Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jest Apple Praca nad Apple Urządzenie zręcznościowe?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jest Apple Praca nad Apple Urządzenie zręcznościowe?

Te zakochane w Apple, kochani. Zawsze coś kombinuję. Wszyscy zastanawiają się teraz nad następnym iPhonem i… Apple Watchi kolejnego iPada (o tak!), ale ci wspaniali ludzie z Cupertino pracują także nad czymś zupełnie innym. Nie, nie, nie mam na myśli słuchawek AirPod Studio – to prawie taka sama tajemnica, jak Poco X3. To o czym mówię to Apple Urządzenie zręcznościowe.

Zdjęcie: ZDNet

Tak, kochani, według moich źródeł – a potwierdziły to co najmniej trzy różne – Apple pracuje nad urządzeniem, które zaprezentuje swoją usługę gamingową, Apple Arkada. Dla tych z planety, która nie jest związana z grami, Apple Arkada jest Appleusługa umożliwiająca dostęp do kilku gier za stałą miesięczną opłatą (99 rupii w Indiach, USD 40,99 w USA – tak, w Indiach obowiązują niższe stawki Apple produkty, wiesz!). To wyjątkowa kolekcja gier, których nie można uzyskać w sklepie iTunes App Store. Jest ich ponad sto Apple Gry zręcznościowe są teraz dostępne, kochani.

Nie mamy obecnie danych liczbowych na temat tego, jak dobrze radzi sobie Arcade. Ale według moich źródeł radzi sobie wystarczająco dobrze Apple rozważyć stworzenie urządzenia przeznaczonego ogólnie do gier, oraz Apple W szczególności Arcade. Nie mamy jeszcze daty premiery (witajcie, to plotka, a nie wyciek – nic nie jest potwierdzone), ale wiele wskazuje na to, że może ona nastąpić w ostatnim miesiącu tego roku lub w marcu 2021 roku.

iPoda Touch (Apple edycja zręcznościowa)? Nigdy nie wiadomo, kochani

Według jednego z moich źródeł urządzeniem, które może spełnić tę rolę, jest iPod Touch. Nie, nie ten obecny, kochani. Apple najwyraźniej pracuje nad nowym iPodem Touch, który miałby sprzęt zasadniczo podobny do iPhone’a SE (2020), ale być może z nieco słabszym tylnym aparatem (typowe traktowanie iPoda touch, kochani) i nieco większą baterią. Rozpocznie się od 64 GB pamięci, a będzie dostępny także w wariantach 128 GB i 256 GB. Oczywiście nie miałby łączności z siecią komórkową i łączenie się z Internetem opierałoby się głównie na Wi-Fi.

Co ciekawe, wszystkie moje źródła upierały się, że głośniki i bateria w nowym urządzeniu będą lepsze od iPhone’a SE, bo to przecież urządzenie do grania. Skoro już o tym mowa, oczekuje się kilku bardzo ciekawych kolorów, kochani nawet bardzo nowego odcienia różowego złota (z pewnością mój ulubiony!). Nie, kochanie, nie ma miejsca na 3.5 mm, ale będzie wodoodporny, będzie miał głośniki stereo, a niektórzy nawet mówią, że może być dostarczony ze specjalną edycją słuchawek EarPods do gier (choć nie byli do końca pewni, więc nie stawiałbym na to).

Poniżej 250 USD (25 000 Rs w Indiach)? Mamy nadzieję Apple nie myśli inaczej!

Nazwa nie została jeszcze ustalona. Najpopularniejszą opcją wydaje się iPod Touch (Apple Edycja Arcade), ale słyszałem, że niektórzy członkowie zespołu nalegają na po prostu Apple Arkada. Czy nie byłoby to mylące? Nie wiem, kochani, ale potem z AppleNigdy nie wiadomo, prawda?

Cenę zostawiłam na koniec, kochani. Ponieważ może to być naprawdę bardzo interesujące, moje źródła podają, że cena prawdopodobnie zacznie się od 299 dolarów, ale może być nawet niższa od 249 dolarów. To plasowałoby cenę znacznie poniżej 25 000 rupii w Indiach – JEŚLI zostanie wydany w Indiach. I JEŚLI w ogóle zostanie wydany. To jest Apple, Mimo wszystko. Chciałbym powtórzyć, że wszystko to jest w tej chwili tylko plotką i plotką, nawet jeśli pochodzi z BARDZO dobrych źródeł.

Do następnego razu, bądźcie bezpieczni… i miau, kochanie!