Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

John Mueller mówi o radzeniu sobie z fragmentami rozszerzonymi, które są w niewłaściwym języku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: John Mueller mówi o radzeniu sobie z fragmentami rozszerzonymi, które są w niewłaściwym języku

Jeden ze specjalistów ds. SEO zapytał Johna Muellera o fragmenty rozszerzone wyświetlane w innym języku podczas części Pytania i odpowiedzi podczas niedawnego spotkania.

Ich sytuacja była taka, że ​​hotel wyświetlał mikroformaty (forma osadzania uporządkowanych danych w kodzie HTML, w wyniku której powstaje fragment rozszerzony) w innym języku niż wyniki organiczne.

I ich główne pytanie: w jaki sposób mogą wyświetlać te bogate wyniki w tym samym języku?

John odpowiedział, że możliwe, że uporządkowane dane w witrynie specjalisty ds. SEO są w tym języku i właśnie to wychwytuje Google.

Dzieje się to mniej więcej w 35:43 momencie filmu.

Transkrypcja Hangouta Johna Muellera

Jana (zadane pytanie) 35:43
W moim przypadku mam hotel, który wyświetla mikroformaty w innym języku niż wyniki organiczne. Jak sprawić, by były wyświetlane w tym samym języku?

Jana (odpowiedź) 35:51
Trudno tu coś powiedzieć bez przykładu. Więc jeśli ty, nie wiem, jeśli nie wyglądasz tak, jakbyś był tutaj, na Hangouts, naprawdę przydatne byłoby sprawdzenie, co dokładnie widzisz. Być może dane strukturalne na Twojej stronie są w rzeczywistości w tym języku. I z tego właśnie to czerpiemy. Nie wiem, gdzie w przeciwnym razie wychwycilibyśmy rzeczy, które pokazalibyśmy w wynikach z elementami rozszerzonymi. Ale warto przyjrzeć się takiemu przykładowi.

Table of Contents