Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jakie są średnie oszczędności według wieku?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jakie są średnie oszczędności według wieku?

Istnieje wiele powodów — i wiele sposobów — aby oszczędzać. Jednak dla tych, którzy szukają punktu odniesienia, ile powinni byli zaoszczędzić w określonym wieku, sprawy stają się trudne. Średnie oszczędności według wieku to trudna miara, ponieważ istnieje tak wiele zmiennych, które składają się na taką liczbę.

Znaczenie oszczędzania na przyszłość

Życie może toczyć się szybko. Na przykład średni koszt samego urodzenia dziecka może wynosić od $5000 do 14 500 dolarów, nie mówiąc już o kosztach wychowania dziecka do końca życia.

A jeśli to dziecko chce uzyskać stopień naukowy, patrzysz na zupełnie nowy park oszczędnościowy, ponieważ koszt edukacji w college’u może wynosić od około 40 000 $ do ponad 100 000 $.

Jest jeszcze jeden ważny powód, aby oszczędzać na przyszłość: ludzie żyją dłużej. Według badania przeprowadzonego w 2019 r. przez Aegon Center for Longevity, Transamerica Center for Retirement Studies i Instituto de Longevidade Mongeral Aegon w Brazylii, tylko 36% amerykańskich pracowników jest „bardzo przekonanych, że będą mogli wygodnie przejść na emeryturę”. Na całym świecie liczba ta wynosi zaledwie 29%.

Niedobór oszczędności

Liczba Amerykanów, którzy byliby w stanie pokryć nieoczekiwany $1Według corocznych badań Bankrate od 2014 r. wydatki w wysokości od 37% do 41% utrzymywały się na stałym poziomie.

Rezerwa Federalna zauważa, że ​​30% wszystkich Amerykanów nie ma wystarczających oszczędności w gotówce, aby pokryć nawet 400-dolarowy wypadek. A najnowsze badanie Bankrate pokazuje, że prawie jeden na pięciu Amerykanów nie ma żadnych oszczędności na pokrycie nagłych wydatków.

Migawka oszczędności typowego amerykańskiego gospodarstwa domowego

Ankieta Fed dotycząca finansów konsumenckich z 2019 r. pokazuje, że typowe amerykańskie gospodarstwo domowe ma dolary5300 na koncie oszczędnościowym w banku lub kasie oszczędnościowo-kredytowej. Jednak liczba ta różni się znacznie w zależności od wieku i liczby osób w gospodarstwie domowym.

Średnie oszczędności dla osób w wieku 35 lat i młodszych

Według ankiety przeprowadzonej przez Fed, Amerykanie w wieku poniżej 35 lat mieli średnie saldo konta oszczędnościowego w wysokości 11 200 USD.

Ponieważ jest to tak duży przedział wiekowy, który może przechylić się od nastolatków, którzy właśnie ukończyli szkołę średnią, przez niedawnych absolwentów college’u, po młodych profesjonalistów z wieloletnią pracą, trudno jest ustalić, gdzie może być średnia.

Zwykle sugeruje się, aby na koncie awaryjnym mieć od trzech do sześciu miesięcy wydatków. Przynajmniej dążąc do posiadania $1,000 pod ręką na koncie oszczędnościowym na nieoczekiwane wydatki jest zalecane.

Rekommenderad:  15 pomysłów na biznes związany z nieruchomościami

Fundusze emerytalne sponsorowane przez pracodawców, takie jak IRA lub 401 (k), mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób, które są gotowe wyznaczyć sobie długoterminowe cele w zakresie oszczędzania na emeryturę.

Minimalne wniesienie kwoty, którą firma dopasuje, jest dobrym sposobem na zapewnienie potencjalnych przyszłych oszczędności, dzięki oprocentowaniu składanemu. Dla porównania, średnie oszczędności 401 tys. dla osoby w wieku od 20 do 29 lat w 2019 r. wyniosły 10 500 USD.

