Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jakie są szczyty 4 Rozszerzenia Poshmark dla Chrome w 2023 roku?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jakie są szczyty 4 Rozszerzenia Poshmark dla Chrome w 2023 roku?

Chcesz wiedzieć, jak szybko sprzedawać i kupować artykuły modowe? I jak to zrobić w przyjemny sposób? Wtedy narzędzie, które mam zamiar udostępnić, będzie miało dla ciebie sens.

Większość firm modowych zmaga się z jednoczesnym tworzeniem ubrań i zarządzaniem swoją działalnością. Nawet kupujący są zdezorientowani przy podejmowaniu decyzji, którą tkaninę kupić. Lub gdy chcą wystawić swoje stare ubrania na sprzedaż.

Poshmark to rozwiązanie koszmaru każdej fashionistki. Więc nie musisz się znowu martwić.

W tym poście zaznaczę górę 5 Rozszerzenia Chrome Poshmark w 2021 roku.

Ale najpierw zróbmy szybkie głębokie nurkowanie w puli Poshmark.

Co to jest Poshmark?

Poshmark to platforma, która łączy oddanych miłośników mody z branżą modową, osobami lub stylami, które podziwiają. Dzięki temu możesz robić zakupy w przyjemny i łatwy sposób. Ty też możesz zostać sprzedawcą, wystawiając na sprzedaż swoje stare ubrania.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się modą, czy jesteś zwykłym miłośnikiem mody, który chce zaryzykować biznesową stronę swojej miłości – możesz nauczyć się sprzedawać na Poshmark.

Jak sprzedawać na Poshmark

Poshmark ma ponad 60 milionów członków w swojej społeczności. Jest tam ponad 100 milionów przedmiotów na sprzedaż. Sprzedawanie na platformie jest dość łatwe.

W 60 sekund lub mniej możesz wystawić swoje produkty na sprzedaż poprzez:

1) Za pomocą telefonu zrób zdjęcie produktu, który chcesz sprzedać.

2)Wypełnienie opisu produktu i

3) Ustalenie ceny.

W ten sposób potencjalni nabywcy identyfikują przedmiot, czytają o jego wyjątkowości i decydują, czy są odpowiednimi nabywcami.

Ale Poshmark to nie jedyny rynek artykułów modowych. Zapomniałeś o eBayu?

eBay to znany rynek sprzedaży przedmiotów. Ale oto czym różni się od Poshmark.

Poshmark kontra eBay

Poshmark jest znany z artykułów modowych i akcesoriów, podczas gdy eBay to rynek artykułów ogólnych, od artykułów gospodarstwa domowego po odzież i elektronikę.

Rekommenderad:  QUIKR gra Kupidyna w Walentynki

Możesz trzymać się bardziej ukierunkowanej platformy, takiej jak Poshmark, jeśli zajmujesz się wyłącznie modą.

Firmy korzystające z usługi Poshmark co miesiąc mogą wymieniać swoje produkty za darmo i mogą to robić dla jak największej liczby produktów. W przeciwieństwie do serwisu eBay, który umożliwia wyświetlanie 50 bezpłatnych ofert miesięcznie i prośby o zapłatę od pozycji 51. i wyższych. Opis produktu jest łatwiejszy na Poshmarku, ale to piekielna robota – bardzo czasochłonna na eBayu.

Poshmark jest płynny i łatwy do szybszego kupowania i sprzedawania. Jeśli jednak potrzebujesz większej funkcjonalności, wybierz eBay.

Poshmark zapewnia również liczne funkcje sprzedaży, takie jak prywatne rabaty, rabaty na wielokrotne zakupy i uwierzytelnianie.

Opłaty są ważne dla Twojej firmy. W sytuacji, gdy Poshmark pobiera $20,29 za zakupy między $1 i 15 USD i robi 20% za sprzedaż powyżej 15 USD, eBay pobiera aż 10% prowizję od sprzedaży, a to nie obejmuje innego 3% Opłata transakcyjna PayPal.

Oznacza to, że eBay może być lepszy, jeśli sprzedajesz drogie przedmioty.

Szczyt 5 Rozszerzenia Poshmark do Chrome w 2023 roku?

Tak elegancka, jak aplikacja Poshmark na smartfonie, możesz uzyskać prawie podobny efekt, jeśli używasz rozszerzenia Poshmark Chrome na swoim komputerze.

Oto Top 5 Rozszerzenia Chrome firmy Poshmark.

marka pocztowa | Narzędzia do szafy

Narzędzie szafy Poshmark umożliwia udostępnianie produktów modowych, zdobywanie obserwujących i zwiększanie sprzedaży w Poshmark. Możesz to zrobić automatycznie podczas instalowania rozszerzenia Chrome. Pojawia się, gdy logujesz się do Poshmark.

Narzędzie pozwala również udostępniać informacje z wykazu marek lub kanałów informacyjnych bez stresu związanego z logowaniem. Korzystanie z niego pomoże Ci więc zaoszczędzić czas i skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Cechy.

