JustStream umożliwia strumieniowe przesyłanie lokalnych filmów i dublowanie komputera Mac na wszystkie Twoje urządzenia

JustStream umożliwia strumieniowe przesyłanie lokalnych filmów i dublowanie komputera Mac na wszystkie Twoje urządzenia 1

AppleTechnologia AirPlay jest świetna, ale ma ograniczenia. Na przykład nie może przesyłać strumieniowo multimediów do klucza Chromecast Google lub modelu Smart TV bez obsługi AirPlay. Z JustStream, nowa aplikacja Eltima Software, możesz nie tylko odzwierciedlać ekran komputera Mac Apple TV, Chromecast lub Smart TV, ale także strumieniuj lokalne filmy wideo w sieci lokalnej.

Oprogramowanie „wszystko w jednym” znajduje się na pasku menu i jest gotowe do działania, gdy tylko wybierzesz urządzenie, na którym będziesz wykonywać kopię lustrzaną, klikając ikonę AirPlay w dolnej części okna.

JustStream obsługuje szeroką gamę modeli telewizorów Smart różnych producentów, w tym Samsung, LG, Roku, Sony i Panasonic. W przeciwieństwie do AirPlay, który działa tylko z formatami multimediów przyjaznymi iOS, JustStream obsługuje szeroką gamę typów plików multimedialnych, w tym popularne AVI, FLV, MKV, 3GP, MP4, MKV, MOV, AVI, WMV, MP3, WAV i inne formaty .

Jeśli natrafisz na typ pliku wideo, który nie jest obsługiwany przez telewizor, JustStream przekoduje go na odpowiedni typ pliku – podczas przesyłania strumieniowego – bez żadnych zakłóceń. Obsługiwane są również napisy, zewnętrzne lub osadzone, a nawet możesz zmienić czcionkę, rozmiar i kolor napisów podczas przesyłania strumieniowego do Chromecast i Chromecast Ultra.

JustStream umożliwia strumieniowe przesyłanie lokalnych filmów i dublowanie komputera Mac na wszystkie Twoje urządzenia 2

Dzięki niestandardowym listom odtwarzania możesz tworzyć bardzo długie sesje przesyłania strumieniowego składające się z tysięcy utworów lub setek filmów, z obsługą zarówno zewnętrznego, jak i osadzonego dźwięku. Aplikacja zapamiętuje Twoją pozycję odtwarzania, dzięki czemu możesz kontynuować od momentu, w którym ją przerwałeś.

A co najważniejsze, JustStream pozwala kopiować ekran komputera Mac i dźwięk nie tylko do Apple TV, ale także na urządzenia Chromecast, Smart TV i kilka innych urządzeń z certyfikatem DLNA. Podczas tworzenia kopii lustrzanej możesz wybrać, który ekran komputera Mac lub monitor zewnętrzny będzie dublowany na ekranie telewizora, dostosuj jakość wyjściową kopii lustrzanej (automatyczna, 1080p lub 720p) i więcej.

Jako wisienka nad już słodkim ciastem, aplikacja pozwala uchwycić ruch kursora w lustrzanym wyjściu i opcjonalnie pokazać podświetlony okrąg w miejscu, w którym kliknięto myszą, fajna sztuczka podczas tworzenia prezentacji.

Możesz pobrać JustStream ze strony Eltima lub przez Mac App Store za darmo.

Wstępne pobieranie ogranicza do 40 minut nieprzerwanego przesyłania strumieniowego i kopii lustrzanej, a opcjonalna subskrypcja pro kosztuje 10 USD rocznie, aby odblokować nieograniczone przesyłanie strumieniowe i kopie lustrzane.