Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jeśli korzystasz z wiadomości głosowych WhatsApp, pokochasz tę nową funkcję

Jako usługa przesyłania wiadomości WhatsApp nie ogranicza się tylko do wysyłania lub odbierania tekstu. Istnieje wiele innych sposobów komunikacji, a najczęściej używanym jest bez wątpienia wysyłanie wiadomości audio.

Pozwalają na przesłanie większej ilości informacji i są bardziej naturalne. Jest to prosty proces, ale z pewnymi ograniczeniami, które WhatsApp próbuje teraz poprawić. W tym celu stworzył nową funkcję, która wkrótce znacznie uprości tworzenie wiadomości głosowych.

Nowość w interfejsie wiadomości głosowych WhatsApp

WhatsApp od jakiegoś czasu ulepsza swój interfejs dedykowany wiadomościom głosowym. Zmieniły się one, zarówno w części poświęconej ich tworzeniu, jak i ich recepcji. To jest praca w toku i wkrótce przyniesie ważne owoce.

Testy odbywają się w sposób kontrolowany i wewnętrzny do usługi, ale można było aktywować i zobaczyć nowe funkcje, które zostały utworzone. Pochodzą one za pośrednictwem strony internetowej WABetaInfo, która teraz pokazuje nam najnowsze wiadomości i która wkrótce zostanie upubliczniona.

Nowość w interfejsie wiadomości głosowych WhatsApp

Niż został odkrytyi jest w najnowszej testowej wersji WhatsApp na iOS, wkrótce będzie możliwe wstrzymanie nagrywania wiadomości głosowych. Dzięki temu nie musisz nagrywać nowych wiadomości, gdy musisz zatrzymać się w trakcie tego procesu.

Po zatrzymaniu nagrywania użytkownik widzi, że ikona zmienia się z powrotem na obraz mikrofonu. Klikając ponownie, użytkownik może kontynuować dyktowanie swojej wiadomości głosowej, aby w końcu móc wysłać ją do swojego kontaktu.

oryginalny film

Nie jest jasne, jak ta nowość będzie współpracować z inną, która jednak została już ujawniona w podobny sposób. Użytkownicy będą mogli odsłuchać utworzone przez siebie wiadomości głosowe przed ich wysłaniem, a tym samym znaleźć wszelkie znalezione błędy lub wady.

Ta nowość jest wciąż daleka od rzeczywistości. WhatsApp wkrótce będzie promować cały nowy interfejs poczty głosowej w wersji próbnej, zarówno na iOS, jak i Androida, gdzie jeszcze go nie ma. Będą to dobre wieści i niezwykle przydatne dla użytkowników.