Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jaka jest Twoja opinia na temat nowego iPhone’a 13 od Apple?

Zgodnie z oczekiwaniami, Apple 14 września ubiegłego roku przedstawił swoje wiadomości. Wśród nich oczywiście długo oczekiwany iPhone 13.

Po ponad tygodniu, aby lepiej poznać to nowe urządzenie, chcemy, abyś powiedział nam, co sądzisz o nowym iPhonie 13 od Apple. Uczestniczyć!
iPhone 13 pro

Jaka jest Twoja opinia na temat nowego iPhone’a 13 od Apple?

Po kilku wątpliwościach, czy Apple zaprezentuje iPhone’a 13 lub przeniesie się na iPhone’a 14, z powodów przesądów wszystko było jasne w ostatnim wydarzeniu marki Apple. Dlatego nowy iPhone 13 jest teraz rzeczywistością i po oficjalnej prezentacji na tych urządzeniach marki Apple napisano dużo atramentu.

Nowa linia obejmuje iPhone’a 13, iPhone’a 13 mini, iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max.

Jedną z najważniejszych nowości jest nowy SoC A15 Bionic, potężny procesor, który gwarantuje o 50% szybszy niż najszybszy procesor w konkurencji. Z kolei obiecuje również, że układ graficzny jest o 30% szybszy niż szybszy GPU konkurencji.

Obraz iPhone'a 13

z nowym smartphones, obszar przedniej kamery zajmuje teraz o 20% mniejszy obszar, pozostawiając więcej miejsca na ekran. W tym segmencie model podstawowy ma ekran o 6,1 cali, wersja mini to 5,4 cali, model Pro jest 6,1 cali, a wersja Pro Max ma 6,7 cale.

Kancelaria

Jeśli chodzi o fotografię, pojawiło się również kilka nowości, przy czym te wspólne różnią się między modelami. Podstawowy iPhone 13 jest wyposażony w nowy ultraszerokokątny aparat 12 MP, który może uchwycić o 50% więcej światła niż poprzedni model. Wprowadza również tryb kinowy w filmie, umożliwiając skupienie się na użytkowniku.

iPhone 13 Pro

IPhone Pro przynosi ze sobą trzy nowe aparaty: szeroki (szerokokątny), ultraszerokokątny (ultraszerokokątny) i teleobiektyw, ten ostatni o długości 77 mm z 3-krotnym zoomem optycznym, który może uchwycić ponad 92% światła.

Cena

Jeśli chodzi o cenę, iPhone 13 ma wartość bazową 929 euro, model mini zaczyna się od 829 euro, wersja Pro jest w sprzedaży od tego czasu 1.179 euro, a wariant Pro Max zaczyna się od 1279 €. Jako ciekawostkę dowiedz się, ile dni musisz pracować, żeby kupić iPhone’a 13.

Rekommenderad:  Kiedy jest ostatni dzień? Amazon dostarczy na czas na Boże Narodzenie?

Dlatego chcemy, abyś powiedział nam, co sądzisz o nowych telefonach od Apple.


Weź udział w naszym pytaniu w tym tygodniu

Pytanie w tym tygodniu:

Ładowanie ... Ładowanie …


W tym dziale zadajemy pytanie o aktualne, aktualne i przydatne tematy, aby poznać opinie i trendy naszych czytelników w świecie technologii, zwłaszcza w naszym kraju.

Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć temat, na który głosowaliśmy w naszych cotygodniowych pytaniach, po prostu zostaw komentarz z nim lub wyślij go na adres marisa.pinto@pplware.com.