Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jakie jest najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jakie jest najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego?

Urządzenia do przesyłania strumieniowego mogą zamienić zwykły telewizor w inteligentny telewizor, który może przesyłać strumieniowo programy i filmy, odtwarzać muzykę i zapewniać sterowanie bez użycia rąk. Ale przy tak wielu opcjach na rynku wybór właściwej może wydawać się przytłaczający.

Życie jest złożone, ale Twoja technologia nie musi taka być. Tutaj, w firmie AKKO, nasi eksperci nieco ułatwiają dzień, odblokowując i upraszczając moc technologii domowej — niezależnie od tego, czy potrzebujesz przyspieszyć swój wolny laptop, czy PS4 się nie włącza. Oto ich przewodnik po wszystkim, co musisz wiedzieć o urządzeniach do przesyłania strumieniowego.

Jak wybrać najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego

Oto zestawienie niektórych najpopularniejszych wyborów, abyś mógł zdecydować, co Ci odpowiada. Chociaż funkcje tych urządzeń do przesyłania strumieniowego różnią się, wszystkie oferują dostęp do dużych bibliotek treści z ekskluzywnymi tytułami.

Chromecast z Google TV

Cena detaliczna: 49,99 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Zawiera pilota głosowego

Chromecast® z Google TV™ pozwala łatwo przesyłać strumieniowo programy, filmy i muzykę, którą kochasz. Wystarczy podłączyć go do portu HDMI telewizora i połączyć się z Wi-Fi, aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe. A jeśli już używasz a Google AssistantGłośnik obsługujący technologię ® umożliwia sterowanie telewizorem bez użycia rąk. Nawet jeśli nie masz tej opcji, Chromecast z Google TV to świetna wartość w przystępnej cenie dla tych, którzy chcą przesyłać strumieniowo filmy i programy.

Amazon Fire TV Stick

Cena detaliczna: 49,99 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Zawiera pilota głosowego Alexa

Kolejnym dobrym, niedrogim urządzeniem do przesyłania strumieniowego jest Amazon™ Fire TV™ Stick. Pozwala z łatwością przesyłać strumieniowo filmy, programy i programy telewizyjne na żywo. Ponadto można go przenosić, więc możesz zabrać go ze sobą na wakacje lub przenieść do innego telewizora w domu. To może być dobra opcja dla Amazon Członkowie Prime® lub osoby rozważające subskrypcję, ponieważ członkostwo daje dostęp do dodatkowych funkcji.

Rekommenderad:  Jakie wieści przynoszą 4 Od lipca do Fortnite? Kapitan Ameryka!

Amazon Fire TV Sześcian

Cena detaliczna: 119,99 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Zawiera pilota głosowego Alexa

A Fire TV Cube™ oferuje wszystkie wspaniałe funkcje an Amazon Fire TV Stick. Główny powód, dla którego jest droższy: zapewnia również kontrolę nad telewizorem bez użycia rąk za pośrednictwem Alexy, Amazon wirtualnego asystenta, nawet gdy telewizor jest wyłączony. Jeśli chcesz zrobić więcej niż przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy i filmy Amazon i innych usług i nie trzeba łatwo przenosić urządzenia między wieloma telewizorami, może to być świetne urządzenie dla Ciebie.

Roku Express 4k

Cena detaliczna: 39,99 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Zawiera pilota głosowego

Jedna z najtańszych opcji na rynku, tzw Roku® Express 4K to prosty sposób na strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych, programów i filmów na żywo. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć pudełko do telewizora za pomocą dołączonego przewodu HDMI i zalogować się do Wi-Fi. Chociaż pudełko nie jest duże, nie jest tak łatwe do zabrania w podróż jak pamięć USB, więc jest to lepsza opcja dla tych, którzy chcą go podłączyć i zostawić.

Roku Streaming Stick 4K+

Cena detaliczna: 69,99 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Zawiera pilota głosowego

Jak Amazon Fire TV Kij, tzw Roku Streaming Stick 4K+® jest łatwy w transporcie i sprawia, że ​​strumieniowe przesyłanie programów i filmów jest proste. Jest droższy niż Roku Express 4K, ponieważ oferuje szerszy zasięg łączności Wi-Fi — więc jeśli w niektórych miejscach masz słaby bezprzewodowy internet, może to być warte dodatkowych pieniędzy.

Roku Ultra

Cena detaliczna: 99,99 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Zawiera pilota głosowego

Rekommenderad:  Jak dobry jest Autodesk SketchBook?

Najpotężniejszy odtwarzacz Roku, Ultra, jest wyposażony we wszystkie funkcje przesyłania strumieniowego innych urządzeń, a także lokalizator zgubionego pilota, słuchawki oraz obraz Cinematic Dolby Vision® i dźwięk Dolby Atmos®. To dobra opcja dla tych, którzy chcą większej wygody i funkcji, a nie tylko sposobu na strumieniowe przesyłanie programów i filmów.

Pasek strumieniowy Roku

Cena detaliczna: 129,99 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Działa jako samodzielny głośnik Bluetooth® | Zawiera pilota głosowego

Dzięki przesyłaniu strumieniowemu 4K i dźwiękowi premium w jednym, Roku Streambar® jest świetny dla melomanów i audiofilów, pozwalając im cieszyć się ulubionymi utworami i przesyłać strumieniowo wideo z jednego urządzenia wyposażonego w głośnik Bluetooth. Jeśli dobra jakość dźwięku i obrazu jest dla Ciebie naprawdę ważna, może to być warte swojej ceny.

Apple TV®

Cena detaliczna: 179 USD | Łączy się przez HDMI | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K | Zawiera pilota głosowego Siri

The Apple® pole strumieniowe oferuje najpopularniejsze aplikacje i usługi rozrywkowe, dzięki którym możesz cieszyć się telewizją na żywo, filmami i programami. Można go również używać do grania w gry Apple Arcade® i strumień Apple Fitness+℠ treningi na dużym ekranie. Jest świetny dla Apple lojalistów i techników inteligentnego domu, ponieważ może służyć jako hub HomeKit®, który pozwala kontrolować inteligentne urządzenia domowe za pomocą wszystkich Apple urządzenia.

Xbox One S

Cena detaliczna: 299,99 USD | Umożliwia gry online i przesyłanie strumieniowe | Przesyła strumieniowo wideo HD i 4K

Idealny dla gracza, który nie chce śledzić innego urządzenia Xbox One® S podwaja się jako urządzenie do przesyłania strumieniowego. Jest to najdroższa opcja na liście, więc możesz chcieć trzymać się strumieniowego kija lub pudełka, chyba że gra jest dla Ciebie najważniejsza.

Przesyłaj strumieniowo bez problemów

Chroń swoje urządzenie do przesyłania strumieniowego — a także całą swoją ulubioną technologię domową — za mniej niż $1 dziennie z AKKO Home+. Otrzymasz nie tylko szybką naprawę w razie potrzeby, ale także dostęp do naszych zaufanych ekspertów technicznych, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, od rozwiązywania problemów z urządzeniem po instalowanie aplikacji do przesyłania strumieniowego. Dowiedz się więcej o zasięgu AKKO Home+ i o tym, jak możesz uzyskać spokojną ochronę elektroniki.

Rekommenderad:  Najlepsze praktyki e-mail marketingu w 2023 roku: 5+ Sposoby na uzyskanie najlepszego zwrotu z każdej zainwestowanej złotówki