Średnie oszczędności według wieku: od 35 do 44 lat

Badanie Rezerwy Federalnej dotyczące finansów konsumenckich z 2019 r. wykazało, że Amerykanie w wieku od 35 do 44 lat mieli średnie saldo konta oszczędnościowego w wysokości 27 900 USD. Osoby w tym przedziale wiekowym są już w dorosłości. Na tym etapie życia rozsądnie jest oszczędzać na koncie oszczędnościowym od trzech do sześciu miesięcy, aby pokryć koszty wszystkiego, od wypadku po utratę pracy.

Teraz może być również czas, aby pomyśleć o dywersyfikacji portfela finansowego i ewentualnie inwestowaniu na giełdzie lub w nieruchomości.

Ponownie, w celach informacyjnych, gdzie dana osoba może chcieć być w celu oszczędzania na emeryturę, średnie oszczędności 401 000 dla osoby w wieku od 30 do 39 lat w 2019 roku wyniosły 38 400 USD.

Średnie oszczędności według wieku: od 45 do 54 lat

Według badania Fed z 2019 r. osoby w wieku od 45 do 54 lat miały średnie saldo konta oszczędnościowego w wysokości 48 200 USD.

W tym momencie powszechne porady finansowe mówią, że 50-latek powinien mieć co najmniej sześciokrotność swojej rocznej pensji, jeśli zamierza przejść na emeryturę w wieku 67 lat.

A w wieku od 40 do 49 lat osoba może chcieć osiągnąć średnie oszczędności emerytalne, które wynoszą 93 400 USD.

Średnie oszczędności według wieku: od 55 do 64 lat

Badanie Fed z 2019 r. wykazało, że Amerykanie w wieku od 55 do 64 lat mieli średnie saldo konta oszczędnościowego w wysokości 57 800 USD.

Ponieważ jest to czas, w którym większość Amerykanów czeka na emeryturę za kilka lat, zazwyczaj dobrym pomysłem jest zwiększenie oszczędności, w szczególności oszczędności emerytalnych, na wysokich obrotach.

Dzieje się tak, ponieważ podczas gdy młodsi ludzie mogą wpłacać 19 500 USD rocznie na konto 401 (k), osoby w wieku powyżej 50 lat mogą wpłacać dodatkowe $6500. Nazywa się to wkładem wyrównawczym.
Średnie konto oszczędności emerytalnych dla osoby w wieku od 50 do 59 lat w 2019 roku wynosiło 160 000 USD. Należy zauważyć, że wyjęcie gotówki przed ukończeniem 59 i pół roku życia może oznaczać kary podatkowe.

Rekommenderad:  Jakie są dane demograficzne poszczególnych sieci społecznościowych?

Średnie oszczędności według wieku: 65 lat i więcej

To wtedy oszczędności naprawdę osiągają szczyt dla przeciętnego Amerykanina. Badanie Rezerwy Federalnej dotyczące finansów konsumentów z 2019 r. wykazało, że Amerykanie w wieku od 65 do 74 lat mieli średnie saldo konta oszczędnościowego w wysokości 60 400 USD.

Jednak ta liczba oszczędności spada z czasem. Według badania, Amerykanie w wieku powyżej 75 lat mieli średnie saldo konta oszczędnościowego w wysokości 55 600 USD.

Ten spadek pokazuje, jak ważne jest stworzenie budżetu emerytalnego i trzymanie się go, aby mieć wystarczająco dużo oszczędności na tak długo, jak to konieczne.

Ale przed przejściem na emeryturę spróbuj osiągnąć średnią liczbę oszczędności emerytalnych w 2019 r. dla osób w wieku od 60 do 69 lat, która wynosiła 182 100 USD.

Oszczędzaj trochę więcej

Osiągnięcie określonych celów oszczędnościowych nie musi być skomplikowane. Oznacza to po prostu odrobienie pracy domowej, planowanie strategii i pilne zajmowanie się finansami osobistymi.

Pierwszym krokiem do większego oszczędzania jest przeanalizowanie bieżących wydatków, aby zobaczyć, co można ograniczyć lub całkowicie wyciąć, aby zrobić więcej miejsca na oszczędzanie. Oznacza to tworzenie miesięcznego budżetu osobistego i śledzenie bieżących wydatków osobistych.

