Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jarvis Johnson (YouTuber) Wartość netto w 2023 r. & Bio

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jarvis Johnson (YouTuber) Wartość netto w 2023 r. & Bio

Jarvis Johnson (YouTuber) Wartość netto, dochód i wynagrodzenie

Jarvis Johnson będzie posiadał majątek netto w wysokości około 800 tys. dolarów w 2023 r. Jarvis Johnson to popularny YouTuber znany ze swoich komediowych i informacyjnych filmów związanych z technologią i Lifecast.

Szacunkowy miesięczny dochód lub wynagrodzenie Jarvisa Johnsona w 2023 r. wyniesie około 12 tys. dolarów lub więcej. Szacunki te opierają się na różnych czynnikach, takich jak jego YouTube popularność kanału, umowy sponsorskie, sprzedaż towarów i inne źródła dochodu. Wartość netto może jednak zmieniać się w czasie z powodu różnych czynników, dlatego należy pamiętać, że liczby te mają jedynie charakter szacunkowy.

Ogólny majątek Johnsona opiera się na różnych czynnikach, w tym liczbie subskrybentów i wyświetleń jego kanału, współpracy z markami, sprzedaży towarów i potencjalnych przychodach z reklam w jego filmach. Od 2023 r. Przybliżony roczny dochód lub wynagrodzenie Jarvisa Johnsona wynosi około 150 tys. +.

Ogólnie rzecz biorąc, Jarvis Johnson odniósł znaczący sukces w dziedzinie YouTubeco prawdopodobnie przyczyniło się do jego stabilności finansowej.

Wartość netto Jarvisa Johnsona w 2023 r

Wartość netto 2021 400 tys. dolarów
Wartość netto 2023 550 tys. dolarów
Wartość netto 2023 800 tys. dolarów
Wynagrodzenie miesięcznie 12 tys. dolarów +
Dochód roczny 150 tys. dolarów +
Zawód YouTuber i były inżynier oprogramowania

Życie osobiste Jarvisa Johnsona

Przezwisko VSympatiaV
Prawdziwe imię Jarvisa Allena Johnsona
Data urodzenia (DOB) 5 Maj 1992
Narodowość amerykański
Miejsce urodzenia Gainesville na Florydzie, USA
Wiek 31 lat
Wzrost waga 6’1 stopy i 185 funtów
kwalifikacje edukacyjne Dyplom Matury Międzynarodowej
Tytuł licencjata w dziedzinie informatyki
Matka Imię nieznane
Ojciec Imię nieznane
Rodzeństwo 1
Bracia Imię nieznane
Siostry Nic
Znak zodiaku Byk
Dziewczyna/Sprawy Sadie Kuwano (rozstanie w listopadzie 2020)
Stan cywilny Niezamężna
Zainteresowania Czytanie, nauka, fotografia, surfowanie po Internecie i podróżowanie
YouTube Kumple Austina Evansa, iJustine (Justine Ezarik), Danny’ego Gonzaleza, Kurtisa ConneraWskazówki techniczne Linusa
Wartość netto 800 tys. dolarów
Ostatnio zaktualizowany 2023

Biografia Jarvisa Johnsona

Były inżynier oprogramowania Jarvis Allen Johnson pochodzi z Gainesville na Florydzie w USA i urodził się w maju 5, 1992. Johnson studiował w latach 2006–2010, aby ukończyć szkołę średnią w Eastside High School i uzyskać dyplom International Baccalaureate. Po ukończeniu szkoły średniej Jarvis w sierpniu uzyskał z wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie informatyki 22014, w Georgia Institute of Technology.

W swojej rodzinie Jarvis ma młodsze rodzeństwo. Przed założeniem swojego YouTube kanał zdobył znaczące doświadczenie zawodowe pełniąc role w cenionych organizacjach, w tym w Georgia Institute of Technology, Radiant Systems, Google, Yelp i Patreon.

