Jakie będziesz produkty Apple przesłać do 2020 roku? Plotki zaczynają się zbierać…

A Apple Jest to jedna z największych firm technologicznych na świecie, a jej wydania zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem mediów. Oczekuje się, że do 2020 roku oprócz oczywistego iPhone'a zostaną wprowadzone kolejne produkty, które zintegrują go z nowymi segmentami rynku!

Poznaj najnowsze informacje i pogłoski o wydaniach Apple na przyszły rok, który może mieć dużą inwestycję w rzeczywistość rozszerzoną!

Jakie będziesz produkty Apple przesłać do 2020 roku? Plotki zaczynają się zbierać ...

W tym roku 2019 był rokiem sukcesu Apple. Firma Cupertino zaprezentowała produkty z trzeźwymi koncepcjami, które już były zgodne z przeszłością, ale z niezbędnymi ulepszeniami i najnowszymi technologiami, aby zaoferować użytkownikom to, co najlepsze.

Wyniki są widoczne, AirPods Pro to prawdziwy hit, a iPhone 11 jest jednym z najlepszych. smartphones współczesności. Pojawiły się również nowe usługi – które powinny również skupić się na 2020 r. – i odnowiony 16-calowy MacBook Pro, który otrzymał w tej chwili bardzo pozytywne recenzje!

Jakie będziesz produkty Apple przesłać do 2020 roku? Plotki zaczynają się zbierać… 1

Mimo to ważne jest, aby firma kierowana przez Tima Cooka nie przestała opracowywać nowych produktów i rozwiązań dla użytkowników. Dlatego oczekuje się, że rok 2020 będzie rokiem pełnym nowości i wejścia firmy w segmenty, w których obecnie nie jest obecny!

Nowy smartphones… Z pierwszym iPhone'em 2020 roku zostanie zaprezentowany w pierwszych miesiącach!

Gwarantuje się, że Apple uruchomi nowe iPhone'y. Następcy obecnych modeli powinni przynieść wiadomości, a niektóre są już znane! Tutaj w Pplware zebraliśmy już zestaw informacji opublikowanych do tej pory na temat iPhone'a 12… Sprawdź!

Oprócz wysokiej klasy oczekuje się również, że Apple wypuść smartfona o specyfikacjach identycznych jak w iPhone'ie 11, ale o bardziej przestarzałym designie i znacznie niższej cenie!

Ten terminal będzie następcą iPhone'a SE, ale z drastycznymi zmianami w wyglądzie zewnętrznym. Według najnowszych plotek projekt powinien być zgodny z liniami stosowanymi przez kilka lat, aż do iPhone'a. 8.

iPad Pro odnowiony z kamerami 3D

IPad Pro jest już jednym z najpotężniejszych tabletów na rynku, ale do 2020 roku powinien wznieść się na nowy poziom! Oprócz aktualizacji na chipie, pamięci i szybkości – oczekiwanych w każdej nowej wersji – oczekuje się, że nowy iPad Pro wprowadzi technologie, które będą bardziej wydajne niż kiedykolwiek!

Należą do nich kamery 3D do mapowania obiektów. Można to później wykorzystać do drukowania 3D, ale przede wszystkim do katapultowania rzeczywistości rozszerzonej… Oczekuje się, że będzie to jeden z głównych celów Apple do 2020 roku!

Jakie będziesz produkty Apple przesłać do 2020 roku? Plotki zaczynają się zbierać… 2

Tak więc iPad okazuje się kluczowym produktem w nowym kierunku Apple i mogą mieć technologie, które najpierw dotrą do iPhone'a. Mamy nadzieję zobaczyć, co przygotowała dla nas firma Tima Cooka, ale oczekiwania są wysokie!

Alternatywa dla płytki…

Kafelek to znana marka małych urządzeń, które mogą przyczepiać się do plecaków, kluczy i innych przedmiotów, aby otrzymywać powiadomienia, gdy je zostawiamy i być w stanie wykryć ich ostatnią znaną lokalizację. Na rynku istnieje kilka alternatyw, takich jak portugalska Lapa, którą Pplware zgłosiło z pierwszej ręki. Teraz Apple może być kolejną firmą technologiczną, która postawi na urządzenie w tym segmencie.

Jakie będziesz produkty Apple przesłać do 2020 roku? Plotki zaczynają się zbierać… 3

Znaleziono kilka referencji dla tego urządzenia „Tag1,1„W wersji beta iOS 13, w tym w aplikacji Znajdź moją. Według informacji przekazanych przez osoby blisko projektu, Apple uruchomi to urządzenie w prostym i minimalistycznym stylu. Ponadto układ U1 włożony do iPhone'a 11 może okazać się kluczowy dla korzystania z tego urządzenia.

Połączenie iPhone'a stanie się proste, podobnie jak w przypadku AirPods i HomePod, z dostępnymi Bluetooth LE i NFC. Jeśli chodzi o działanie, będzie on w pełni zintegrowany z aplikacją „Find My” i będzie miał funkcje identyczne z funkcjami konkurencji. W tym przypadku zaletą jest potencjalna społeczność użytkowników, którą można połączyć, a tym samym przenieść zdolność wyszukiwania zagubionych obiektów na nowy poziom.

Usługi, zegarki i okulary?

Oprócz wszystkich wspomnianych do tej pory, Apple Nadal powinieneś dużo inwestować w usługi… Coś, co kiedyś było oczywistą rzeczywistością w 2019 roku!

The Apple Watch Nadal powinieneś zobaczyć następcę bez dużej ilości informacji. Niemniej jednak technologiczny gigant nadal mógł wejść na rynek rzeczywistości rozszerzonej ze swoimi słynnymi okularami! Do takiego produktu podchodzono od dawna, ale w tej chwili nie został on oficjalnie ogłoszony.

Ze wszystkich wiadomości, że Apple może przedstawić, co Cię najbardziej ciekawi? Udostępnij w komentarzach!