Aby śledzić wydatki, osoba może utworzyć arkusz kalkulacyjny programu Excel i wyszczególnić wszystkie wydatki według kategorii, takich jak artykuły spożywcze, rachunki telefoniczne, wydatki na samochód, mieszkanie, medycyna, rozrywka i inne w ciągu miesiąca, wypełniając go każdym wydanym dolarem, aby zobaczyć gdzie idą pieniądze.

Aby nieco ułatwić ten proces, SoFi oferuje SoFi Relay, który pozwala użytkownikom połączyć wszystkie swoje konta z jednym mobilnym pulpitem nawigacyjnym i śledzić nawyki związane z wydatkami w czasie rzeczywistym.

Po upływie miesiąca następnym krokiem jest spojrzenie wstecz na listę wydatków. Czy było coś, co Cię zaskoczyło? Chodzisz do kawiarni częściej niż to konieczne? A co z karnetem na siłownię — czy rzeczywiście się przyzwyczaił? Nadszedł czas, aby stać się trochę bezlitosnym.

Po ustaleniu, co zostało, spróbuj wdrożyć ogólny schemat finansowy, taki jak zasada 50/30/20. Oznacza to, że zwykle 50% dochodu po opodatkowaniu przeznacza się na podstawowe wydatki, takie jak jedzenie i czynsz, a 30% na wydatki uznaniowe, takie jak wieczory w kinie lub na koncertach. Ostatnie 20% należy do celów konta oszczędnościowego i emerytalnego.

Rekommenderad:  Podatek: możesz opróżnić swoje konto, jeśli podatki nie są płacone

Teraz nadszedł czas, aby wykazać się kreatywnością i zaoszczędzić jeszcze więcej na przyszłość. Można to zrobić, po prostu wpłacając więcej gotówki na konto oszczędnościowe lub emerytalne bezpośrednio z wypłaty. W ten sposób wygląda to tak, jakby gotówka nigdy nie istniała.

Ci, którzy chcą zaoszczędzić jeszcze kilka dolców co miesiąc, mogą to również zrobić, pozbywając się niepotrzebnych wydatków, takich jak powtarzające się płatności za aplikacje, z których mogą już nawet nie korzystać. Ale zamiast wkładać tę gotówkę do kieszeni dla zabawy, rozważ skierowanie tej gotówki na oszczędności.

Nadal czujesz szczyptę i tak naprawdę nie masz miejsca, aby zaoszczędzić więcej z budżetu? Prawie 69% Amerykanów żyje od wypłaty do wypłaty i może chcieć rozważyć znalezienie sposobów na zarobienie dodatkowego dochodu, jeśli nie ma już nic do cięcia w budżecie.

Praca w niepełnym wymiarze godzin za pośrednictwem aplikacji takich jak Uber, Lyft lub Taskrabbit pozwala ludziom ustalać własne godziny pracy i zarabiać dodatkowe dochody w oparciu o to, ile czasu mogą poświęcić na pracę w niepełnym wymiarze godzin. Inne opcje mogą obejmować niezależną pracę w fotografii, pisaniu lub innych sztukach twórczych.

Spraw, aby Twoje oszczędności pracowały jeszcze ciężej

Jest jeszcze jeden sposób, aby zacząć zarabiać więcej pieniędzy na koncie oszczędnościowym i na przyszłość, który nie wymaga prawie żadnej pracy: rejestracja w celu inwestowania online w SoFi Invest®.

Za pomocą konta użytkownicy mogą handlować akcjami i funduszami ETF, handlować kryptowalutami, a nawet uruchamiać zautomatyzowany program inwestycyjny, aby wszystko było szybsze i łatwiejsze niż samotne działanie.

A dla tych, którzy czują się trochę wrażliwi na punkcie inwestowania, to jest w porządku. SoFi Invest daje użytkownikom możliwość inwestowania w mniejsze kwoty, na przykład kupowanie ułamkowych udziałów za pomocą SoFi Stock Bits, co daje użytkownikom możliwość kupowania i sprzedawania ułamkowych udziałów.

Zainwestowanie trochę teraz może znacznie pomóc w oszczędzaniu na jutro, w przyszłym roku i na szczęśliwą emeryturę w przyszłości.

Table of Contents