Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jaka jest przyszłość Google z smartphones?

To prawda, że ​​nie możemy uznać Google za producenta numer jeden smartphones na świecie. Ale musimy przyznać, że Pixel nadal jest jednym z najbardziej udanych modeli. Jaka jest więc przyszłość Google w branży? smartphones?

Wielkie ambicje Google są tym, co wyznaczy jego przyszłość na terytorium smartphones

Najpierw zacznijmy rozmawiać o Pixelu 7, urządzenie, które zostało niedawno uruchomione. To bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku, ale nie będzie też najlepiej sprzedającym się urządzeniem.

W rzeczywistości Google nigdy nie planował osiągnąć tak wysokiego poziomu dzięki telefonom marki Pixel. Wielu uważa, że smartphones z Google są przeznaczone tylko dla fanów Androida.

Ale raport Nikkei zmienia nasze spojrzenie na Google i jego przyszłość w świecie smartphones. I to jest to, że firma wydaje się mieć bardzo ambitne cele, ponieważ w najbliższych latach planuje sprzedać więcej jednostek.

Piksel 7Przez Google

Wygląda na to, że ta zmiana zacznie się od Pixela 7ponieważ Google najwyraźniej poprosił dostawców o zbudowanie więcej niż 8 milion jednostek. Dla Google będzie to ogromny wzrost. Przede wszystkim dlatego, że produkcja Pixel 6 została zredukowana do ok. 7 milion jednostek.

Jednak najbardziej niesamowitą rzeczą w strategii Google jest to, co ma w zanadrzu na 2023 rok. Mówimy to, ponieważ firma planuje wprowadzić na rynek bardziej przystępny smartfon. Nie jest to zbyt zaskakujące, ale jest to ważny punkt wejścia na rynek.

Z drugiej strony niewiele wiadomo na ten temat, a osoby zaznajomione z tą sprawą zdają się oczekiwać, że tańszy Pixel pojawi się w pierwszych miesiącach 2023 roku.

Podsumowując, to jest przyszłość Google z smartphones: Firma planuje podwoić sprzedaż smartfonów w przyszłym roku. Ciekawie będzie zobaczyć, jak to wszystko się rozegra. Czy kupiłbyś tańszego Pixela?