Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zwiększyć przychody z reklam i UX dzięki najlepszym w swojej klasie miejscom reklamowym [5 tricks]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zwiększyć przychody z reklam i UX dzięki najlepszym w swojej klasie miejscom reklamowym [5 tricks]

Ten post został ostatnio zaktualizowany 18 stycznia 2023 r

Jednym ze sposobów zarabiania przez strony internetowe na reklamach online jest umieszczanie reklam w swoich witrynach. Większość wydawców koncentruje się bardziej na jakości własnych treści niż na umiejscowieniu reklamy; dlatego miejsce, w którym umieszczają reklamy, może wydawać się przypadkowe.

Niezależnie od tego, czy koncentrujesz się na zwiększeniu przychodów z reklam, czy poprawie komfortu korzystania z witryny przez użytkowników, miejsca docelowe reklam są bardzo ważne!

Miejsca docelowe reklam dla wydawców MonetizeMore są określane na podstawie symboli zastępczych w treści ich witryn.

Symbol zastępczy jest ważnym elementem zapewniającym optymalizację witryny pod kątem przychodów z reklam i UX. Zapewnienie wystarczającej liczby symboli zastępczych, odpowiedniego rozmiaru i odpowiednich miejsc docelowych może radykalnie wpłynąć na wygląd i sposób działania strony.

Zamiast po prostu umieszczać reklamy w swojej witrynie, jak robi to większość sieci reklamowych, dodanie symboli zastępczych umożliwia sprawdzenie, które z nich rzeczywiście są skuteczniejsze. Miejsca docelowe reklam oparte na sztucznej inteligencji są tworzone za pomocą symboli zastępczych.

Dane te są zbierane na podstawie rzeczywistych danych od użytkowników, a następnie wykorzystywane do wyświetlania reklam użytkownikom podobnym do siebie. Oznacza to, że każdy użytkownik otrzymuje spersonalizowane reklamy, które promują większe zaangażowanie i współczynniki konwersji zarówno dla reklamodawców, jak i wydawców.

W tym poście na blogu omówimy krok po kroku, w jaki sposób możesz zoptymalizować symbole zastępcze, aby nie tracić przychodów z reklam bez obniżania komfortu korzystania z witryny.

Dlaczego MonetizeMore jest tutaj lepszym rozwiązaniem do zarządzania reklamami?

Czym dokładnie jest symbol zastępczy?

Symbole zastępcze to potencjalne miejsca reklamowe. Reklamy nie mają pojawiać się cały czas w miejscach zastępczych. Ty jako wydawca możesz skonfigurować parametry. Jest to po prostu sytuacja, w której wydawcy udzielają nam pozwolenia na testowanie ton kombinacji reklam z naszą technologią reklamową.

Co dostajesz?

  • Idealne kombinacje reklam dla każdego widza
  • Zwiększone przychody z reklam
  • Ulepszone wrażenia użytkownika witryny.

Pewnie zastanawiasz się, co jest takiego wyjątkowego w MonetizeMore?

Nasza zaawansowana technologia reklamowa może łatwo zlokalizować najlepsze kombinacje reklam i określanie stawek w nagłówku, które nie zakłócają UX.

Co z naszymi konkurentami?

Całkowicie używają tej samej konfiguracji reklam na każdej stronie internetowej (NUDNE!). Może to obejmować umieszczanie wielu reklam na całej stronie internetowej w celu zwiększenia liczby wyświetleń (wyświetleń).

Rekommenderad:  Co to jest Amazon Kup Pudełko (I 5 Wskazówki, jak wygrać)

Posiadanie ponad 20 reklam na stronie jest bezsprzecznie nieprzyjazne dla użytkownika i sprawia, że ​​użytkownik chce w każdej chwili opuścić Twoją witrynę. Powoduje to tymczasowy wzrost EPMV, ponieważ reklamodawcy licytują na podstawie danych historycznych; jeśli dane historyczne wskazują, że reklamodawca powinien licytować wysoko ze względu na wyniki z przeszłości, zrobi to.

Z czasem reklamy będą działać gorzej ze względu na rozmycie reklam – zbyt wiele reklam konkuruje ze sobą na danej stronie. W świetle danych historycznych wskazujących, że zasoby reklamowe tej witryny nie są już tak cenne jak kiedyś, reklamodawcy mogą teraz licytować mniej.

