Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Już niedługo korzystanie ze smartfona z Androidem w pracy będzie znacznie prostsze

Wszechstronność Androida pozwala na wykorzystanie go w niemal każdej sytuacji i w każdym profilu użytkownika. Dopasowuje się do osobistych sytuacji, ale także do każdego, kto potrzebuje smartfona do pracy.

To właśnie ten profil zostanie wkrótce ulepszony i udostępniony wszystkim. Google chce postawić na Androida jeszcze bardziej zdolnego do oferowania wszystkiego, czego potrzebują i chcą jego użytkownicy.

Konta Google do pracy w Androidzie

Użytkownicy Androida od dawna potrafią oddzielić swoje konta osobiste i zawodowe. Nie jest to prosty proces, ale daje użytkownikom możliwość korzystania ze swoich profesjonalnych kont na smartfonie z Androidem.

Pozwala mieć własne aplikacje i różne ustawienia, mocno oddzielając to, co osobiste, od tego, co służbowe. Niestety to rozdzielenie zależało od konfiguracji centralnych i nie było prostym procesem dla użytkowników.

https//videos.sapo.pt/d0U9YZ3sGOOOJS07k3wF

Google chce zmienić ten scenariusz i ma przygotował niespodziankę w skrócie. Rozdzielenie kont zawodowych i osobistych zostanie rozszerzone na wszystkich, uproszczone i pozbawione zależności. Tak więc ci, którzy nie mają działu IT, również mogą z niego korzystać.

Jedną z wielkich zalet tych profili na Androidzie jest to, że możemy oddzielić nie tylko aplikacje, ale także ustawienia i dostęp do usług. To, co osobiste, znajduje się w jednej dziedzinie, a to, co profesjonalne, w innej, ze wszystkim zidentyfikowanym i gotowym do użycia osobno.

Konta Google do pracy w Androidzie

Google ma nadzieję, że ta nowość będzie gotowa do użycia już w przyszłym roku, otwierając tym samym możliwość tworzenia tych profili. Całe zarządzanie będzie odbywać się lokalnie i niezależnie od konfiguracji na twoich platformach lub jakichkolwiek innych reguł.

Przy coraz większej liczbie niezależnych fachowców i braku bezpośrednich umów z firmami jest to istotna nowość. Oddzielenie profili jest ważne, ponieważ zapewnia, że ​​wszystkie informacje są oddzielone i zawarte w odrębnych obszarach, bez przechodzenia na Androida