Johnson zainicjował swoje YouTube kanał 11 października 2006 r. Niemniej jednak, zanim zaczął konsekwentnie tworzyć treści dla kanału, pełnił różne role zawodowe. Jego wcześniejsze doświadczenia obejmowały stanowisko asystenta studenta, a później asystenta nauczyciela w Georgia Institute of Technology.

Oprócz ról akademickich zdobył praktyczne doświadczenie jako stażysta programista w Radiant Systems i odbył praktykę inżynierską w Google. Następnie objął stanowiska jako stażysta inżynier oprogramowania, a później jako pełnoprawny inżynier oprogramowania w Yelp. Jego kariera rozwijała się dalej, gdy objął stanowisko starszego inżyniera oprogramowania, a ostatecznie menedżera ds. inżynierii w Patreonie. Podczas swojej pracy w Patreonie Johnson miał okazję współpracować z innym YouTuberem Jordanem Adiką.

Na początku Johnson udostępniał głównie treści związane z inżynierią oprogramowania. Jednak później zaczął pełnić rolę komentującego YouTubera po zainspirowaniu się formatem wideo Drew Goodena. Aby w pełni poświęcić się swoim YouTube przedsięwzięcia, Johnson podjął znaczącą decyzję o rezygnacji ze stanowiska w Patreonie.

W sierpniu 2018 r. Johnson’s YouTube kanał odnotował znaczny wzrost oglądalności, gdy inny YouTuber Cody Ko opublikował film omawiający treść „5- Minutowe rękodzieło. Co ciekawe, Johnson poruszał ten temat już w marcu. Dostrzegając okazję, Johnson uważnie obserwował film Ko i strategicznie zaktualizował tytuł własnego filmu, dodając „5-Minute Crafts”, którego celem jest przyciągnięcie szerszej publiczności. Ten konkretny film był kluczowym momentem w życiu Johnsona YouTube kariery i słusznie określił to jako swój „przełomowy film”.

Johnsona YouTube kanał oferuje różnorodną gamę treści, obejmujących komentarze na temat inżynierii oprogramowania i powtarzające się motywy komediowe, takie jak „Zeffo Overlord of 1-2-3 Iść.” Często w humorystyczny sposób nawiązuje do pozornie przesadzonych wymiarów swojego dyplomu z informatyki.

Warto zauważyć, że jego kanał funkcjonuje jako platforma do zabawnej i dobrodusznej krytyki farm treści i ich strategii manipulacji YouTube algorytmy. Johnson rzuca światło na niezweryfikowane treści typu przynęta na kliknięcia generowane przez te farmy, które czasami mogą promować wątpliwe zachowania. Obejmuje to animowane kanały fabularne, które mogą nie zawsze zapewniać dokładną narrację, a także promowanie bezproduktywnych lub potencjalnie niebezpiecznych lifehacków, często kojarzonych z popularnymi YouTube kanały takie jak 5-Minute Crafts i Bright Side, oba zarządzane przez wydawnictwo TheSoul Publishing.

W uznaniu swoich wpływów i wkładu Johnson znalazł się na liście „30 poniżej 30 lat” magazynu Forbes za rok 2021.

W maju 2021 r. Johnson opublikował film na temat Twitter towarzyszy podpis: „Co za normalny i doskonały hack do spaghetti!” Ten tweet szybko zyskał powszechną uwagę, powodując, że Prego stało się popularnym tematem Twitter. Warto jednak zauważyć, że wideo zawarte w tweecie zostało następnie usunięte przez jego pierwotnego twórcę, Ricka Laxa, zaledwie dwa dni później.

Szybko do lipca 2021 r. Rhett i Link, czołowi twórcy treści, wydali godne uwagi oświadczenie dotyczące ich firmy produkcyjnej Mythical Entertainment. Ujawnili, że nabyli znaczny udział własnościowy w nadrzędnej spółce utworzonej przez Johnsona, która zarządza jego różnymi strumieniami dochodów.

Profile w mediach społecznościowych