Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zwiększyć pojemność pamięci iPhone’a

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zwiększyć pojemność pamięci iPhone’a

Niezależnie od tego, czy odmówiono Ci idealnego zdjęcia, czy też nie mogłeś zainstalować nowej aplikacji, odkrycie, że pamięć Twojego iPhone’a® jest pełna, jest zawsze niewygodne.

Nie martw się. W firmie AKKO nasi eksperci każdego dnia pomagają milionom klientów rozwiązywać problemy z urządzeniami — od przyspieszenia powolnego telefonu po rozwiązywanie problemów z laptopami, które nie łączą się z Wi-Fi. Oto ich wskazówki dotyczące zwiększania pojemności pamięci iPhone’a.

Na moim iPhonie jest za mało miejsca

Jeśli kiedykolwiek miałeś ten problem, wiesz, jakie to może być kłopotliwe. Gdy zabraknie miejsca na Twoim iPhonie, nie będziesz mógł odbierać wiadomości, instalować nowych aplikacji, robić zdjęć, synchronizować plików multimedialnych, instalować aktualizacji iOS® ani robić niczego innego, co wymaga miejsca. Twój iPhone może również zacząć automatycznie usuwać wiadomości, a Twoje zdjęcia i aplikacje mogą działać.

Aby zobaczyć, ile miejsca ma Twój telefon, otwórz Ustawienia > Ogólne > Pamięć iPhone’a. Zobaczysz listę zainstalowanych aplikacji oraz informacje o tym, ile miejsca zajmuje każda z nich.

Jak zwiększyć pojemność pamięci iPhone’a

Zwolnienie miejsca na iPhonie jest łatwe. Jest na to kilka sposobów.

Zwolnij pamięć w swoim iPhonie

Przejdź do Ustawień i stuknij w Ogólne > Pamięć iPhone’a, aby zobaczyć, które aplikacje zajmują najwięcej miejsca na Twoim urządzeniu. Wybierz aplikacje, których nie używasz tak często i odinstaluj je.

Możesz także usunąć muzykę, podcasty, filmy i inne multimedia, aby zwolnić jeszcze więcej miejsca.

Użyj miejsca na iCloud

Zdjęcia iCloud® przechowują Twoje zdjęcia i filmy w chmurze, a nie w telefonie. Kiedy więc w telefonie zaczyna brakować miejsca, możesz zwolnić miejsce na nowe dane. Upewnij się tylko, że iCloud jest skonfigurowany na Twoim telefonie.

  • Iść do Ustawieniauzyskiwać [your name] > iCloud > Zdjęciaa następnie włącz Zdjęcia iCloud.
Rekommenderad:  Jak znaleźć adres mojej bramy Ubuntu?

iCloud aktualizuje całą historię wiadomości i jest dostępna na wszystkich Twoich urządzeniach, nawet jeśli skonfigurujesz nowe. A ponieważ Twoje załączniki są przechowywane w iCloud, możesz zaoszczędzić miejsce w telefonie. Oto jak włączyć Wiadomości w iCloud:

  • otwarty Ustawieniauzyskiwać [your name] > iClouda następnie włącz Wiadomości

Użyj urządzenia zewnętrznego, które zwiększa ogólną pojemność pamięci iPhone’a

Jeśli nadal nie masz wystarczającej ilości miejsca na swoim iPhonie, spróbuj użyć zewnętrznego urządzenia pamięci masowej.

Urządzenia podłączane do iPhone’ów:

Podobnie jak w przypadku komputera, możesz podłączyć dysk flash do iPhone’a, aby uzyskać więcej miejsca — ale potrzebujesz dysku flash ze złączem Lightning® lub adaptera Lightning, aby podłączyć urządzenie do telefonu.

Bezprzewodowe urządzenia pamięci masowej:

Jeśli nie chcesz niczego podłączać do telefonu, zamiast tego trzymaj bezprzewodowy dysk twardy w kieszeni lub torebce.

Chroń swój telefon

Od ponad 25 lat AKKO pomaga 300 milionom klientów chronić, łączyć się i cieszyć technologią, którą kochają najbardziej. I smartphones nie są wyjątkiem. Twoje życie jest na twoim urządzeniu, upewnij się, że jest chronione. Dowiedz się więcej o planach ubezpieczenia telefonu AKKO już dziś.