Jest to ostateczna śmierć Windows 10 Mobile! Microsoft kończy dzisiaj obsługę tego systemu operacyjnego

The Windows 10 Mobile i Windows Telefon to projekty, które stanowią prawdziwą awarię ze strony Microsoft. Systemy Android i iOS zawsze były preferowane przez konsumentów, a Microsoft kończy dziś wsparcie dla tego systemu sistema operativo mobilny

Użytkownicy Windows 10 Mobile powinien teraz przejść na jedną z alternatyw dostępnych obecnie na rynku, aby mieć produkt spełniający najnowsze wymagania.

Jest to ostateczna śmierć Windows 10 Mobile! Microsoft kończy dzisiaj obsługę tego systemu operacyjnego

Microsoft jest obecny od kilku lat w segmencie mobilnych systemów operacyjnych. Jego oferta początkowo koncentrowała się na rynku korporacyjnym ze specjalistycznymi urządzeniami dla tego typu klientów. Jednak Windows Telefon całkowicie zmienił ten paradygmat.

Pomogła w tym koalicja z Nokią, która dała początek serii Lumia. W ten sposób połączono jakość i intuicyjne oprogramowanie z jednym z najbardziej prestiżowych producentów na świecie. Nie wystarczyło to jednak, aby przekonać użytkowników do przyjęcia tej platformy!

Jest to ostateczna śmierć Windows 10 Mobile! Microsoft kończy dzisiaj obsługę tego systemu operacyjnego 1

Ostatnią wyprawą firmy Redmond, po zakupie Nokii, była premiera Windows 10 Mobile. Ten sistema operativo Mobile był bardziej niż kiedykolwiek identyczny z systemem operacyjnym, który obsługuje miliony urządzeń.

Pomimo wszelkich starań, Windows Urządzenia mobilne miały wiele nieporozumień i nigdy nie zachwycały użytkowników. Przede wszystkim luka w aplikacji zawsze była największym wrogiem jej sukcesu. W związku z tym Microsoft ogłosił koniec rozwoju w 2017 r., A wsparcie będzie utrzymane do 2019 r.

Jest to ostateczna śmierć Windows 10 Mobile! Microsoft kończy dzisiaj obsługę tego systemu operacyjnego 2

Dzięki wydanej dziś aktualizacji ostateczny koniec Windows 10 Mobile. Microsoft już doradził użytkownikom przygotowanie się do zmiany. Największą rekomendacją jest przejście na system Android lub iOS.

Przejście do konkurencyjnych systemów jest proste, a SMS-y i kontakty mogą być przesyłane.

Alternatywa dla Windows 10 Mobile? Oprócz iOS Android może być dobrą opcją…