami tryb samolotowy może rozwiązać problemy z łącznością Bluetooth S10. Otwórz Ustawienia i włącz tryb samolotowy. Następnie wyłącz go po minucie lub dwóch i aktywuj Bluetooth.

Pamiętaj o regularnej aktualizacji S10. Aktualizacje oprogramowania często rozwiązują wiele problemów.

Spróbuj także zresetować ustawienia sieciowe S10. Otwórz Ustawienia, następnie Administracja ogólna, następnie Resetuj, a na koniec Resetuj ustawienia sieciowe. Potwierdź wyskakujące okno, a ustawienia sieciowe powrócą do wartości domyślnych.

To były najłatwiejsze i najszybsze rozwiązania. Istnieją inne nieco bardziej skomplikowane rozwiązania, które mogą pomóc włączyć Bluetooth w twoim S10 bez żadnego problemu. Sprawdź je.

Wybierz inny AVRCP

AVRCP oznacza profil zdalnego sterowania audio lub wideo. Ma to związek z Bluetooth, więc logiczne jest wypróbowanie tej metody. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zmienić ustawienie AVRCP na S10:

 1. Rozpocznij konfigurację
 2. Znajdź i wybierz Opcje programisty u dołu.
 3. Wybierz Bluetooth AVRCP.
 4. Wybierz inną opcję dla AVRCP (1.4, 1.5y 1.6), obecnie używasz.
 5. Uruchom ponownie S10.

Wyczyść pamięć podręczną

Sprawcą może być również pamięć podręczna urządzenia. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby go usunąć:

 1. Otwórz aplikację konfiguracyjną na S10.
 2. Wybierz aplikacje
 3. Stuknij Więcej w prawym górnym rogu (trzy punkty).
 4. Teraz wybierz Pokaż aplikacje z sistema a następnie Bluetooth.
 5. Wybierz Force Stop.
 6. Następnie wybierz Pamięć, a następnie Wyczyść pamięć podręczną. Dotknij ponownie i wybierz OK.
 7. Na koniec uruchom ponownie S10.
Rekommenderad:  5 Najlepsze sposoby ustawiania i uzyskiwania dostępu do przypomnień w Kalendarzu Google

Możesz także spróbować wyczyścić pamięć podręczną poszczególnych aplikacji na S10. Ponowna instalacja aplikacji korzystających z Bluetooth, takich jak Spotify, nie jest złym pomysłem. Możesz także wyłączyć dowolną aplikację do spania zainstalowaną w telefonie. Te aplikacje mogą zakłócać działanie Bluetooth i innych ustawień. Przejdź do Ustawień i poszukaj aplikacji do spania. Znajdź aplikację i usuń zaznaczenie.

S10 rozpoznawalny

Z łatwością połącz S10 z Bluetooth

Ten artykuł zawiera wiele wskazówek, jak rozwiązać problemy z Bluetooth w telefonie Samsung Galaxy S10 Po przeczytaniu powinieneś być bardziej niż gotowy do podłączenia S10 do dowolnego kompatybilnego urządzenia, w tym samochodu.

Z jakich urządzeń korzystasz z S10? Czy podłączyłeś go do swojego samochodu? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Table of Contents