 • Pozwala na automatyczne prezentowanie ofert osobom lubiącym.
 • Pozwala zaplanować udostępnianie i oferowanie polubień.
 • Możesz udostępniać elementy bezpośrednio swoim obserwatorom.
 • Pozwala uporządkować szafę.
 • I automatycznie rozwiązuje captchas (przez 2Captcha).
Rekommenderad:  Jak stworzyć biznesową wiadomość na Święto Dziękczynienia dla swojej marki za pomocą serwisu Canva

Cennik.

Szafa Narzędzia ma 7-dniowy bezpłatny okres próbny. A oferta premium jest wyceniana na 29,99 USD miesięcznie.

Prosty Posher

Simple posher to kolejne rozszerzenie Poshmark do Chrome, które pomaga zautomatyzować całą aktywność Poshmark, dzięki czemu możesz rozwijać swoją firmę. Dzięki temu narzędziu nie musisz zawracać sobie głowy sprzedażą na Poshmark, ponieważ połączy się ono z Twoimi klientami i zaangażuje ich we wspaniałą podróż klienta.

Podczas wyznaczania liczby artykułów narzędzia umożliwiają losowe przydzielanie zamówień z szafy od góry do dołu, dzięki czemu Twoje pliki danych są stale aktualizowane.

Cechy.

 • To narzędzie umożliwia udostępnianie przedmiotów z szafy Twojej lub innych osób, kanałów informacyjnych i imprez.
 • Pozwala automatycznie śledzić i przestać obserwować kogokolwiek z kanałów informacyjnych, imprez lub strony.
 • Ta funkcja zwraca wsparcie, udostępniając i śledząc aktywność tych, którzy śledzą lub lubią Twoją aktywność.

Cennik.

Rozszerzenie Poshmark dla Chrome można wypróbować za darmo, ale kosztuje $90,99 miesięcznie za funkcje premium.

Bot szafy Poshmark

Łatwy w obsłudze bot Poshmark Closet to rozszerzenie Chrome, które ułatwia Twoją aktywność w Poshmark. Jest to dość minimalne narzędzie, które pozwala jedynie zautomatyzować udostępnianie i śledzenie na Poshmark.

To narzędzie ułatwia automatyzację działań Poshmark, dzięki czemu możesz skupić się na swoim rdzeniu, czyli tworzeniu nowych przedmiotów. Zasadniczo jest to wirtualna pomoc Poshmark, która udostępnia Twoją szafę, pomaga śledzić użytkowników i zwiększa sprzedaż produktów w Poshmark.

Cechy.

 • To rozszerzenie do Chrome pozwala bezpłatnie udostępniać swoje produkty na Poshmark.
 • Pozwala również na bezstresową edycję opisu
 • Posiada bezpłatny ogranicznik zadań, który pozwala kontrolować aktywność bota na Twoim koncie.
 • Pozwala także mierzyć i śledzić swój wzrost, wyświetlając spersonalizowane statystyki
 • Możesz także użyć narzędzia do zaplanowania udostępniania na swoim koncie.
 • Inne maniakalne zadania, takie jak porządkowanie szafy, udostępnianie zwrotne i pasek postępu zadań, są dostępne w tym narzędziu.
Rekommenderad:  Arkusze Google a Excel: co jest dla Ciebie odpowiednie? [2023]

Cennik.

Poshmark Closet Bot jest darmowy.

Narzędzia Poshmark: PoshAccess Lite

Rozszerzenie Posh Access Lite Poshmark Chrome pomaga wykonywać powtarzalne zadania, które pochłaniają Twój czas w Poshmark. Oszczędza to wysiłku fizycznego i psychicznego, automatyzując udostępnianie i śledzenie działań na platformie.

Dzięki temu możesz stale udostępniać produkty w swoich kanałach, zapętlając swoją aktywność w szafie, aż odświeżysz stronę. To narzędzie pomaga zidentyfikować proces, podświetlając aktywny element, który automatycznie odsuwa się po zakończeniu udostępniania.

Cechy.

 • To narzędzie pozwala zautomatyzować wszystkie zadania w Poshmark.
 • Pozwala także na ciągłe udostępnianie przedmiotów i informuje o tym, co aktualnie dzieje się na imprezie.
 • To narzędzie informuje Cię o wszystkich Twoich działaniach w czasie rzeczywistym.
 • Poza tym automatycznie organizuje twoją szafę, oferuje wiele opcji udostępniania jako „udostępnij wszystko na raz” lub „udostępnij w bitach”.

Cennik.

Rozszerzenie Posh Access Lite do przeglądarki Chrome jest bezpłatne.

Końcowe przemyślenia

Narzędzia te mają swoje mocne i słabe strony. Twój wybór powinien zależeć od Twoich potrzeb i tego, jak to działa dla Twojej firmy.

Jednak, aby czerpać trwałe korzyści z platformy Poshmark, niezależnie od wybranej platformy, należy upewnić się, że jakość zdjęć produktów jest na najwyższym poziomie, a kreatywne opisy również są świetne.

Poza korzystaniem z Poshmark powinieneś sprawdzić Group Leads, a Facebook system automatyzacji grup, który dba o Twój biznes, podczas gdy Ty spędzasz czas z rodziną.