Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Już jest Google Allo – aplikacja do obsługi wiadomości oparta na AI Assistant

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Już jest Google Allo – aplikacja do obsługi wiadomości oparta na AI Assistant

Nowa aplikacja do czatowania Google jest już bliska premiery, a dziś firma ją zaprezentowała Google Allo. Najważniejszym elementem Google Allo pozostaje fakt, że jest to pierwsza aplikacja wyposażona w funkcję Google Assistant, funkcję ogłoszoną przez firmę Google na konferencji I/O. Oczekuje się, że platforma „Asystent” zapewni użytkownikom bardziej naturalny sposób interakcji z zapytaniami kontekstowymi. Aplikacja jest obecnie wdrażana na iOS i Androida, mamy również linki do APK Google Allo na końcu postu.

Allo wydaje się być najnowszą próbą Google w stworzeniu pełnoprawnej aplikacji do przesyłania wiadomości, produktu bardzo potrzebnego, ponieważ Hangout nie zyskał popularności wśród ogółu konsumentów. Aplikacja do czatowania Allo zawiera wszystkie funkcje, w tym naklejki, wysyłanie multimediów, wskaźniki dostarczenia i unikalną funkcję o nazwie „WhisperShout”, która pozwala przeciągać palcem w górę i w dół, aby kontrolować rozmiar tekstu w celu zapewnienia lepszej widoczności.

Firma Google dała jasno do zrozumienia, że ​​powodem istnienia tej aplikacji jest Google Assistant. Na przykład, jeśli chcesz krzyczeć, a używanie wielkich liter nie wystarczy, możesz powiększyć wiadomość. Na początek obie strony muszą mieć zainstalowaną aplikację, co będzie szalonym wyzwaniem dla Google. Ponieważ w Millions jest już używanych mnóstwo aplikacji, w tym WhatsApp, stosunkowo trudno jest Google Allo przerzucić użytkowników z innych aplikacji. Załóżmy, że Twój kontakt nie ma zainstalowanej aplikacji, otrzyma wiadomość wraz z linkiem do pobrania, a jeśli korzystają z Androida, użytkownicy otrzymają „powiadomienie o podglądzie aplikacji”, które przesyła bezpośrednie powiadomienie na Twoje urządzenie z Androidem.

To powiedziawszy, Allo oferuje mnóstwo funkcji, w tym WhisperShout, Ink, kompleksowe szyfrowanie i tryb incognito. Najlepsze jest to, że aplikacja monitoruje rozmowę i sugeruje odpowiedź, która może zostać wysłana automatycznie za jednym dotknięciem. Funkcja atramentu umożliwia bazgranie na zdjęciach i natychmiastowe udostępnianie ich znajomym. Allo nie wymaga osobnej rejestracji i działa tak samo jak WhatsApp, wystarczy numer telefonu. Usługa Google Allo jest dostępna na Google Play Store i Sklep z aplikacjami do pobrania. Jeśli nadal nie możesz go pobrać, pobierz plik APK Google Allo, klikając poniższy link.

Pobierz plik APK tutaj

Table of Contents