Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Justworks uruchamia aplikację do zarządzania śledzeniem czasu dla firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Justworks uruchamia aplikację do zarządzania śledzeniem czasu dla firm

Praca zdalna nadal dominuje wśród wielu pracowników, co sprawia, że ​​zespoły muszą dysponować odpowiednimi narzędziami, aby usprawnić i zoptymalizować operacje biznesowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na wydajniejsze konfiguracje pracy dla nowoczesnych zespołów, uruchomiono Justworks Justworks Godziny pracy.

Firma Justworks, specjalizująca się w oprogramowaniu do obsługi płac, świadczeń, kadr i zgodności, wprowadziła Justworks Hours, w pełni zintegrowane rozwiązanie zaprojektowane w celu poprawy wydajności poprzez automatyzację.Aplikacja Justworks do śledzenia godzin pracy

W interesie każdej małej firmy leży skrócenie czasu poświęcanego na zadania manualne, takie jak kadry i płace. JustWork Hours to nowe rozwiązanie do obsługi czasu pracy zaprojektowane w celu stworzenia bardziej płynnych operacji kadrowo-płacowych dla zespołów pracujących zdalnie, w konfiguracji hybrydowej lub w biurze.

System automatycznie synchronizuje się z kartami czasu pracy w Justworks, dostawcach zautomatyzowanej listy płac, wsparcia zgodności i innych narzędzi HR. Dzięki geofencingowi, zarządzaniu zmianami i automatycznym alertom czas poświęcany na ręczne obliczenia i zarządzanie listą płac jest znacznie skrócony.

Camilla Velasquez, starszy wiceprezes Justworks, skomentował o tym, w jaki sposób nowy system pomaga wszystkim w prowadzeniu firmy:

„Justwork Hours to kolejny ważny krok naprzód w realizacji naszej wizji, aby zakładanie, prowadzenie i rozwijanie firmy było bardziej dostępną opcją dla wszystkich.

„Pełna integracja Justwork Hours z Justworks da naszym klientom więcej władzy niż kiedykolwiek i umożliwi nam dotarcie i obsługę bardziej zróżnicowanych typów firm – zwłaszcza tych, które dopiero zaczynają”, dodał Velasquez.

Zwiększenie widoczności

Dzięki Justwork Hours firmy mogą uzyskać lepszy wgląd w procesy płacowe i inne procesy administracyjne HR z większym nadzorem. Oprogramowanie umożliwia firmom głębsze zagłębienie się w karty czasu pracy, nadgodziny, czas wolny, wydatki na wynagrodzenia i faktury, a także godziny spędzone nad różnymi projektami.

Rekommenderad:  Kursy analityki, które są obecnie najbardziej poszukiwane

Zmniejsz ciężar błędów dzięki funkcji Overtime Watch

Błędy i nieścisłości nigdy nie są wolne od zadań związanych z kadrami i płacami, zwłaszcza gdy zespoły pracują wirtualnie z różnych lokalizacji. Justworks Hours obejmuje funkcję Overtime Watch, która ma na celu ograniczenie obciążenia błędami i nieścisłościami. Dzięki Overtime Watch użytkownicy otrzymują przypomnienia o przerwach na posiłki i odpoczynek, a także integracjach z listą płac i nie tylko.

To łatwe w użyciu narzędzie umożliwia pracownikom, bez względu na to, gdzie pracują, rejestrowanie wejść i wyjść za pomocą telefonu komórkowego, tabletu, laptopa lub Slacka.

Różne poziomy cenowe

Usługa JustWork Hours jest dostępna na różnych poziomach cenowych. Standardowa platforma obejmuje nieograniczoną liczbę kart czasu pracy pracowników, powiadomienia o nadgodzinach, śledzenie czasu wolnego, zasady bezpłatnych i płatnych przerw, alerty i przypomnienia, śledzenie projektów i zadań i wiele więcej.

Standardowy poziom kosztuje $5 miesięcznie na użytkownika plus opłata podstawowa w wysokości 20 USD miesięcznie.

Poziom biznesowy obejmuje wszystko, co robi standardowy pakiet, z dodatkiem śledzenia wydatków, zaawansowanych klasyfikacji płac, ścieżki audytu reklamacji DCAA, zgodności w wielu stanach lub krajach, dedykowanego menedżera konta i nie tylko.


Table of Contents