Jeśli nie masz czasu na czytanie, No Time For Books okaże się inaczej

Czytanie jest korzystnym działaniem pod każdym względem, oprócz tego, że jest rozproszone, daje nam informacje, dzięki czemu zainwestowany czas jest zawsze cenny. Czasami jednak nasza dostępność nie jest całkowicie otwarta na czytanie książek, które chcemy, możesz nawet założyć jedną i pozostawić ją w drodze ze względu na swoje zajęcia. Aby tego uniknąć i możesz kontynuować czytanie przynajmniej przez chwilę, przedstawimy super interesujące narzędzie, które pomoże Ci to osiągnąć.

Nazywa się No Time For Books i chce, aby ludzie mający mało czasu czytali, aby kontynuować ten nawyk, przynajmniej kilka minut każdego dnia.

Zawsze będzie czas na czytanie

Jeśli nie masz czasu na czytanie, No Time For Books okaże się inaczej 1

Miłośnicy czytania cierpią z powodu braku czasu na przeczytanie wszystkich książek, których chcą. Są nawet ludzie, którzy mają tendencję do odchodzenia od nawyku, ponieważ nie czują, że poświęcają wystarczająco dużo uwagi, aby docenić książkę, jeśli nie będą się dobrze bawić. Myśląc o tych wszystkich scenariuszach, pojawia się usługa No Time For Books, strona internetowa, która szuka sposobów, aby ludzie nie zrezygnowali z czytania, oferując mechanizm, dzięki któremu będziemy codziennie czytać stronę książki.

Jeśli nie masz czasu na czytanie, No Time For Books okaże się inaczej 2

Brzmi prosto i jest nawet czymś, co moglibyśmy zrobić sami w domu, jednak tego nie robimy i na tym polega główna funkcja usługi. Jego mechanizm opiera się na wysyłaniu strony książki, którą czytasz pocztą e-mail, co oznacza, że ​​będziesz mieć wcześniej zdefiniowaną przez siebie codzienną rutynę i która zajmie Ci czytanie po otrzymaniu wiadomości e-mail.

Aby skorzystać z No Time For Books, wystarczy wejść na stronę i wybrać książkę z ogromnego katalogu, który prezentują. Po kliknięciu pojawi się wyskakujące okienko z paskiem do wprowadzenia adresu e-mail, a następnie kliknij „Rozpocznij czytanie”.

Dzięki temu będziesz już zapisywać się do usługi, otrzymasz link weryfikacyjny, a po wejściu możesz określić, w zależności od dostępności, liczbę stron do otrzymania. W ten sposób nie będziesz musiał przestać czytać, ponieważ masz mało czasu.

Wypróbuj w tym linku.