Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jakie są szczyty 7 Facebook Rozszerzenia dla Chrome?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jakie są szczyty 7 Facebook Rozszerzenia dla Chrome?

Ponieważ nasze życie wciąż przeplata się z niekończącymi się zadaniami, potrzebujemy prostych narzędzi, które zapewnią wygodę i elastyczność w osiąganiu rezultatów. Wszyscy korzystają z informacji lub aktualizacji dotyczących edukacji, finansów, hotelarstwa, rozrywki, biznesu i opieki zdrowotnej Facebook cały czas.

Według marketingu cyfrowego Zephoria, 1Średnio loguje się 0,66 miliarda ludzi Facebook i są uważani za aktywnych użytkowników dziennie. To reprezentuje 9% wzrost wyników rok do roku. PR Newswire dodał, że są 20,26 miliarda telefonów komórkowych Facebook aktywnych użytkowników.

Nie zmienia to jednak faktu, że 10,47 miliarda ludzi aktywnie korzysta Facebook na ich pulpicie. Ten zestaw użytkowników albo używa Facebook w Google Chrome, Apple Safari, Microsoft Edge, Opera lub Mozilla Firefox. To powiedziawszy, Google Chrome jest zdecydowanie najczęściej używaną przeglądarką internetową, ponieważ jest używana przez ponad połowę całego ruchu internetowego.

Źródło: doradca techniczny

Aby spersonalizować sposób przeglądania i upewnić się, że funkcje przeglądarki są dostosowane do Twoich potrzeb behawioralnych i preferencji wizualnych, korzystasz z rozszerzeń Chrome.

Mówiąc wprost, rozszerzenia Chrome to programy, które instalujesz w przeglądarce internetowej Google Chrome w celu zwiększenia jej funkcjonalności. Te funkcje mogą pomóc w blokowaniu niechcianych reklam, ochronie prywatności podczas przeglądania, zarządzaniu hasłami, prowadzeniu notatek i ulepszaniu Facebook doświadczenie użytkownika.

W tym poście dowiesz się o szczycie 7 Facebook rozszerzenia do Chrome i jak mogą sprawić, że Twoje życie w mediach społecznościowych będzie bezbolesne.

Gotowy?

Chodźmy.

Szczyt 7 Facebook Rozszerzenia dla Chrome

Konwertuj wybranych znajomych za pomocą Konwersji znajomych

Konwersja znajomych umożliwia łatwe dodawanie docelowych znajomych z Facebook grupa lub profil. Ma również bezproblemową możliwość inżynierii wstecznej procesu, pomagając usunąć kilku lub wszystkich wybranych znajomych za pomocą jednego kliknięcia.

Rekommenderad:  Jak wyświetlić historię przeglądarki:

To proste, ale potężne narzędzie może pomóc Ci osiągnąć to, że możesz zbudować dla siebie odbiorców z dowolnego miejsca Facebook grupa, której jesteś członkiem. Możesz także zbudować grupę odbiorców, przeprowadzając wyszukiwanie na podstawie interesującego Cię słowa kluczowego.

Oto, co należy zrobić, aby cieszyć się konwersją znajomych

Rozszerzenia Facebooka dla Chrome

Udostępnij stronę internetową z przyciskiem udostępniania dla Facebook

Więc znalazłeś ten niesamowity artykuł w Internecie i nie mogłeś się powstrzymać przed udostępnieniem go znajomym Facebook.

Zamiast kopiować link, otwórz Facebook przed udostępnieniem strony internetowej ten przycisk udostępniania Facebook Rozszerzenie Google Chrome cię wspiera.

Z łatwością udostępniasz dowolną stronę internetową, obrazy i linki Facebook. Możesz także kliknąć obraz prawym przyciskiem myszy i wybrać udział w pliku Facebook opcja udostępniania dalej Facebook.

Fajną rzeczą w tym narzędziu jest to, że wyskakujące okienko otwiera się i zamyka, jakby nic się nie wydarzyło.

Aby dodać to rozszerzenie, przejdź do;

Zautomatyzuj swoje Facebook zadania z wieloma narzędziami

Czy kiedykolwiek stałeś przed dylematem zachowania prywatności w Internecie, ale kusiło Cię, by pokazać swoją piękną twarz? Wielu z nas ma.

To narzędzie pozwala innym zobaczyć Twoje zdjęcie profilowe, ale uniemożliwia im jego pobranie. Poza tym, gdy jesteś na czacie ze znajomymi, przeszkadza im to wiedzieć, czy przeczytałeś ich wiadomości lub piszesz odpowiedź. Zapewnia ci bezpieczeństwo Facebook.

