Kalkulatory finansowe do wykonywania operacji online

Matematyka jest czasem złożona, szczególnie jeśli mówimy o finansach i gospodarce domowej. Na szczęście istnieją specjalne kalkulatory, które znacznie ułatwiają pracę.

Oczywiste jest, że wszyscy, w większym lub mniejszym stopniu, są zna podstawową algebrę. Ale kiedy sprawy się komplikują, kiedy wprowadzamy bardziej złożone procenty lub operacje finansowe, takie jak amortyzacja, proste lub złożone odsetki, podatki i tak dalej.

W przeszłości widzieliśmy, że arkusze kalkulacyjne mogą nam pomóc na tysiąc sposobów zarządzać finansami krajowe, oblicz operacje, zorganizuj zakup lub nasze wydatki itp. Ale czasami konieczne jest skorzystanie z bardziej szczegółowych pomocy, takich jak na przykład kalkulatory finansowe lub ekonomiczne.

Kalkulatory finansowe do wykonywania operacji online 1

Dzięki Internetowi możemy znaleźć szeroką gamę narzędzi online, z których możesz korzystać w przeglądarce internetowej komputera, tabletu lub smartfona i wykonywać takie operacje, jak odsetki lub amortyzacja po prostu wskazując liczby we wskazanym polu.

Poniżej zbieramy kilka źródeł, gdzie można znaleźć kalkulatory finansowe lub ekonomiczne które pomogą ci w określonych zadaniach związanych z wydatkami, oszczędnościami itp.

Calcuworld

VAT, kredyt hipoteczny, kalkulator odsetek prostych i składanych, spłata kredytu, komparator kredytu, kalkulator płynności i wypłacalności … Calcuworld oferuje nieskończone kalkulatory, a wśród nich także kalkulatory finansowe.

Wybierz kalkulator, którego będziesz używać, i postępuj zgodnie z instrukcjami wypełnianie pól dostępne. Pomimo rozgłosu na stronie, kalkulatory są bardzo praktyczne i łatwe w użyciu.

Inną osobliwością jest to, że możemy wstawić kalkulatory na twojej stronie internetowej z kodu dostarczonego przez siebie Calcuworld.

CalcuOnline

W CalcuOnline Znajdziesz kilka kalkulatorów, w tym kalkulator hipoteczny, kalkulator kredytowy i kalkulator odsetek. Możesz także użyć kalkulatora rabatu, kalkulatora VAT i innych bardziej ogólnych. matematyka jako ułamki, reguły trzech lub procentów.

Wśród jego osobliwości możesz wybrać walutę, której zamierzasz używać, i dostosować pola, aby uzyskać pożądany wynik. Jako zachęty możesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat koncepcji, którą zajmuje się każdy kalkulator wyjaśnienie które znajdziesz na dole strony.

CalcuOnline Umożliwia także udostępnianie kalkulatorów pocztą elektroniczną lub w sieciach społecznościowych. Co więcej, możesz wstawić każdy kalkulator na swojej stronie z podany kod.

Chociaż jest w języku angielskim i dolarach amerykańskich, Pasek narzędzi finansowych oferuje asortyment kalkulatorów finansowych do zadań ekonomii domowej. Po prostu oczywista wartość w dolarach i będzie ci służyć za każdą walutę.

Jego działanie jest bardzo proste i dobrze wyjaśnione, aby po prostu wskazać wnioskowane ilości lub liczby. Narzędzie da ci wynik, abyś mógł podjąć decyzję. Ponadto możesz z nich korzystać bez rejestracji.

W szczególności Pasek narzędzi finansowych pozwala obliczyć wydatkizmienić nawyki obliczyć oszczędności na wycieczkę lub na emeryturę, sprawdź, ile wydajesz na palenie lub wyjście, obliczyć swój dodatkowy koszt na karcie kredytowej itp. Ma nawet kalkulator odsetki złożone.