Jaka jest poprawna i aktualna strona Putlocker?

Piractwo jest nielegalne, ale któż mógłby sobie wyobrazić Internet bez tych stron i torrentów, które sprawiają, że nasz wolny czas jest przyjemniejszy? Możesz obejrzeć film lub program telewizyjny online za pomocą kilku kliknięć, jest to łatwe i wygodne.

Putlocker istniał już od dłuższego czasu, zanim został zablokowany w 2016 roku. Od tego czasu istniały pewne alternatywy, a także proxy, które wciąż umożliwiały oglądanie filmów na Putlocker.

Możesz się zastanawiać: jaka jest aktualna wersja Putlockera?

Czy oglądanie filmów na Putlockerze jest nielegalne?

Być może najpierw obawiasz się dostępu do tej witryny. Dystrybucja filmów chronionych prawem autorskim jest nielegalna w wielu miejscach. To prawda, ale w zależności od prawa w kraju, w którym oglądasz te filmy, możesz nie robić nic złego.

Putlocker został założony w 2011 roku i ostatecznie zablokowany w 2016 roku w Wielkiej Brytanii, chociaż był to jeden z najczęściej odwiedzanych stron na świecie. Od czasu, gdy przedstawiciel Paramount Pictures po raz pierwszy odkrył stronę internetową, Putlocker kilkakrotnie zmieniał nazwę swojej domeny, a dziś jest wiele witryn o podobnej nazwie dostępnych online.

Jaka jest poprawna i aktualna strona Putlocker? 1

Jaki jest aktualny adres Putlockera?

Wielu twierdzi, że kopie Putlockera nie są tak dobre jak oryginalny Putlocker i że lepiej jest z niektórymi alternatywami.

Mimo to, jeśli pójdziesz do https://putlockers.cz/, będziesz mieć dostęp do szerokiej kolekcji filmów i programów telewizyjnych w witrynie z łatwym w użyciu interfejsem. To jest, jak tylko utworzysz darmowe konto, ponieważ transmisja jest dostępna tylko dla zarejestrowanych członków.

Kolejnym kierunkiem, w którym można znaleźć przydatne i łatwe do oglądania filmy, jest www.putlockers.how, ale wydaje się, że działa tylko wtedy, gdy wpiszesz nazwę żądanego filmu wraz ze słowami „putlocker online” w polu wyszukiwania swojej wyszukiwarki. W przeciwnym razie nie będzie można go znaleźć w wynikach wyszukiwania. Ponadto, jeśli chcesz oglądać programy telewizyjne, ten link nie będzie dla ciebie działał, oferuje tylko filmy. Jednak to ostatnie też.

Jaka jest poprawna i aktualna strona Putlocker? 2

Czy wirus Putlocker jest bezpieczny?

Innym problemem, który możesz mieć, jeśli chcesz oglądać darmowe filmy na Putlocker i podobnych stronach, jest złośliwe oprogramowanie. Urządzenie, na którym oglądasz filmy i programy telewizyjne, musi mieć niezawodny program antywirusowy, ponieważ odwiedzanie tych stron nie jest zbyt bezpieczne.

Dlaczego Putlocker nie zawiera żadnych mediów: przesyła tylko filmy z innych serwerów, więc nie ponosi odpowiedzialności za problemy z plikami, które zdecydujesz się otworzyć i wyświetlić na swoim urządzeniu.

Ponadto nigdy nie należy przekazywać informacji o karcie kredytowej ani systemie PayPal w witrynach takich jak Putlocker. Mogą wymagać rejestracji, ale nigdy nie płacą za usługę. Dlatego jeśli witryna internetowa prosi o podanie numeru karty kredytowej, należy natychmiast wyjść i znaleźć bezpieczniejszą opcję oglądania filmów.

Alternatywy dla Putlockera, które nie wymagają rejestracji

Jeśli nie chcesz się rejestrować na stronie internetowej i wolisz osoby, które mają bezpłatny dostęp do treści, oto lista alternatyw dla Putlockera. Nie wymagają rejestracji i oferują wyjątkowe i pełne listy filmów i programów telewizyjnych, od klasyków po najnowsze filmy:

  1. Popcornflix
  2. Film słoneczny
  3. 123 filmy
  4. SnagFilms
  5. Fmovies

Korzystanie z torrentów

Możesz również rozważyć tę opcję, jeśli jesteś wielkim fanem filmów i żadna z tych stron nie działa dla Ciebie.

Istnieje wiele doskonałych witryn, na których można pobierać filmy i napisy i cieszyć się nimi. Oto krótka lista najpopularniejszych:

  1. Zatoka Piratów
  2. 1337x
  3. LimeTorrents
  4. RARBG
  5. Zooqle

Znajdź swoją filiżankę herbaty

Każdy ma ulubiony sposób oglądania filmów: niektórzy wolą je pobierać, niektórzy płacą za usługę przesyłania strumieniowego, inni oglądają swoje ulubione programy telewizyjne online. Niezależnie od wybranej opcji upewnij się, że komputer i smartfon są zawsze chronione. Jeśli zainstalujesz dobrego programu antywirusowego, obejrzyj Putlocker i ciesz się nim, gdy domena nadal tam jest.

Wolisz Putlocker czy jakąkolwiek alternatywę?