Ten Facebook Rozszerzenie Google pozwala także skanować grupy, aby wiedzieć, do których dołączyli Twoi znajomi. Pomaga skanować strony, aby zobaczyć te, które podobały się Twoim znajomym, i zobaczyć, kto jest aktywny online.

Najbardziej ekscytującym efektem dodania tego rozszerzenia do przeglądarki internetowej jest to, że tworzy ono plik Facebook panel analityczny dla Ciebie, dzięki któremu możesz śledzić i mierzyć swoją aktywność w sieci społecznościowej.

Rekommenderad:  Jak naprawić Google Pixel, który się nie ładuje

Aby dodać to rozszerzenie, przejdź do;

Usuń irytację za pomocą narzędzia Social Fixer

Naprawiacz społeczny dla Facebook pozwala na dostosowanie Facebook doświadczenie, filtrując swoje kanały informacyjne. Usuwasz to, czego nie chcesz widzieć.

Możesz zawęzić preferencje dotyczące informacji według treści, autora, linków i nie tylko. Niektóre z predefiniowanych filtrów to posty sponsorowane i posty polityczne.

To narzędzie jest wyposażone w tryb ukrywania, który ukrywa przyciski i obszar komentarzy, dzięki czemu nie wchodzisz w przypadkowe interakcje z postami, których nie zamierzasz, i podaje szczegółowe znaczniki czasu aktywności zamiast wyświetlania przybliżonego czasu, takiego jak „1 godz.”. temu.

Aby dodać to rozszerzenie, przejdź do;

najlepsze rozszerzenia facebooka

Zmień interfejs Facebooka za pomocą Color Changer

Zmień swoje Facebook schemat kolorów, aby Twoi znajomi pytali Cię „Co to za nowa platforma, której używasz?”

Z Facebook zmiany kolorów, możesz oderwać ten nudny niebieski motyw i przełączyć się na preferowany kolor.

Możesz wybierać spośród wielu motywów i opcji oraz łatwo dostosowywać Facebook nagłówki, czcionki, teksty i przyciski, układ czatu i tło. Możesz go dowolnie modyfikować.

Aby dodać to rozszerzenie, przejdź do;

  • Wyszukaj go w sklepie Google Chrome (rozszerzenie zostało usunięte w momencie aktualizacji tego artykułu)
  • Następnie kliknij „Dodaj do Chrome”. Gdy to zrobisz, rozszerzenie zostanie dodane do przeglądarki Chrome.

Usuwać Facebook Obrazy za pomocą Image Cleaner

The Facebook czyszczenie obrazu usuwa Facebook obrazy bez żadnych problemów. Pozwala usunąć wszystkie swoje Facebook zdjęcia jednym kliknięciem. Możesz pożegnać się z wybieraniem pojedynczych zdjęć przed naciśnięciem przycisku usuwania.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć ten proces, to

  1. Zaloguj się do swojego Facebook konto
  2. Przejdź do folderu ze zdjęciami lub albumem
  3. Kliknij myszką przycisk „wybierz wiele”, aby wybrać spośród swoich Facebook zdjęcia lub album, który chcesz usunąć
  4. Następnie kliknij usuń, aby usunąć wybrane zdjęcia
Rekommenderad:  Skuteczna strategia marketingowa B2B

Aby dodać to rozszerzenie, przejdź do;

rozszerzenia facebooka

Blokuj niepotrzebne reklamy za pomocą Ad Blocker dla Facebook

The Facebook adblocker blokuje zarówno sugerowane posty, jak i reklamy na pasku bocznym. Gdy to zrobisz, poprawi to szybkość przeglądania, ponieważ nie będzie niepotrzebnej grafiki ani wideo, aby je cofnąć. Będziesz mieć mniej niepokojących i niechcianych reklam za darmo Facebook doświadczenie i bardziej produktywny czas, ponieważ te reklamy obierają inną trasę.

Aby dodać to rozszerzenie, przejdź do;

bloker reklam na facebooku

Końcowe przemyślenia

Jak widać, używając Facebook rozszerzenie dla Chrome sprawi, że twoje Facebook doświadczenie płynne. Wniesie wartość dodaną do Twoich osobistych lub biznesowych przedsięwzięć, a będziesz mieć możliwość określania preferencji, które zwiększą Twoją produktywność i pomogą Ci zachować porządek.

Jeśli jesteś gotowy na prawdziwą automatyzację i usprawiedliwiasz się Facebook pożeracze czasu, to najlepszy czas, aby zacząć je dodawać Facebook rozszerzenia dla Chrome.

Table of Contents