Jedynym sposobem na utrzymanie EPMV jest dodanie większej liczby reklam! (Śmiertelny cykl!)

Narzędzia, których potrzebujesz

Google Analytics: Do monitorowania źródeł ruchu, typu urządzenia, lokalizacji i odbiorców.

Panel Ad Managera: Sprawdza zarobki z różnych rozmiarów i typów reklam, monitorując zasoby reklamowe.

Mapa ciepła: Aby znaleźć najbardziej angażujące części witryny — nad i pod zakładką.

Znaczenie symboli zastępczych w części widocznej na ekranie

Ustawianie symboli zastępczych na stronie internetowej najlepiej wykonywać w określonych częściach. Większość witryn ma od dziesięciu do piętnastu symboli zastępczych, a liczba ta może wzrosnąć nawet do ponad 20, w zależności od długości treści.

Najlepsze opcje to określanie stawek w nagłówku, a następnie dodawanie symboli zastępczych podczas przewijania w dół. Symbole zastępcze z dłuższą treścią są bardziej rozciągnięte, podczas gdy symbole zastępcze krótszych postów na blogu są ciasne.

Kilka pierwszych symboli zastępczych nad zakładką jest bardzo ważnych, ponieważ są to pierwsze rzeczy, które widzą odwiedzający, gdy natkną się na Twoją stronę.

Aby zaawansowana technologia reklamowa MonetizeMore przyniosła godne uwagi wyniki po przetestowaniu różnych miejsc docelowych i kombinacji reklam, symbole zastępcze muszą być gęstsze u góry strony.

Baner „na górze strony” (TOP) jest jednym z najbardziej wyróżniających się symboli zastępczych, jakie możesz umieścić w swojej witrynie, ponieważ najprawdopodobniej jest numerem jeden.1 rzecz, którą widzi użytkownik, gdy znajduje się na stronie Twojej witryny.

Baner TOP lub nagłówek znajduje się nad tytułem i paskiem bocznym. Gdy przejdziesz do sekcji edycji po dodaniu elementu zastępczego, możesz go spersonalizować według własnego uznania.

Co możesz tutaj edytować?

Za pomocą przycisku edytuj możesz zmienić tytuł symbolu zastępczego, miejsce, w którym się on znajduje na stronie, adaptacyjne rozmiary oraz urządzenia, na których będzie emitowana reklama. Rozważ też włączenie trybu mobilnego dla swoich symboli zastępczych.

Rekommenderad:  71% z Instagram Influencerzy nie nazywają się tak

Oprócz rozmiarów symbolu zastępczego możesz także zobaczyć, na jakich urządzeniach będzie się on pojawiał. Wszystko zostało już dla Ciebie skonfigurowane, ale możesz spersonalizować te symbole zastępcze tak bardzo, jak chcesz.

Następna karta pozwala wydawcom zdecydować, czy dana reklama ma być wyświetlana na podobnych stronach, czy tylko na tej konkretnej stronie. Jest to bardzo pomocne, ponieważ pozwala uniknąć konieczności ustawiania symboli zastępczych na każdej stronie witryny.

Strony główne, takie jak landing page, będą musiały być wykonane osobno. Następnym miejscem, w którym umieścisz symbol zastępczy, jest reklama u góry strony, ale tym razem pojawi się ona pod tytułem.

Ponieważ te typy pozycji są prawie takie same i znajdują się wokół miejsca nagłówka, widoczny będzie tylko jeden symbol zastępczy.

Do celów testów dzielonych konieczne jest skonfigurowanie obu symboli zastępczych dla naszej technologii w celu przetestowania i określenia symboli zastępczych do zarabiania pieniędzy. Ostatecznie naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń z reklam i UX w oparciu o użytkowników.

Symbole zastępcze dla reszty strony

Na większości blogów na górze artykułu znajduje się obraz; w takim przypadku powinniśmy dodać symbol zastępczy pod nim. Wybierz ‘pod tytułem strony‘ dla tej sekcji

Następnym krokiem jest umieszczenie symboli zastępczych w treści. Symbole zastępcze najlepiej dodawać co kilka sekcji, ale pamiętaj, aby robić to w porządku hierarchicznym.

