Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

John Mueller wyjaśnia, ile czasu zajmuje Google rozważenie skutków linkowania wewnętrznego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: John Mueller wyjaśnia, ile czasu zajmuje Google rozważenie skutków linkowania wewnętrznego

Specjalista ds. SEO zapytał Johna Muellera o linkowanie wewnętrzne podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Ich pytanie dotyczyło linkowania wewnętrznego i jego wpływu na ranking. Czy zaleca się wyróżnianie nowych treści poprzez kierowanie do nich soku Link?

John wyjaśnił, że linki to zawsze jedna z tych rzeczy, co do której ludzie mają bardzo sprzeczne uczucia, ponieważ tak naprawdę nie jest to zgodne z tym, jak postrzegają je systemy Google.

Jeśli chodzi o linkowanie wewnętrzne, John również uważa, że ​​jest to jeden z najważniejszych elementów witryny, ponieważ dla właściciela witryny jest to świetny sposób na poinformowanie Google, co uważa za ważne na Twoich stronach. A zwłaszcza, że ​​większość witryn internetowych ma stronę główną, która jest postrzegana jako najważniejsza część witryny, a zwłaszcza linki, które możesz podać z tych ważnych stron do innych stron, które uważasz za ważne.

Jest to dla nich naprawdę przydatne. Może się też zdarzyć, że będą to linki tymczasowe. Na przykład, jeśli masz witrynę handlu elektronicznego i na swojej stronie głównej umieszczasz linki do nowych produktów, Google może w ten sposób naprawdę szybko rozpoznać nowe produkty oraz jak najszybciej je zaindeksować i zaindeksować.

Daje im to również trochę dodatkowej wagi początkowej, gdy zaczynasz. Oczywiście, jeśli usuniesz te linki, ten rodzaj połączenia wewnętrznego również zniknie.

Jeśli chodzi o szybkość wychwytywania tych stron, John zakłada, że ​​zostaną one wykryte natychmiast po ponownym zaindeksowaniu i ponownym zindeksowaniu tych stron.

Nie ma żadnego dodatkowego opóźnienia, które dodałby Google, mówiąc: „Ten link wewnętrzny został właśnie dodany, dlatego przyjrzymy się mu za tydzień”.

Z punktu widzenia Google, jeśli zobaczą link wewnętrzny i będą mogli z niego skorzystać, skorzystają z niego tak szybko, jak to możliwe.

Dzieje się to mniej więcej w 45:58 miejscu filmu.

Transkrypcja Hangouta Johna Muellera

Jana (zadane pytanie) 45:58
Jak szybko Google uwzględnia wpływ linków wewnętrznych i rankingów na wykorzystanie linków? Czy zaleca się wyróżnianie nowych treści poprzez przekierowanie do nich linków?

Jana (odpowiedź) 46:11
No nie wiem. „Sok Link” to zawsze jedno z tych określeń, co do którego ludzie mają bardzo sprzeczne uczucia. Ponieważ tak naprawdę nie jest tak, jak patrzą na to nasze systemy. Jeśli chodzi o linkowanie wewnętrzne, uważam, że jest to jeden z najważniejszych elementów witryny internetowej, ponieważ to świetny sposób, aby powiedzieć nam, co uważasz za ważne na swoich stronach.

A zwłaszcza większość witryn internetowych ma stronę główną, która jest postrzegana jako najważniejsza część witryny, a zwłaszcza linki, które możesz podać z tych ważnych stron do innych stron, które uważasz za ważne. To dla nas naprawdę przydatne. Może się też zdarzyć, że będą to linki tymczasowe.

Na przykład, jeśli masz witrynę handlu elektronicznego i na swojej stronie głównej umieszczasz linki do nowych produktów, jest to dla nas naprawdę szybki sposób na rozpoznanie tych nowych produktów oraz jak najszybsze ich zaindeksowanie i zaindeksowanie. I dać im trochę dodatkowej wagi początkowej, kiedy zaczynasz.

Ale oczywiście, jeśli usuniesz te linki, ten rodzaj połączenia wewnętrznego również zniknie. A jeśli chodzi o szybkość wychwytywania, zakładam, że jest to w zasadzie wykrywane natychmiast, gdy tylko ponownie zaindeksujemy i zindeksujemy te strony.

Nie jest więc tak, że dodalibyśmy jakieś dodatkowe opóźnienie, mówiąc: „cóż, to wewnętrzne łącze zostało właśnie dodane, dlatego przyjrzymy się temu za tydzień”. Z naszego punktu widzenia, jeśli zobaczymy link wewnętrzny i w pewnym sensie będziemy w stanie za nim podążać, skorzystamy z niego tak szybko, jak to możliwe.

Table of Contents