Jakie są smartphones z najlepszym aparatem 2019?

Aparat jest jednym z najważniejszych elementów naszego smartphones. Obecnie fotografujemy wszystko i chcemy, aby najwyższa jakość była reprodukowana w publikowanych i udostępnianych treściach. DxoMark słynie z recenzji i wybrał już najlepsze z 2019 roku.

Poznaj tę listę, która jest podzielona na kilka kategorii… Od najlepszego zoomu, najlepszego filmu, najlepszego przedniego aparatu po idealne selfie!

Jakie są smartphones z najlepszym aparatem 2019? DxoMark ma już twój wybór

DxoMark jest jednym z najbardziej zaufanych i zaufanych specjalistów od fotografii i mediów wideo. Oczywiście ich analiza nie reprezentuje uniwersalnych prawd… Pozostaje jednak jednym z odniesień, gdy chce się skupić na fotograficznych atrybutach urządzenia.

The smartphones w 2019 r. przeanalizowano ich kilka, a teraz dokonano wyboru spośród najwybitniejszych. Lista jest pełna wagi ciężkiej, która wprowadziła na rynek najlepszych producentów!

Najlepszy aparat ogólnie…

Pod tym względem, co jest chyba najważniejsze ze wszystkich… Mamy remis! DxoMark bierze pod uwagę Huawei Mate 30 Pro i Xiaomi Mi Note 10) wyróżniał się spośród innych, ale ostatecznie uzyskał ten sam wynik końcowy.

Huawei Mate 30 Pro

Według publikacji Huawei oferuje nieco lepsze możliwości fotograficzne ze względu na mniejszy szum w słabym świetle, ale dodaje, że Xiaomi lepiej nadaje się do powiększania i zapewnia lepszą jakość wideo.

Najlepiej nagrywać wideo

Pod względem wideo, który jest niezwykle ważny dla YouTuber i innych twórców tego formatu, pojemność iPhone'a 11 Pro Max jest podkreślona.

Jakie są smartphones z najlepszym aparatem 2019? 1

Ten smartfon, który cieszy się dużym uznaniem za jakość ogólnego i pełnego komfortu użytkowania, który oferuje, został dziś sprawdzony tutaj na Pplware! Sprawdź nasz werdykt w sprawie tego sprzętu, który według DxoMark jest obecnie najlepszym nagraniem wideo.

Smartfon z najlepszym zoomem…

Powiększ smartphoneskilka lat temu było praktycznie niemożliwe lub złej jakości. Możliwości przyzwoitego zoomu ograniczono do bardzo specyficznych urządzeń, takich jak Nokia Lumia 1020. Niemniej jednak technologia ewoluowała i dziś mamy smartphones z zoomem optycznym na rynku! W tej grupie wyróżnia się pozytywem Xiaomi Mi Note 10

Jakie są smartphones z najlepszym aparatem 2019? 2

Oprócz Xiaomi innym wyróżniającym się smartfonem był Huawei P30 Pro. Oba mają najlepsze obecnie możliwości zoomu, a Huawei używa obiektywu peryskopu, podczas gdy Xiaomi używa dwóch teleobiektywów.

Ultra kątowy dla większej akcji

Czujniki ultra-kątowe są również coraz bardziej obecne w naszym smartphones. Szeroki kąt widzenia pozwala uchwycić więcej elementów na zdjęciu. W tym parametrze i według DxoMark najlepszy jest Samsung Galaxy Uwaga 10 +.

Jakie są smartphones z najlepszym aparatem 2019? 3

Ten smartfon, który jest obecnie flagowym smartfonem wiodącego producenta, został już sprawdzony przez Pplware! W analizie, zgodnie z oczekiwaniami, wzięliśmy pod uwagę wyniki fotograficzne, które można zobaczyć!

Najlepsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia

Warunki słabego oświetlenia są elementarne i bardzo ważne przy ocenie dobrego aparatu. Zwłaszcza w czujniku smartfona – dostosowanym do pracy w najróżniejszych środowiskach – tutaj wyróżnia się jakość czujnika, obiektywu i przetwarzania obrazu przez oprogramowanie.

Jakie są smartphones z najlepszym aparatem 2019? 4

Jak wspomniano powyżej, Huawei Mate 30 Pro wyróżnia się pod tym względem. Ich możliwości fotograficzne są brutalne i zrównoważone. Obecnie jest w sprzedaży w Hiszpanii… Kiedy w Portugalii?

Najlepszy przedni aparat do idealnego selfie…

W dobie sieci społecznościowych przednie aparaty fotograficzne są znacznie bardziej przydatne niż wykonywanie połączeń wideo. Dlatego aparatem, który obecnie gwarantuje najlepszą jakość pod tym względem, jest Samsung Galaxy Uwaga 10 +.

Jakie są smartphones z najlepszym aparatem 2019? 5

Czy zgadzasz się z tym wyborem? Jakie elementy zmieniły się na twoim smartfonie? Podziel się swoją opinią w komentarzach!