Symbole zastępcze obejmują „pod pierwszym akapitem”, „pod drugim akapitem” i wiele symboli zastępczych „w treści”. Ważne jest, aby dołączyć symbole zastępcze dla elementów, które powtarzają się na wielu podobnych stronach, ze względu na sposób działania symboli zastępczych.

W przypadku postów na blogu z listą recenzji dodawanie symboli zastępczych na tych listach to zły pomysł (tylko w przypadku postów na blogu z listami). Zanim dojdziemy do końca strony, formatowanie prawdopodobnie będzie się różnić od reszty.

Dodanie symboli zastępczych w sekcjach „Najnowsze treści”, które zwykle pojawiają się w większości artykułów na stronie internetowej, to kolejny złoty środek. Chcemy również dodać jeden na samym dole strony o nazwie „dół strony”.

Dodanie jednego na dole strony (BOP) jest również bardzo ważne. Gdy to zrobisz, możemy przejść do symboli zastępczych paska bocznego. Ponieważ większość witryn mobilnych nie ma paska bocznego, żaden z naszych pasków bocznych nie musi być włączony na urządzeniach mobilnych.

W zależności od długości paska bocznego chcemy ustawić symbol zastępczy na górze, na środku i na dole. Po ustawieniu wszystkich symboli zastępczych sprawdź, jak wyglądają w trybie mobilnym, korzystając z opcji „Sprawdź” (kliknij prawym przyciskiem myszy > Sprawdź > Odśwież)

Rekommenderad:  Jak włączyć telnet w systemie Linux?

W tej sekcji możesz przełączać się między różnymi urządzeniami, aby upewnić się, że wszystko wygląda dobrze. W zależności od tego, jak skonfigurujesz symbole zastępcze na karcie Zarabianie, uzyskasz najlepszą wydajność.

Reklamy zakotwiczone i rozmiar adaptacyjny to tylko niektóre z tych symboli zastępczych. Jakiś reklama zakotwiczona pojawia się na dole strony i pozostaje tam nawet wtedy, gdy użytkownik przewinie stronę. Te reklamy to kopalnie złota, które zwiększają przychody i zapewniają płynne wrażenia użytkownika.

koncepcja adaptacyjne rozmiary odnosi się do umieszczenia dwóch reklam w jednym większym boksie reklamowym; Zaawansowana technologia reklamowa MonetizeMore wykorzystuje adaptacyjne rozmiary tylko wtedy, gdy uzna to za korzystne.

Reklamy wideo są teraz gorącą nowością

Reklamy wideo są teraz „IT GIRL” w technologii reklamowej, gdy jeżdżą wyższe konwersje. Dzięki technologii tworzenie reklam wideo staje się coraz łatwiejsze, dlatego wydawcy coraz więcej w nie inwestują.

Rozważ reklamę wideo dla swoich zasobów reklamowych podczas testowania układu. Jeśli publikujesz YouTube lub treści wideo, zdecydowanie powinieneś rozważyć reklamę wideo.

Wydajność aktualnie umieszczonych jednostek reklamowych

  • Skorzystaj z naszego panel raportowania analizować istniejące miejsca docelowe i ich wskaźniki wydajności, takie jak CTR, ogólne przychody, wyświetlenia itp.
  • Zachowaj te, które odniosły największy sukces i przemyśl ponownie te, które nie osiągają dobrych wyników.
  • Wykorzystaj te dane jako podstawę do porównania nadchodzących wyników testów A/B.

Opanuj swoje zasoby reklamowe

Osiągnięcie maksymalnych zarobków i zadowolenia użytkowników w witrynie wymaga zrozumienia sposobu konfigurowania symboli zastępczych.

Połącz wszystkie źródła przychodów z reklam z naszym intuicyjnym rozwiązaniem panel raportowania które pomaga monitorować i diagnozować problemy z przychodami z reklam z wielu różnych źródeł popytu.

Ponadto, zamiast umieszczać reklamy statycznie i zapewniać takie same wrażenia wszystkim użytkownikom, nasze rozwiązanie do zarządzania reklamami przewyższa inne usługi, wykorzystując rzeczywiste dane użytkowników do optymalizacji miejsc docelowych reklam.

Zacznij z nami już dziś!

Table of Contents